PARTNEŘI

Tréninkový deník

ZA ŘÍJEN 390km

31.10. 1. fáze 10km volný běh, RUN4FUN: 3km R, rozcv., 3x rov., 10km svižně, 3km V
30.10. 1km R, 15x400(200mkl)/82-75s, 1,1km V
29.10. 3km R, 3x100(100mkl)/18s, 2x5km(1´+P3´mkl/18:09-17:43min, 2,4km V + 0,7km výklus - velmi silný vítr
28.10. 7km volný běh, 1x sjezdovka ostře, 10km volný běh
27.10. 4,3km R+5x2km(1´30mkl)/7:15-7:16-7:12-6:58-7:04min+500/1:38min, 1,5km V
26.10. RUN4FUN: 3,6km R, rozcv., 4km lehké tempo/14:21min,
25.10. 3km R, rozcv., 10x1km(200mkl)/3:37-31-31-30-31-30-31-29-29-28min, 2,1km V
24.10. RUN4FUN: 3,8km R, 5x50/5xABC/5x80/5xABC/5x100, 3km V
23.10. volno
22.10. 2,9km rozklus na lačno ráno, 2,6km R, rozcv., 4x rov., TROFEO VANONI, 35:00min, 7. místo celkově, 1,8km V
21.10. 5km lehký klus
20.10. 3,1km R, rozcv., 5x100(100)/18-17s, 500/1:34min, 2km V
19.10. RUN4FUN: 3,4km R, rozcv.,2x 100-200-300-200-100, 3km V
18.10. volno
17.10. RUN4FUN: 3,4km R, rozcv., 8x300(mkl), 2,3km V
16.10. 8,1km volný běh
15.10. 11km volný běh, 2x Sněžka, 14km volný běh
14.10. 1. fáze 5,6km R, rozcv., 4x20ABC, 2x4x160m kop.(mkl), 5x80m kop., 5km V
Typ události: Nekategorizováno Kurz: -- Vybavení: Přidat
, 2. fáze 5,8km regenerační klus
13.10. 1. fáze 6,7km stup. běh, 3x rov., 0,9km V, 2. fáze 17,3km volný běh technickým terénem
12.10. 0,9km klus, R, 0,9km V, 1. fáze 6,4R, 8x20ABC, 5x50(50mkl), 6x20ABC, 5x50(50mkl), 50-80-100-80-50(mkl), 2V , 2. fáze 14,9km volný běh v horách
11.10 12,7km volný klus v horách
10.10. Run4fun: 3,5km R, rozcv., 3x 50-50-100-200(mkl délka úseku), 3km V
9.10. 10,1km volný klus 5:03/km
8.10. volno
7.10. 3km R, rozcv., 2x rov., ME Gorbeia Suzien, 12. místo, 3:15:23min, 2,5min chůze na dům
6.10. 4,2km R, rozcv., 5x rov., 1x delší rov., 3km V
5.10. 6,5km lehký rege klus po letu
4.10. 5,5km lehký klus
3.10. 3,7km R, rozcv., 1500m stup./5:35min, 2x5x100(100)/18-19s, 3,1km V
2.10. 3,8km R, 4x5x100(100mkl), 3km V
1.10. 21km / +1100m běh v horách

ZA ZÁŘÍ 507km

30. Zář2017
2,8km R, rozcv., 4x rov., 10km RUNTOUR PRAHA 34:52min, 4,4km V
29. Zář2017
5,5km R, 5x100(100), 0,6km svižně, 2km V, celkem 9,7km
28. Zář2017
volno
27. Zář2017
28,5km volný běh v technickém terénu Krkonoše 5:45/km +1200m
26 Zář2017
RUN4FUN: 3,9km st.R, rozcv., 4x5x100(100)/18s, 3km V
25 Zář2017
19,2km volný běh v kopcích 4:51 min/km
24 Zář2017
13,8km volný běh v kopcích
24 Zář2017
0,8km R, rozcv., 0,8km V
BĚH
23 Zář2017
1,8km seběh na Křížovky
23 Zář2017
Jilemnice - Žalý, 5. místo
23 Zář2017
3x rov. před startem
23 Zář2017
2,9km R před startem
23 Zář2017
1,6km R, rozcv., 5x30ABC, 3x rov., 1,5km V
22 Zář2017
18km volný běh Sněžka
22 Zář2017
2,7km R, rozcv., 5x30ABC, 3x 50-70-100(mkl/I 5x30ABC), 1,8km V
22 Zář2017
0,8km R, rozcv., 1,2km V
21 Zář2017
16,3km volný běh v kopcích
20 Zář2017
10,1km volný běh 4:46/km
20 Zář2017
3km R, 10km lehké tempo 4:00-3:45/km = 38:55min (avTF151), 3,3km V
19 Zář2017
RUN4FUN: 1,4km R, rozcv., 3x70m rov., 2x4x240kop., 1,4km V
19 Zář2017
RUN4FUN(indiv.): 3,1R,rzcv.,5x20ABC,2x3x60(60mch),200/57s,3V
19 Zář2017
3km R, 5x100(100)/18s, 6km stup./21:32min(3´30P)800/2:27(2´P)500/1:31,2km V
18 Zář2017
6km R, 3x100/20s, 6x1km(1´P)/3:17-3:15-3:16-3:17-3:16-3:16, 3,1km V
17 Zář2017
12km volný běh Tristacher see
16 Zář2017
3km R, 5km tempo/18:04min (3:30mkl) 410m/1:21min, 1km V
16 Zář2017
1,3km seběh od autobusu
16 Zář2017
1,8km seběh z místa přerušení závodu
16 Zář2017
DREI ZINNEN ALPIN LAUF, race interrupted and canceled
16 Zář2017
2x rov. Před startem
16 Zář2017
průběžné protahování + 0,4km R, 2x rov.
16 Zář2017
2,2km R, rozcv., 2x rov,
15 Zář2017
3,6km R, rozcv., 5x100/18s, 500m/1:38min, 2,1km V
14 Zář2017
8,2km volný běh
13 Zář2017 11,5km turistika s Kačkou 2:44:02
13 Zář2017 4km R, rozcv., 4x5x100(100mkl)/22-17s, 3,2km V 5:30 min/km
12 Zář2017 10,1km lehce stup.běh 5:15-4:20/km 4:48 min/km
11 Zář2017 10,3km lehký rege klus po maratonu 6:08 min/km
10 Zář2017 MISURINA SKY MARATHON, 1. místo 5:50 min/km
10 Zář2017 2,3km rozklus před závodem + rozcv.
9 Zář2017 4km R, rozcv., 5x rov., 500m svižně/1:36min, 2,7km V
8 Zář2017 3,6km R, rozcv., 3x rov., 2,6km V
7 Zář2017 10km volný běh 4:37 min/km
6 Zář2017 6km do 120TF + 4km stup.130-140TF, 1,3km 125-130TF 4:44 min/km
5 Zář2017 5,9km turistika s Kačkou 1h52min
5 Zář2017 5km R, rozcv., 3x5x100(100ú/19-17s, 4,1km V
5 Zář2017 8,2km volný běh na lačno 5:09 min/km
4 Zář2017 4,1km R, rozcv., 4x rov., 3x10´kop.(2´30mch+30s P), 8km V, 4x rov., 1km V
4 Zář2017 10km lehký klus na lačno 5:41 min/km
3 Zář2017 20km volný běh na Zettersfeld 6:30 min/km
3 Zář2017 4km rege klus s Kačkou před tréninkem 6:55 min/km
3 Zář2017 12km lehký klus na lačno 5:14 min/km
2 Zář2017 2,5km výklus po závodě
2 Zář2017 Mohar Berglauf, 4. místo (1. kat.)
2 Zář2017 3x rov. před startem
2 Zář2017 2,9km rozklus před závodem, rozcv.
1 Zář2017 4km R, rozcv., 5x100(100)/20s, 500m/1:41min, 2km V

ZA SRPEN 571KM
31 Srp2017 7km R, rozcv., 4x5x100(100)/20-17s, 3km V
30 Srp2017 18,5km volný běh na Hochstein 7:51 min/km
29 Srp2017 51´R, 59´tempo kopec Goiselemandl, 51´kop.+ 1h30´seběh 4:11:38min
28 Srp2017 16km volný běh na kopec Zettesfeld + 5x100 rov.
27 Srp2017 RUN4FUN: 19,1km volný běh v kopcích - Pláně
27 Srp2017 RUN4FUN: 0,8km R, rozcv., 1,1km V
26 Srp2017 RUN4FUN: 9km seběh z Černé hory
26 Srp2017 RUN4FUN: 9,5km volný běh Černá hora
26 Srp2017 RUN4FUN: 4km R, rozcv., 1,3km V
25 Srp2017 RUN4FUN: 3,4km výklus z Friesovek
25 Srp2017 RUN4FUN: 1,5km R, rozcv., 5x30SBC, 5x rov., 0,5km V
25 Srp2017 RUN4FUN: 19,3km volný běh Sněžka
25 Srp2017 RUN4FUN: 1,9km klus + rozcv.
24 Srp2017 10,3km volný běh Liščí hora
24 Srp2017 3km výklus po tréninku
24 Srp2017 6,6km kop.tempově Lom - Bufet
24 Srp2017 6,3km seběh do Lomu před tréninkem
23 Srp2017 20,6km volný běh v kopcích 5:51 min/km
23 Srp2017 4,6R,rcv.,5x100(100)/4x500(1´10mch)/5x100(100)/4x500(1´10)/5x100(100),7,2V
22 Srp2017 RUN4FUN: 3,3km R, rozcv., 1500-1000-800-600-400-200(200mkl), 3km V
22 Srp2017 19km volný běh
21 Srp2017 15km volný běh
20 Srp2017 5,9km seběh na start
20 Srp2017 Sparkasse Sternstein Bad Leonfelden, 1. místo
20 Srp2017 rozcv., 3x rov. před startem
20 Srp2017 3,5km rozklus před startem
20 Srp2017 3,3km klus na lačno + rozcv.
19 Srp2017 2,7km výklus po závodě
19 Srp2017 KTRC Lipenský půlmaraton, 1. místo (TR)
19 Srp2017 4x rov. před startem
19 Srp2017 3km rozklus před závodem, rozcv.
19 Srp2017 4km R, rozcv., 5x100(100mkl), 1,2km V
17 Srp2017 RUN4FUN: 2,6km R, rozcv., 3x 100-200-300m(mkl zpět), 2,6km V
16 Srp2017 3,1R,5x100/18s,10x400kop/109-106-106-104-103-100-100-99-99-99s,2x100/18,2V
15 Srp2017 RUN4FUN: 2km R, rozcv., 500-1000-1250-1000-500(250mkl), 2,1km V
15 Srp2017 22,5km volný běh
14 Srp2017 23,5km volný běh
13 Srp2017 19,2km volný běh v kopcích Winterstaude 1877m , 6,4km volný běh na lačno
12 Srp2017 3,3km výklus po závodě
12 Srp2017 Outdoortrophy, 6.místo běh (3.celkem)
12 Srp2017 rozcv., 1,1km opětovný rozklus před opožděným st., 5x rov.
12 Srp2017 4,3km rozklus před startem
12 Srp2017 2,6km klus na lačno před závodem
11 Srp2017 5,1km R, rozcv., 5x rov., 1x200 svižně, 2km V
10 Srp2017 7,6km lehký klus
10 Srp2017 6km klus
9 Srp2017 3km R, 3x100(100mkl)/21-20s, 2x4km(250mkl+2´30P)/15:18,15:16min, 2km V
9 Srp2017 6,3km seběh po tréninku
9 Srp2017 6,2km lehce stup.tempo Zvičina 30:05min (av.TF154)
9 Srp2017 1,3km R, 2x rov.
8 Srp2017 RUN4FUN: 4,1km R, rozcv., 500-500-1-1-500-500(250mkl), 1,5km V
8 Srp2017 30´do TF110+30´do TF120+zbytek do TF135
6 Srp2017 WORLD LONG DISTANCE MOUNTAIN RUNNING CHAMPIONSHIPS, DNF
6 Srp2017 2,1km lehký rozklus před závodem, rozcv., 3x rov.
5 Srp2017 2,5km R, rozcv., 2,2km klus, rozcv., 5x rov., 400m svižně, 2,4km V
3 Srp2017 8,2km lehký klus
2 Srp2017 8km lehký klus
1 Srp2017
1,7km výklus po tréninku
8,4km mírné tempo 3:54/km (av.TF151)
3,2km rozklus před tréninkem + rozcv.
1 Srp2017
6km klus na lačno

ZA ČERVENEC 607KM
31 Čvc2017
6,3km seběh ze Zvičiny
31 Čvc2017
6,2km tempo Zvičina 29:30min (TF do 160)
rozcv., 3x rov.
3km rozklus před tréninkem
30 Čvc2017
36km dlouhý běh v kopcích 5:17 min/
29 Čvc2017
7,5km rege klus 5:05 min/km
28 Čvc2017
8km R + 10km lehké tempo av.3:54/km(av.TF 142!) + 3km V
27 Čvc2017
RUN4FUN:3,8km R, rozcv., 3x5x100(100mkl)/19s, 1500m stup./5:23min, 3km V
26 Čvc2017
6,5km rege klus
26 Čvc2017
15km volný běh + 10x lehká rov. + 1km V (spojitě)
25 Čvc2017
6,1km rege klus (v závěru 5x rov.) 5:25 min/km
25 Čvc2017
45´R + 51´tempo kopec + 55´seběh
24 Čvc2017
19,6km volně kopec Rauchkofel (dost technické dolu!)
23 Čvc2017
15km výklus rovina po závodě
23 Čvc2017
1,5km výklus po závodě
22. Obergailthaler Mauthen Alm berglauf, 2.celk., 1.kat
23 Čvc2017
3x rov. před startem
23 Čvc2017
3,1km rozklus před závodem
22 Čvc2017
3,7km R, rozcv., 5x100(100)/19s, 500m/1:41min, 2km V
21 Čvc2017
6km R, rozcv., 2x5x100(100)/20s, 1500m stup./5:09min, 3km V
20 Čvc2017
10,1km volný běh
20 Čvc2017
10,1km volný běh
19 Čvc2017
5km R, roczv., 3x5x100(100)/17s, 2km V
19 Čvc2017
21,3km lehký běh na kopec Hochstein
18 Čvc2017
7,9km volný běh (v závěru 10x rov.)
18 Čvc2017
39´R, 4x15´svižně kop.(3´mch), 1h17´seběh
17 Čvc2017
19,5km volný běh v menších kopcích
17 Čvc2017
10,3km klus na lačno
16 Čvc2017
1,7km výklus po závodě
Grossglockner berglauf, 5.místo celkem, 2.kat.
3x rov. před startem
3km rozklus před závodem
15 Čvc2017
3,5km R, rozcv., 5x rov., 500m/1:44min, 2km V
13 Čvc2017
8km lehký klus
12 Čvc2017
10km lehký klus
11 Čvc2017
8,2km seběh ze Zvičiny
11 Čvc2017
7,1km kop.lehce stup.v 15´v závěru
11 Čvc2017
0,9km R, rozcv., 3x50m rov., 0,7km V
10 Čvc2017
3,2R,5x100/18,6x1200,2x1000(2´P)/4:04-05-06-05-04-04-3:12-3:12,2,3V
9 Čvc2017
20,4km volný běh
8 Čvc2017
5km R, 5x rov., 2km V (spojitě)
8 Čvc2017
15km volný běh
7 Čvc2017
37,5km dlouhý běh v kopcích Lomnice-Tábor-Kumburk
6 Čvc2017
6,1km regenerační běh
6 Čvc2017
5,9km seběh po tréninku
6 Čvc2017
7,6km tempo kopec Černá hora (po trati MS 2013)
6 Čvc2017
3km rozklus před tréninkem
5 Čvc2017
6km rege klus před spaním
5 Čvc2017
3,8km seběh po tréninku
5x 960m kopec /+116m //5:17-5:23-5:20-5:17-5:13min
3,7km R, rozcv., 3x rov.
4 Čvc2017
24km volný běh v lehkých kopcích
3 Čvc2017
6,3km seběh po tréninku
6,2km tempo Zvičina 28:31min
4,4km R, rozcv., 3x rov.
2 Čvc2017
18km volný běh
1 Čvc2017
4,1km R, 5x100(100)/19-16s, 6x1km(1´P)/3:20-18-19-21-20-20min, 3km V

Tréninkový deník

PRŮŘEZ TRÉNINKOVÝMI DENÍKY

2003     2004     2005     2006     2007     2008     2009

 VÝSLEDKY ZÁVODŮ

2003    2004   2005   2006   2007   2008   2009   2010   2011   2012

PŘEHLED SEZÓN

2003   2004   2005   2006   2007   2008   2009   2010   2011   2012

  

Přehled nejlepších dosažených výkonů v jednotlivých sezónách

Silnice 2003 2004 2005 2006 2007 2008
5km  – – –  – – – 17:05(mezic.) 16:43(mezic.) 15:57(mezic.) 16:08(mezic.)
10km 41:11 37:21 34:43 33:46 33:29 33:14
15km  – – – 57:01,2 54:21 53:41,3 52:40,8 52:23,1
20km  – – – 1:19:15  – – –  – – – 1:10:55(mezic.) 1:10:11(mezic.)
Půlmaraton  – – –  – – – 1:19:17 1:17:29 1:14:53 1:14:10
Maraton 3:38:48  – – –  – – –  – – –  – – – – – –
           
Silnice 2009 2010  2011  2012 2013  2014
5km 16:21(mezic)  16:00  – – –  – – –  16:54 (mezič.)  – – –
10km 33:28  34:24  33:42  – – –  33:08  32:00
15km 52:07(mezic.)  52:07 mzč.  – – –  – – –  52:58(mezič.)  49:55
20km 1:10:21(mezic.)  1:09:28 mzč.  – – –  – – –  – – –  1:08:10 (mezič.)
Půlmaraton 1:14:22  1:13:20  DNF  – – –  1:14:03  1:11:31
Maraton 2:57:04 2:36:28  – – –  – – –  2:47:26  – – –
 

 

Dráha 2003 2004 2005 2006 2007 2008
100m  – – –  – – – 13,3 13,4 – – – – – –
100m přek – – – – – – – – – – – – 17,7 19,6
800m – – – – – – – – – – – – – – – – – –
1500m  4:52 ? 4:44,6 4:34,6 4:23,75 – – – – – –
3000m  – – –  – – – 9:46,27 9:41,45 9:17,6 9:18,32
3000m přek.  – – –  – – –  – – –  – – – – – – 10:21,50
5000m  – – –  – – –  – – – 16:56,6 16:07,3 16:13,60
10000m  – – –  – – –  – – – 34:44,2 33:59,4 33:35,3
1h  – – – 15483  – – –  – – – – – – 17147
             
Dráha 2009 2010  2011  2012 2013  2014
100m  – – –  – – –  – – – – – –  – – –  – – –
100m přek 17,9  – – –  – – – – – –  – – –  – – –
800m – – –  – – –  – – – – – –  – – –  – – –
1500m – – –  – – –  4:25,38  2:59 (1000m silnice) 2:48 (1000m)  – – –
3000m – – –  9:44 mzč.  6:03,17(2000m)  – – –  9:37 (mezič.)  – – –
3000m přek. – – –  dnf  – – –  – – –  – – –  – – –
5000m 16:23,5  16:30,0  16:21,0  – – –  15:49  15:53,0
10000m 35:25,8  35:07 mzč.  – – –  – – –  35:23 (mezič.)  33:38,5
1h – – –  16999  – – –  – – –  – – –  – – –

 

1 Srp 2017
1,7km výklus po tréninku 5:09 min/km
8,4km mírné tempo 3:54/km (av.TF151)
3,2km rozklus před tréninkem + rozcv.
1 Srp2017
31 Čvc2017
6,3km seběh ze Zvičiny
31 Čvc2017
6,2km tempo Zvičina 29:30min (TF do 160)
rozcv., 3x rov.
3km rozklus před tréninkem
30 Čvc2017
36km dlouhý běh v kopcích 5:17 min/
29 Čvc2017
7,5km rege klus 5:05 min/km
28 Čvc2017
8km R + 10km lehké tempo av.3:54/km(av.TF 142!) + 3km V
27 Čvc2017
RUN4FUN:3,8km R, rozcv., 3x5x100(100mkl)/19s, 1500m stup./5:23min, 3km V
26 Čvc2017
6,5km rege klus
26 Čvc2017
15km volný běh + 10x lehká rov. + 1km V (spojitě)
25 Čvc2017
6,1km rege klus (v závěru 5x rov.) 5:25 min/km
25 Čvc2017
45´R + 51´tempo kopec + 55´seběh
24 Čvc2017
19,6km volně kopec Rauchkofel (dost technické dolu!)
23 Čvc2017
15km výklus rovina po závodě
23 Čvc2017
1,5km výklus po závodě
22. Obergailthaler Mauthen Alm berglauf, 2.celk., 1.kat
23 Čvc2017
3x rov. před startem
23 Čvc2017
3,1km rozklus před závodem
22 Čvc2017
3,7km R, rozcv., 5×100(100)/19s, 500m/1:41min, 2km V
21 Čvc2017
6km R, rozcv., 2x5x100(100)/20s, 1500m stup./5:09min, 3km V
20 Čvc2017
10,1km volný běh
20 Čvc2017
10,1km volný běh
19 Čvc2017
5km R, roczv., 3x5x100(100)/17s, 2km V
19 Čvc2017
21,3km lehký běh na kopec Hochstein
18 Čvc2017
7,9km volný běh (v závěru 10x rov.)
18 Čvc2017
39´R, 4×15´svižně kop.(3´mch), 1h17´seběh
17 Čvc2017
19,5km volný běh v menších kopcích
17 Čvc2017
10,3km klus na lačno
16 Čvc2017
1,7km výklus po závodě
Grossglockner berglauf, 5.místo celkem, 2.kat.
3x rov. před startem
3km rozklus před závodem
15 Čvc2017
3,5km R, rozcv., 5x rov., 500m/1:44min, 2km V
13 Čvc2017
8km lehký klus
12 Čvc2017
10km lehký klus
11 Čvc2017
8,2km seběh ze Zvičiny
11 Čvc2017
7,1km kop.lehce stup.v 15´v závěru
11 Čvc2017
0,9km R, rozcv., 3x50m rov., 0,7km V
10 Čvc2017
3,2R,5×100/18,6×1200,2×1000(2´P)/4:04-05-06-05-04-04-3:12-3:12,2,3V
9 Čvc2017
20,4km volný běh
8 Čvc2017
5km R, 5x rov., 2km V (spojitě)
8 Čvc2017
15km volný běh
7 Čvc2017
37,5km dlouhý běh v kopcích Lomnice-Tábor-Kumburk
6 Čvc2017
6,1km regenerační běh
6 Čvc2017
5,9km seběh po tréninku
6 Čvc2017
7,6km tempo kopec Černá hora (po trati MS 2013)
6 Čvc2017
3km rozklus před tréninkem
5 Čvc2017
6km rege klus před spaním
5 Čvc2017
3,8km seběh po tréninku
5x 960m kopec /+116m //5:17-5:23-5:20-5:17-5:13min
3,7km R, rozcv., 3x rov.
4 Čvc2017
24km volný běh v lehkých kopcích
3 Čvc2017
6,3km seběh po tréninku
6,2km tempo Zvičina 28:31min
4,4km R, rozcv., 3x rov.
2 Čvc2017
18km volný běh
1 Čvc2017
4,1km R, 5×100(100)/19-16s, 6x1km(1´P)/3:20-18-19-21-20-20min, 3km V30 Čer2017
30,1km Zvičina „skyrace“
29 Čer2017
5,5km stup.běh 5:00 – 3:40/km + 0,5km V
29 Čer2017
7km stup.běh 4:55-3:45/km + 1km V
28 Čer2017
20km volný běh v kopcích
27 Čer2017
RUN4FUN: 2,9km R, rozcv., 5x30SBC, 3x5x100(100)/17-20s, 3km V
27 Čer2017
2km výklus po tréninku
27 Čer2017
10km tempový běh
2km rozklus před tréninkem
26 Čer2017
26,2km volný běh v kopcích (v závěru 3×100)
25 Čer2017
1,6km výklus po tréninku
3×2,9km kopec/+511m/21:49-22:31-23:24min, seběhy mezi svižně
25 Čer2017
1,9km rozklus před tréninkem
24 Čer2017
3km st.R, rozcv., 3×100(100)/19s,6x1km(1´P)/3:19-17-19-19-18-18min, 2,1km V
23 Čer2017
33,1km volný běh v kopcích Černá hora
22 Čer2017
RUN4FUN: 1,8km R, rozcv., 3x800m(2´P), 3x rov., 2,8km V
22 Čer2017
10,1km volný běh
21 Čer2017
13,2km volný běh
20 Čer2017
RUN4FUN: 3km R, rozcv., 6×80,4×80,2x80m(80mkl) + 3x180m, 2,6km V
19 Čer2017
8,3km volný běh
18 Čer2017
4km rege klus s Kačkou
17 Čer2017
GORSKI MARATON ČTYŘ OBČIN, 5. místo
2,3km rozklus před závodem
16 Čer2017
5,6km lehký klus po trati závodu
14 Čer2017
6,8km volný běh
13 Čer2017
8,1km regenerační běh
12 Čer2017
10km stup. běh 4:45-3:30/km + 2x rov. + 2km V
11 Čer2017
22,3km volný běh v kopcích
10 Čer2017
5km stup.R, 3x rov., 6x1km(1´P)3:24-3:20-3:19-3:20-3:17-3:22, 2,4km V
9 Čer2017
18,8km svižný běh v kopcích
8 Čer2017
6km R, 9km lehké tempo cca 3:55-4:00/km
7 Čer2017
16,2km volný běh v kopcích
6 Čer2017
RUN4FUN: 3,1km R, rozcv., 3x rov., 5x350m kop/seběh, 3x rov., 3,9km V
5 Čer2017
17,2km volný běh v kopcích
4 Čer2017
15,7km volný běh Grünalm
4 Čer2017
6,4km volný běh
3 Čer2017
5km indiánský seběh z Stüdlhütte
3 Čer2017
Grossglockner – sestup
Grossglockner – rychlovýstup
2 Čer2017
4,8km rychlovýstup na Stüdlhütte
2 Čer2017
18,2km volný běh Hochsonnberg, Zpizenrkogel
2 Čer2017
5,9km volný běh
1 Čer2017
1km výklus po tréninku od jezera
1 Čer2017
12,3km Scheibenhöhe, Gamskraegen (druhá část)
12,1km výběh na Scheibenhöhe
1 Čer2017
4,7km volný běh
31 Kvě2017
18,5km volný běh Gernkogel (Oberer, Niederer)
30 Kvě2017
RUN4FUN: 3,4km R, rozcv., 5x20SBC, 2x800m kopec(mkl), 3x rov., 3,3km V
30 Kvě2017
0,4km R, 10x400kop.(400mkl), 1,1km V
29 Kvě2017
19,8km volný běh
28 Kvě2017
7,3km volný běh
28 Kvě2017
6,6km volný běh
27 Kvě2017
28,1km Polmaraton z gorka – Chojnik, 1. místo, TR
27 Kvě2017
2,1km rozklus před závodem
26 Kvě2017
3km R, rozcv., 5x rov., 500m svižně, 2,7km V
25 Kvě2017
RUN4FUN: 8,5km volný běh, rozcv., 5x30SBC, 3x3x60m rov., 1km V
24 Kvě2017
16,1km volný běh
23 Kvě2017
6,1km volný běh
23 Kvě2017
RUN4FUN:3,5km R,rozcv.,3xrov.,5x260kop.(mkl)/76-83s(5´P)1x260kop/76s,4,3kmV
22 Kvě2017
3,1km R, 3×100(100)/18s, 6x1km(1´P)/3:19-17-17-18-17-17, 8,1km V
21 Kvě2017
17,7km volný běh
20 Kvě2017
10,4km volný běh
20 Kvě2017
1,3km R,rzcv.,5x30SBC,3x rov.,1,4km klus,1,4km závod na odhad času,2,1km V
19 Kvě2017
24,2km volný běh v kopcích
19 Kvě2017
24,6km volný běh v kopcích
19 Kvě2017
2,1km R, rozcv., 0,9km V
18 Kvě2017
19,6km přeběh hřeben Zell am See – Niedernsill
2,2km R, rozcv., 5x30SBC, 0,7km V
17 Kvě2017
17,2km volný běh na kopec Gernkogel
17 Kvě2017
3,5km R, rozcv., 6x30SBC, 2x 5×100(100mkl)/18s, 0,9km V
16 Kvě2017
12,8km volný běh kopec!
15 Kvě2017
20,7km volný běh
14 Kvě2017
32,7km svižnější běh v kopcích
13 Kvě2017
1,9km seběh z cíle závodu
1,8km výklus po závodě
Běh rytíře Zbyhoně, 1. místo
5x30SBC, 3x rov. do kopce před startem
2,1km rozklus před závodem
2km klus na start závodu
12 Kvě2017
3km R, 5×100(100)/19-17s, 500-200-200m(200mkl)/93-35-33s, 2km V
11 Kvě2017
RUN4FUN: 3,3km R, rzc., 8x20SBC, 3x 50-60-100m(mkl), 3km V
1,4km výklus po tréninku
11 Kvě2017
6km stup. běh 4:45 – 3:20/km
10 Kvě2017
20,4km volný běh po trati Zbyhoně
9 Kvě2017
RUN4FUN: 1,7km R, rcv., 5x30SBC, 2x3x200kop., 1,4km V, 5×100/18-16s, 2km V
9 Kvě2017
1,2km výklus po tréninku
6km stup.běh 4:45 – 3:20/km
8 Kvě2017
5´R, 3×1,4km kop.(+345m), 5´V
8 Kvě2017
19,3km volný běh v kopcích
8 Kvě2017
1,7km R, rozcv., 0,5km V
7 Kvě2017
16,7km volný běh v kopcích
7 Kvě2017
1,5km klus, rozcv., 5x15m SBC
6 Kvě2017
1,9km R, rozcv., 5x30SBC, 2x5x100m rov., 0,5km V
6 Kvě2017
4,25km volný běh
6 Kvě2017
3,5km R, rozcv., 12´kop., seběh, 7´30kop., 8,3km volný běh
5 Kvě2017
10,5km volný běh v kopcích
5 Kvě2017
28,5km dlouhý běh v kopcích
4 Kvě2017
RUN4FUN: 3,2km R, rozcv., 5x30SBC, 3×100/3×200/3×200/3×100, 4,8km V
3 Kvě2017
30km volný běh zvlněný terén
2 Kvě2017
RUN4FUN: 3,6km R, rozcv.,5x30SBC,3x50rov.,400-600-400-300-200-100(200mk),3V
1 Kvě2017
8km volný běh
30 Dub2017
6,1km lehký rege klus
29 Dub2017
THREE PEAKS RACE, 15. místo
29 Dub2017
3,5km rozklus před závodem, bez rovinek
28 Dub2017
7,9km lehký klus
26 Dub2017
9,1km lehký klus
25 Dub2017
RUN4FUN: 2,7km R, rozcv., 5x30SBC, 5×100 rov., 5x30SBC, 6,4km V
24 Dub2017
6km seběh ze Zvičiny
24 Dub2017
6,2km mírné tempo Zvičina = 30:11min
24 Dub2017
2,2km rozklus před tréninkem
23 Dub2017
23,6km volný běh v kopcích
23 Dub2017
10,1km volný běh v kopcích
22 Dub2017
32,1km dlouhý běh v kopcích-support na trati maratonu
21 Dub2017
10,1km volný běh ze Zvičiny
21 Dub2017
1. Zvičinská výzva 28:32min
21 Dub2017
3,5km R, rozcv., 3x rov., mkl
20 Dub2017
RUN4FUN: 12,5km volný běh
19 Dub2017
19,9km volný běh
18 Dub2017
RUN4FUN: 3,4km R, rozcv., 2x5x100(100), 4,3km V
16 Dub2017
12,4km lehký běh s několika zrychleními

15.4. 3km R, rozcv., 3x rov., Ještěd skyrace, 2km V

14.4. 3km R, rozcv., 5×100, 1x500m svižně, 2km V

13.4. RUN4FUN: 2km R, rozcv., technika běhu, 2km V

12.4. 10km fartlek

11.4. 10km lehký fartlek, 2. fáze RUN4FUN: 3km R, rozcv., 3x 60-80-100(mkl, I 3x5x30m SBC), 3km V

10.4. 1. fáze 5km stup. 4:30-4:00/km, 3×100(100)/3×200(200)/3×100(100)//19-37-18s, 3,5km V, 2. fáze 6,1km volný běh

9.4. 13,1km lehký fartlek (9×100-150m)

8.4. 2,8km R, rozcv., 4x30m SBC, 3×100 rov., LIPTOV RIDE, 1. místo celkově (3. běh), 2km výklus po závodě

7.4. 5,1km R, rozcv., 6×100-150m rov., 200m svižně, 2,6km V

6.4. volno

5.4. 12,2km volný běh, 10×100(100mkl)/20-19s

4.4. 1. fáze 5,2km volný běh, 2. fáze RUN4FUN: 2,4km R, rozcv., 2×100 rov., 2x4x400kop(mkl), 3km V

3.4. 1. fáze 12,7km volný běh, 2. fáze 7,5km volný běh

2.4. 35km volný běh v kopcích

1.4. 1. fáze 3km R, rozcv., 5x30SBC, 4x rov., Křížová desítka, 3. místo, 3,3km výklus po závodě, 2. fáze 6,4km volný běh

31.3. 4,1km R, rozcv., 5×100(100)/19s, 0,7km klus, 500m svižně/99s, 1,9km V

30.3. volno

29.3. 11,3km volný běh + 10x100m (100mkl) / na vyběhání 19s

28.3. 1. fáze 6,2km volný běh, 2. fáze RUN4FUN: 3,6km R, rzc., 5x30SBC, 3×100/17s, 6x+4x500m(1,5´mkl+P)/90-92s, 3km V

27.3. 18,8km volný běh v kopcích

26.3. 1. fáze 4km R, rozcv., 5×30 SBC, 3×100(100mkl)/16s, 12km test na dráze 17:37+17:16+6:36=41:30min, 3km výklus po tréninku, 2. fáze 8km volný běh

25.3. 1.fáze 12,2km volný běh, 2. fáze 7,8km volný běh + 5x rov.

24.3. 35,2km volný běh v kopcích

23.3. 1. fáze 19km volný běh, 2. fáze RUN4FUN: 4km stup.R 4:50-3:30/km, rzc., 2x3x400(1´20P)/76-75-74/74-72-69s, 3,5km V

22.3. 1. fáze 6,1km volný běh, 2. fáze 5,1km R, rzc., 5x30SBC, 3×100/16-15s, 3x 1500-500-1000(3´2´2´mkl I2´mch)/4:51-89-3:10/4:50-91-3:12/4:53-91-3:13, 2,1km V

21.3. 1. fáze 19,7km volný běh v kopcích, 2. fáze RUN4FUN: 2,9km R, rozcv., 3×100(100)/18-16, 2x6x200(40s)/33-32s, 3,3km V

20.3. 1. fáze 12,2km volný běh, 2. fáze 8,5km volný běh

19.3. volno

18.3. 2,8km R, rozcv., 1x rov., Okolo Stračova 3. místo, 1,4km výklus po závodě

17.3. volno

16.3. RUN4FUN: 2,7km R, rozcv., 5×100(100)/19s, 3×200(200mkl)/40-39-38s, 2×100(100)/19s, 2,9km V

15.3. 2,8km R, rozcv., 5×100(100)/16s, 2-2-1-1km(3´mkl)/6:38-6:37-3:09-3:07min, 2,5km V

14.3. 1. fáze 7,8km volný běh, 2, fáze RUN4FUN: 4,6km R,rcv.,4x5x80rov.(80mkl/I 2x5x30SBC), 2,4km V

13.3. 8km R, 10km lehce v tempu 3:57/km(TF150,300W), 6km V

12.3. 20,2km volný běh v kopcích

11.3. 4,7km klus s Kačkou + 12,7km volný běh

10.3. KANÁRY: 3,9km R, rzc., 3×100(100mkl)/17s, 5x1km(2´mkl)/3:15-3:13-3:11-3:10-3:09min, 3,4km V

9.3. KANÁRY: 5,2km R, rozcv., 6×100(100), 5×100(100), 2,5km V

8.3. KANÁRY: 22,2km dl.běh na Teide

7.3. KANÁRY: 45´R, 4-3-2-1x 200m kop.(200mkl), 1h V

6.3. KANÁRY: 1. fáze 5,2km R,rzc.,6x30SBC,3×100/15,0,5-1-1,5-2-1,5-1-0,5km(mkl)/89-3:10-4:49-6:27-4:48-3:09-89, 3,3km V, 2. fáze 19,8km volný běh v kopcích

5.3. KANÁRY: 18,2km volný běh v kopcích s batohem

4.3. KANÁRY: 6km seběh Masca + 6km stup.kop.zpět + vykl. + 6,6km volný běh v kopcích

3.3. KANÁRY: 3,1km R + 3x15min kop.(5´mkl) + 11,8km seběh po tréninku, 2. fáze 5,4km lehký klus

2.3. KANÁRY: 1. fáze 5,8km R,rcv.,6x30SBC,3×100/16,3x 1500-500-1000(3´2´mkl,I3´mch)/4:55-90-3:09/4:49-91-3:09/4:45-91-3:07, 3,8km V, 2. fáze 15,3km volný běh

1.3. KANÁRY: 30km volný běh v kopcích

28.2. KANÁRY: 4,6km R, rozcv., 3x rov., 5-3-2x300kop.(300mkl, I 2´), 14,2km V

27.2. KANÁRY: 1. fáze 4,9km R, 6×30 SBC(300mkl), 3×100/15,1-0,5-1km(mkl)/3:09-91-3:12/3:11-91-3:11/3:08-91-3:09/3:09-90-3:07, 3,4km výklus po tréninku, 2. fáze 14,8km volný běh

26.2. KANÁRY: 26,4km volný běh v kopcích

25.2. KANÁRY: 1. fáze 9,6km ranní klus na lačno, 2. fáze 2,8km volný běh – rozklus + 26,2km volný běh v kopcích

24.2. KANÁRY: 8,4km průzkumný klus

23.2. 20km volný běh v kopcích 4:56/km

22.2. 19,5km volný běh 4:52/km

21.2. 1. fáze 19,3km volný běh v kopcích 4:40/km // RUN4FUN: 2,8km R, rozcv., 3x1km(400mkl)3×500(400mkl)3×200(200mkl), 1,9km

20.2. 5,1km R, 5×100(100mkl)/18-17s, 5x1500m(300mkl)/5:01-4:58-4:55-4:57-4:57min, 2,9km V, celkem 18km 4:09/km

19.2. 30,8km vytrvalostně skate + soupaž 15,1km/h + 4,5km volný běh 4:48/km

18.2. 1. fáze 4km R, 7x 1km/1km stříd.běh // 3:19/4:13min, 2km V, celkem 19km 3:55/km, 2. fáze 6,3km volný běh 5:14/km

17.2. 31,8km volný běh v terénu 5:21/km

16.2. 4,1km stup.R,5×100(100)/18s, 8x1km(250mkl)/3:23-3:19-3:18-3:18-3:19-3:16-3:16-3:15min, 2,1km V

15.2. 20km lehce tempový běh 3:58/km

14.2. 1. fáze 40,3km vytrvalostně skate av. 17km/h, 2. fáze 7,5km volný běh 4:52/km

13.2. 2,6km R, 10km svižně po trati „Okolo Stračova“ 3:38/km = 36:20min, 2,4km V

12.2. 1. fáze 3,1km R, 10,2km stup.běh / 20:20 + 17:40min, 5,2km V, 2. fáze 6,3km lehký klus 5:10/km

11.2. 30,1km volný běh v terénu 5:09/km

10.2. 5km R, 3×100(100mkl)/20s, 3x3km(400mkl)/10:29-10:28-10:30, 2,8km V, celkem 18,3km

9.2. 32km vytrvalostně skate 14,3km/h // RUN4FUN: 3,6km R, rozcv., 5x 200-300(200-300mkl)/tempo 3:20-3:30/km, 1,5km V

8.2. 15,6km vytrvalostně skate 16,1km/h + 15,1km volný běh 4:36/km

7.2. 4km R, 6-3-1km tempo(1km mkl)/21:42-10:56-3:29min, 0,8km V
// 1,6km R, 5x30SBC, 3×100-150-200(mkl), 1,6km V // RUN4FUN: 2,6km R, rozcv., 2x4x400(400mkl), 0,8km V6.2. 40,3km vytrvalostně skate + 6km volný běh5.2. 3,1km R, 5×100(100)/18s, 8x1km(250mkl)/3:23-22-20-19-19-19-18-17min, 3,1km V // 6,2km lehký klus4.2. 4,1km R, 2x5km(400mkl)/20:13-19:43min, 3,1km V // 5,7km lehký klus

6.2. 40,3km vytrvalostně skate + 6km volný běh

5.2. 3,1km R, 5×100(100)/18s, 8x1km(250mkl)/3:23-22-20-19-19-19-18-17min, 3,1km V // 6,2km lehký klus

4.2. 4,1km R, 2x5km(400mkl)/20:13-19:43min, 3,1km V // 5,7km lehký klus

3.2. 4km R, 5×100(100)/18s, 5x2km(400mkl)/7:02-7:00-6:58-6:55-6:53min, 3,1km V

2.2. 16,1km volný běh // skate: 3,5km R, rozcv., technika, 2km V // RUN4FUN: 4,8km stup.R, rozcv., 5x30SBC, 10×100(100mkl), 5x30SBC, 10×100(100mkl), 1,3km V

1.2. 15,8km volný běh v hlubočáku // 2km R, 5×100(100), 3×200,2×400,3×200(200mkl)/37-36-36-74-75-36-35-35s, 2,3km V

ZA LEDEN: 366,5km BĚH, 865km LYŽE

31.1. 4km R, 5-3-1km tempo-zvlněné (1km mkl)/18:05-11:15-3:45min, 5,6km V // RUN4FUN: 3,5km R, rozcv., 3x60m rov., 2x5x100kop.(100mkl), 1km mkl, 3x 5x schody, 1,8km V

30.1. 38,2km vytrvalostně skate + soupaž 17,3km/h + 6,2km volný běh 5:02/km

29.1. 8km volný běh 5:04/km // skate: 25´R, technika, 10´V + 6,2km závod volnou technikou = 19:28min + 8km vyjetí po závodě // 20,2km vytrvalostně skate 15,8km/h + 1km sestup z trasy

28.1. skate: 30´R, technika, 30´vytr., technika, 30´V // 9,2km volný běh 5:50/km

27.1. 4,3km volný běh 5:29/km // skate: 10´R, technika, 15´vytr., technika, 10´jízda, technika, 45´V // 22,5km vytrvalostně skate 14,3km/h + 0,9km klus z lyž.tratí

26.1. 60,1km vytrvalostně skate 16,7km/h // 4,3km volný běh 6:08/km

25.1. 30,7km vytrvalostně skate 14,9km/h // skate: 3,5km R, 3km technická cvičení, 2,5km V 8,9km/h + 8,2km volný běh 4:55/km

24.1. 3km R, 6x1500m (400mkl)/5:27-13-16-8-03-14min, 4,7km V // RUN4FUN: 3km R, rozcv., 13x300kop(300mkl), 1,8km V

23.1. 10km R, 2x10km tempo(2km MZ)/33:08,32:55min, 2km volně, 5km soupaž, 2km V 16,9km/h

22.1. 17,2km vytrvalostně skate 14,9km/h // 43,1km vytrvalostně skate 15,3km/h

21.1. 31,3km volný běh v kopcích 4:48/km

20.1. 6km R, 15km svižně 53:17min=3:33/km, 19,5km V 15,7km/h

19.1. 3km R, 6x1500m(400mkl)/5:29-23-21-14-16-17s, 2,9km V // RUN4FUN: 3,5km R, 4x 550-650m(mkl 600/700m),0,8km V

18.1. 40km vytrvalostně skate 14,5km/h

17.1. 16km stup.běh 4:24/km + RUN4FUN: 3,5km R, rozcv., 2x5x300kop.(300mkl), 3km V

16.1. 70,2km vytrvalostně skate 13,1km/h

15.1. 42,2km vytrvalostně skate 13,4km/h

14.1. 21,9km volný běh v kopcích 4:58/km // 3,1km soupaž + 6km R, 10km soupaž, 4,7km V 14,3km/h

13.1. 6km R, 15km svižně 50:04min=3:20/km, 6,5km V 16,8km/h

12.1. 20,5km vytrvalostně skate + soupaž // RUN4FUN: 4,3km R, rozcv., 2-2-0,5km(0,8mkl)/8:29-7:50-1:35,
8x30SBC, 2x100rov., 1,7km V

11.1. 51,5km vytrvalostně skate 15,1km/h

10.1. 10km vytr.skate, 7,5km soupaž, 3km vytr.skate, 3km bez holí skate, 3km V 14,8km/h // RUN4FUN: 2,8km R, 4x/3x/2x300m kop.(I 800mkl), 3km V

9.1. 6km R, 3x3km tempo(3´)/10:31-10:19-10:10, 22,8km V 15,3km/h

8.1. 6,2km rozjetí, 15,5km svižně 53:47min=3:28/km, 21,7km vyjetí 16,0km/h

7.1. 21,1km vytrvalostně skate 9,4km/h + 21,8km volný běh v kopcích 4:53/km

6.1. 20km vytrvalostně skate 10,5km/h

5.1. 14,1km běh v kopcích a hlubočáku 7:17/km // RUN4FUN: 2,6km R, 5x30SBC, 2-1-2km(500mkl), 1,6km V

4.1. 27,2km vytrvalostně skate/soupaž

3.1. 21km vytrvalostně skate 11,5km/h // RUN4FUN: 3,8km R, rozcv., 2x4x300kop.+26m(300mkl), 3,3km V

2.1. 19,8km volný běh v kopcích 5:12/km // 11,5km volný běh v kopcích 5:33/km

1.1. 30km volný běh v kopcích 5:32/km

ZA PROSINEC: 458km BĚH, 517km LYŽE, 35km NORDIC SKATE

31.12. 2,2km rozklus před Výzvou + 7,2km Silvestrovská Zvičinská VÝZVA + 7km seběh po Výzvě

30.12. 60,3km vytrvalostně skate 15km/h // 2,2km značení trati Silvestrovské výzvy

29.12. 30,8km = 5min zahřátí + 90min svižně skate + vyjetí 18,9km/h + 3,5km volný běh – výklus po lyžích 5:01/km

28.12. 31,4km vytrvalostně skate 16,6km/h + 5,6km volný běh 4:53/km // 14,3km běh s holemi – kopce 5:39/km

27.12. 3,1km R, 5×100(100)/19-16s, 4-3-2-1-0,5km(400mkl)/14:10-10:25-
6:51-3:16-1:35min, 3,3km V

26.12. 30,5km vytrvalostně skate 15,5km/h

25.12. 30,4km vytrvalostně skate 17km/h + 4,7km volný běh 5:23/km

24.12. 5km R, 9,5km tempový běh do TF 160, 3:47/km + 3,8km rege vánoční výklus s Kačkou

23.12. 33,6km 1.h do TF 130, 2.h do TF 150 + 15´sjezdovka, 25´seběh celk. 4:46/km

22.12. 23km vytrvalostně skate+5km soupaž+6,4km vytrvalostně skate 17,1km/h + 3,4km výklus po lyžích 4:44/km // RUN4FUN: 2km R, rzcv.,1,4km tepmo, 50-50-100-100-150-150-100-100-50-50, 4km V

21.12. 43,8km vytrvalostně skate 14,6km/h // 6,1km regenerační běh 5:15/km

20.12. 10km rozjetí, 15x150m kop., 6km vyjetí 16,0km/h + 5,4km volný běh 5:10/km // RUN4FUN: 4km R, rozcv., 50-50-100-100-150-150-100-100-50-50kop, 4km V, 3×100, 1km V

19.12. 46,4km vytrvalostně skate 12,1km/h

18.12. 31,2km volný běh v kopcích 4:39/km

17.12. 21km volný běh v kopcích 5:05/km

16.12. 25,7km volný běh v kopcích 5:20/km

15.12. RUN4FUN: LAKTÁTOVÝ TEST 3x 985m(1´P) + 11,4km volný běh

14.12. 16,4km vytrvalostně skate 18,3km/h + 2,2km vyjetí nordic skate + 6,3km volný běh 4:50/km

13.12. RUN4FUN: 3,8km R, rozcv., 3,3km fartlek (12x120m), 3,2km V

12.12. 39,1km volný běh v kopcích 5:17/km

11.12. 23,1km volný běh 4:37/km

10.12. 46,4km vytrvalostně skate 12,5km/h + 3,8km rege výklus s Kačkou

9.12. 27,8km volný běh v kopcích 5:02/km

8.12. 16,4km vytrvalostně nordic skate 18,7km/h + 3,5km výklus po nordic skate 4:41/km // RUN4FUN: 2,4km R, rozcv., 3x150kop(3´mkl)3x200kop(3´mkl)3x150kop(3´mkl), 5km V

7.12. 31,1km = 10km R + 10km svižně + 11km V skate 14,9km/h

6.12. 31,4km vytrvalostně skate 15,5km/h // RUN4FUN: 3,4km R, rozcv., 13×200(200mkl)40-33s, 3,3km V

5.12. 2km indiánský běh do kopce, 35,3km vytrvalostně skate, 2km výklus z kopce

4.12. 30km vytrvalostně skate 12,5km/h

3.12. 25,8km volný běh 5:00/km

2.12. 36,9km volný běh v kopcích 5:08/km

1.12. 1. fáze 10,4km vytrvalostně skate 8,4km/h, 2. fáze RUN4FUN: 4,3km R, rozcv., 500-500-1km-500-500(400mkl), 2,9km V

ZA LISTOPAD: BĚH 558km, TURISTIKA 46km, NORDIC SKATE 155km

30.11. 11km volný běh, 12km stup. běh, 1km V celkem 4:29/km

29.11. 1. fáze 16,7km volný běh 4:59/km, 2. fáze RUN4FUN: 4,2km R, rozcv., 2x6x150m kop.(150mkl), 2,1km V

28.11. 23,8km volný běh v kopcích 5:02/km

27.11. 15km stup.běh v kopcích + 5,8km výklus celkem 4:23/km

26.11. 1. fáze 17,9km nordic skate – kopce cca 5x6min 18,2km/h, 2. fáze 13,8km volný běh v kopcích 4:50/km

25.11. 25,5km volný běh v kopcích 5:05/km

24.11. 1. fáze 11,7km volný běh 4:42/km, 2. fáze RUN4FUN: 3,4km R, rozcv., 6×500(500mkl), 3,3km V

23.11. 3,2km R, 10km stup. 4:00-3:20/km = 37:18, 3,1km V

22.11. 1. fáze 14,2km volný běh 4:39/km, 2. fáze RUN4FUN: 5,4km R, rozcv., 10x150m kop.(150mkl), 5x schody, 1,3km V

21.11. 23,9km volný běh 4:41/km

20.11. 4,6km rege klus s Kačkou + 19,1km volný běh v kopcích 5:10/km, 2,7km procházka Kuks

19.11. 23,3km volný běh v kopcích mimo cesty 5:03/km + 1,3km procházka po sauně

18.11. 1. fáze 43,9km vytrvalostně nordic skate v kopcích 17,4km/h, 2. fáze 6,4km noční výstup na Zvičinu

17.11. RUN4FUN: 23,6km volný běh v kopcích 5:29/km

16.11. 20km volný běh v kopcích 4:49/km

15.11. 1. fáze 11km vytr.nordic skate + 3x1km tempo(1km mkl) 18,5km/h, 2. fáze RUN4FUN: 2,3km R, rozcv., 5x30SBC, 2×100-2×250-500-2×100-2×250(250mkl), 6,2km V

14.11. 31,7km dlouhý běh v kopcích – Sněžka 5:59/km

13.11. 1. fáze 10,6km volný běh v kopcích 4:59/km, 2.fáze 2,2km procházka Jakuszyce, 3. fáze 11,7km stupňovaně nordic skate 19,5km/h

12.11. 14,9km volný běh v kopcích Harrachov 5:21/km, 2. fáze 5,5km procházka na Mumlavu

11.11. 1. fáze 25,1km svižný pochod na TF 9:22/km, 2. fáze 3km procházka po Harrachově

10.11. 1. fáze 11,7km vytrvalostně nordic skate 18,3km/h, 2. fáze RUN4FUN: 2,3km R, rozcv., 6x30SBC, 7x180m(180mkl), 5,6km V

9.11. 1. fáze 6,4km volný běh 4:42/km, 2. fáze 3,1km R, rozcv., 3x rov. před startem, 9,7km Běh 17.listopadu Kopidlno 32:03min, 2. místo, 1,4km výklus po závodě

8.11. 1. fáze 21,5km vytrvalostně nordic skate 17,8km/h, 2. fáze RUN4FUN: 3,8km R, rozcv., 5x30SBC, 3x70rov., 3x1km in 4x rov.(500mkl), 3km V

7.11. 35,8km dlouhý běh v kopcích 4:56/km

6.11. 0. fáze Trail camps: rozcvička + 2km lehký ranní klus 6:22/km, 1. fáze Trail camps: 3km R, rozcv., 3x 6x30m ABC + 2×100(100mkl), 7,4km V

5.11. Trail camps: 19,3km lehký běh v kopcích 7:44/km

4.11. 1. fáze Trail camps: 18,6km lehký běh v kopcích 6:38/km, 2. fáze Trail camps: 6km night run s čelovkami 6:56/km

3.11. RUN4FUN: 3,6km R, rozcv., 5x30SBC, 3x70rov., 7×200(300mkl), 3,6km V

2.11. 22,7km vytrvalostně nordic skate 18,3km/h + 2km V 4:42/km

1.11. 1. fáze 1km R, 20km lehce tempové běh v kopcích 4:07/km, 1,6km V, 2. fáze 9,4km vytrvalostně nordic skate 17,8km/h

ZA ŘÍJEN: BĚH 412km, NORDIC SKATE 16km

31.10. 15,9km vytrvalostně nordic skate 16,4km/h + 11,9km volný běh 5:07/km

30.10. 0. fáze RUN4FUN ARNOŠTOV: 5,6km volný běh na lačno 5:36/km, 1. fáze RUN4FUN ARNOŠTOV: 2km R, rozcv.,3x 5x30SBC + 3×100(100mkl), 2,8km V, 2. fáze 3,8km R před závodem 5:47/km, 3,7km závod na odhad času 4:15/km, 3km V 5:53/km

29.10. 0. fáze RUN4FUN ARNOŠTOV: 0,6km R, rozcv., 3×30 SBC, 4×50 rov.,1,5km V, 1. fáze RUN4FUN ARNOŠTOV: 21,1km volný běh v kopcích na Zvičinu 5:23/km

28.10. 0. fáze RUN4FUN ARNOŠTOV: 2km klus, rozcv., 0,5km klus 6:22/km, 1. fáze RUN4FUN ARNOŠTOV: 15km volný běh v kopcích přes hrad Pecka 6:03/km, 2. fáze RUN4FUN ARNOŠTOV: 4,7km procházka na Javorský Mlýn

27.10. RUN4FUN ARNOŠTOV: 15,8km volný běh v kopcích 5:12/km

26.10. volno

25.10. volno, sauna

24.10. volno

— konec závodní sezóny 2016 —

23.10. 3km rozklus před závodem, rozcv., 3x rov., Trofeo Vanoni Morbegno, 8. místo celkově, 2km výklus

22.10. 3,1km volný běh po cestě

21.10. 4km R, 5×100(100)/19-17s, 500m/1:32, 2km V

20.10. RUN4FUN: 2,3km R, 3×100(100), 200-300-400-500-400-300-200(200mkl), 2,3km V

19.10. 22,5km volný běh 4:36/km

18.10. 3km R, 5×100(100)/19s, 200-300-400-500-400-300-200(200mkl), 2,2km V

17.10. 22,7km volný běh 4:56/km

16.10. 2,4km rozklus před závodem, 3x rov., City cross run Prague, 5. místo, 1,5km výklus po závodě

15.10. 4,2km R, rozcv., 5×100(100mkl)/18-17s, 300m svižně, 2,5km V

14.10. volno

13.10. RUN4FUN: 2,9km R, rozcv., 5×30 SBC(30mkl), 5×100(100), 5×30 SBC(30mkl), 3×100(100), 2,4km V

12.10. 15,4km volný běh 4:53/km

11.10. RU4FUN: 2,8km R, rozcv., 3×100(100)/21, 200-400-1000-400-200(200mkl), 2km V

10.10. 7km lehký klus 5:13/km

9.10. 3,1km rozklus před závodem, rozcv., 2x rov. před startem, Hradecký maraton 2:37:07min, 1. místo, 0,2km výklus

8.10. 4km R, rozcv., 5×100(100mkl)/17s, 250m svižně, 2,5km V

7.10. Army kemp: 5km „běh“ sněhem na východ slunce

6.10. Army kemp: 14,6km volný běh sněhem v kopcích 7:16/km

5.10. Army kemp: 1. fáze 1,6km R, rozcv., SBC + rov., 1,6km V, 2. fáze 2,3km rozklus, rozcv., 2,8km závod do vrchu +280m, 6,7km výklus po „závodě“

4.10. Army kemp: 1. fáze 3,7km R, rozcv., 5×30 SBC, 2x rov., 3x550m tempo(mkl), 3,6km V, 2. fáze 6,5km volný běh v kopcích, 3x30m SBC do kopce + výpady, výpony, 3,3km V

3.10. Army kemp: 16,9km volný běh v kopcích 6:57/km

2.10. 20,3km volný běh v kopcích 4:41/km

1.10. 2,8km R, rozcv., 3x rov. před startem, O pohár Sedloňova 34:40min, 2,2km V

ZA ZÁŘÍ 417km běh, 67km kolo

30.9. Madeira: 2,2km R, 5×100(100mkl)/20s, 2,2km V, celkem 5,5km

29.9. Madeira: volno (7km túrka)

28.9. Madeira: 13,7km volný běh + 5x730m(50s pauza)/2:30-2:16, 1,5km V (+ 7km túrka)

27.9. Madeira: 17,3km volný běh v kopcích – LEVADA DA NEGRO 5:48/km

26.9. Madeira: 20,2km volný běh v kopcích – LEVADA DA CURRAL 4:43/km

25.9. Madeira: 2,3km R, rozcv., 3x rov. před startem, Madeira Uphill 2000 21,3km 5:10/km, 1. místo

24.9. Madeira: 4,2km R, rozcv., 5x70m rov., 350m svižně, 2,4km V

23.9. volno

22.9. 10km volný běh 4:45/km

21.9. 15km volný běh 4:29/km

20.9. 1. fáze 2,5km R, 5×100/18s, 6×1200(2´P)/4:04-3:59-3:56-3:55-3:58-3:54, 2,1km V, 2. fáze RUN4FUN: 5,8km stup.R 4:30-4:00, 2,4km klus, rzcv.,5x30SBC,50-100-150-200-250(mkl)300-200-200-100-80,1,3km V

19.9. 16,3km volný běh v kopcích 4:47/km

18.9. 1. fáze 2,6km ranní klus + rozcvičení, 2. fáze 2,7km R, rozcv., 3x rov., Půlmaraton Český ráj 20,4km 1:13:14min, 1,8km V

17.9. 4,2km R, rozcv., 5×100(100)/17s, 300m svižně, 2,1km V

16.9. volno

15.9. 1. fáze 10km volný běh 4:33/km, 2. fáze RUN4FUN: 2km R, rozcv., 4km stup.4:00-3:43, 2km klus, rozcv., 8x 60-100-SBC(mch), 2,9km V

14.9. 1. fáze 15,9km vytrvalostně silnička rovina 28,9km/h, 2. fáze 2,1km R, 5×100(100)/18s, 4x400m kop.(400mkl)/1:43-1:41-1:39-1:35min, 2×100(100)/20s, 2km V, celkem 10km

13.9. 1. fáze 10,7km volný běh 4:45/km, 2. fáze 21,5km vytrvalostně silnička rovina 28,8km/h, 3. fáze RUN4FUN: 3,4km R, rozcv., 700-500-300-300-100-100-100m(2´P), 2,5km V + 30,3km silnička vytrvalostně rovina 27,2km/h

12.9. 16,6km volný běh v kopcích 5:08/km

11.9. 12km lehkký běh v kopcích 5:56/km

10.9. 2,9km R, rozcv., 3x rov., 29.REDBULLDOLOMITENMANN, 4.amatér (20.celkem) 1:36:03min, 4,5km sestup 9:36/km, 1,1km výklus naproti vodákovi 5:10/km + 2,7km výklus s vodákem 4:42/km

9.9. 4km R, rozcv., 5x rov., 400m svižně, 2km V, celkem 7,9km

8.9. volno

7.9. 9km volný běh 4:39/km

6.9. RUN4FUN: 9,2km volný běh 4:55/km

5.9. 3,1km R, 3x100kop., 6,2km tempo Zvičina 28:08min, 6,3km seběh 4:28/km

4.9. 15km volný běh 4:39/km

3.9. 3,1km R, 6x sjezdovka Zvičina, 2km V, celkem 15km 6:15/km

2.9. 22,7km volný běh v kopcích 4:30/km

1.9. 1. fáze 8,1km volný běh 4:38/km, 2. fázeRUN4FUN: 3,4km R, rozcv., 10×30 SBC, 6x100rov., 10×30 SBC, 6x100rov., 3km V celkem 9,8km

ZA SRPEN 610,6km

31.8. 33km dlouhý běh Černá hora 5:18/km (+ 1350m)

30.8. 1. fáze 3km R, 6x sjezdovka Zvičina, 2km V, celkem 15km, 2. fáze RUN4FUN: 2,8km R, rozcv., 3×100(100mkl)/18s, 800-600-600-600-600(1´)/2:28-4×1:48min, 2,3km V, celkem 9,3km

29.8. 8km R, 10km mírné tempo 3:47/km (av TF 146), 2km V, celkem 20km

28.8. 20km volný běh v kopcích 4:50/km

27.8. 37,7km dlouhý běh Černá hora 5:25/km (+1450m)

26.8. 20km volný běh v kopcích 4:43/km

25.8. 1. fáze 6,2km mírně stup. Zvičina 30:11min + 6,3km seběh, 6,2km V, 2. fáze RUN4FUN: 3,9km R, rozcv., 6x450m kop.(170mkl), 3,9km V, celkem 11,8km

24.8. 20km volný běh v kopcích 4:38/km

23.8. RUN4FUN: 4km R, rozcv., 10x80m rov.(80mkl), 10x50m SBC), 11x 100m okruh s ostrým kopečkem, 8km V, celkem 20km tempo 4:42km

22.8. 8km R, 2-0,6-1,5-1,5-1,5km kop.(mkl), 10km V, celkem 30,3km 4:29/km, sauna Hc

21.8. 22km volný běh v kopcích 4:54/km

20.8. 2,6km R, 13,9km tempo Sněžka 5:25/km, 6km seběh stup., 2,1km výklus po tréninku, celkem 24,6km

19.8. 3km R, 10km stup. 3:41/km, 7km V, celkem 20km 3:57km

18.8. 1. fáze 6km volný běh 4:42/km, 2. fáze RUN4FUN: 3,8km R, 10x30m SBC, 5x100rov., 3x200m stup., 2,1km V

17.8. 2,1km R, 6,2km mírné tempo Zvičina 28:27min, 11,7km mírně svižněji sběh 4:06/km, celkem 20,1km volný běh v kopcích

16.8. RUN4FUN: 2,6km R, 6x400m kop.s nástupy, 5km V

15.8. 3,4km R, rozcv., 3x rov., Lunzer Aktiv Lauf 8,8km 29:50min, 1. místo, 1,7km v

14.8. 3km R, rozcv., 3x rov., 14. Erzberglauf 12,5km/+800m, 2.místo, 2,1km V

13.8. 4km R, 5×100(100mkl), 350m svižně, 1,6km V

12.8. volno

11.8. RUN4FUN: 5km R, rozcv., 5x 100-200(100mkl)/17-36s, 2,8km V

10.8. 10km volný běh 4:47/km

9.8. 1. fáze 2km R, 5×100/18-16s, 9x400kop.(400mkl)/1:42-1:36min, 2km V, 2. fáze RUN4FUN: 2,9km R, 17x100rov., 3x300m svižně, 2km V

8.8. 15,1km volný běh v kopcích 4:34/km

7.8. 20,3km volný běh v kopcích 4:42/km

6.8. 12km volný běh, 3x1km kop.(1,5´mkl), 6,2km V, celkem 21,8km 4:39/km

5.8. 6,2km lehce stup.Zvičina 29:45min + 3x sjezdovka 6:21,19,15min, 6,5km V, celkem 5:02/km

4.8. 29,4km dlouhý běh v kopcích 4:54/km

3.8. 21,9km svižněji v kopcích 4:22/km

2.8. 20km volný běh v kopcích 4:57/km

1.8. 17km volný běh v kopcích 4:52/km

ZA ČERVENEC 470,6km

31.7. HR: 13,7km volný běh v kopcích 5:25/km

30.7. HR: 1. fáze 2,3km R, 4x cca 700 schodů(mkl zpět), 3,3km V, celkem 7:20/km, 2. fáze 6,2km lehký běh 5:35/km

29.7. HR: 3km R, 5x1km kop.(1´30pauza), 10,2km V, celkem 5:26/km

28.7. HR: 4km R, 6km tempo kop. Perun/+760m, 9,6km V, celkem 5:36/km

27.7. HR: 16km volný běh v kopcích 5:53/km

26.7. HR: 16,5km volný běh v kopcích 5:15/km

25.7. HR: 6,9km lehký běh v kopcích 5:30/km

24.7. SLO: 2,6km rozklus před závodem, rozcv., 3x rov., Gorski tek na Grintovec World Cup, 13. místo, 9,8km sestup na start

23.7. SLO: 4,2km R, rozcv., 5×100 rov., 200m svižně, 2km V

22.7. SLO: volno

21.7. SLO: 9km volný běh v kopcích – po trati závodu 6:50/km

20.7. SLO: 15km in 3x kopec svižně, celkem 6:12/km

19.7. AT: 15km volný běh v kopcích – po trati Dolomitenmann 6:58/km

18.7. AT: 15km volný běh v kopcích – po trati Dolomitenmann 7:11/km

17.7. AT: 3,1km rozklus před závodem, rozcv., 3x rov., Grossglockner berglauf, 9. místo, 1km výklus

16.7. AT: 4km R, rozcv., 5x rov., 1x delší rov. 230m, 2,2km V

15.7. volno

14.7. 8,1km volný běh 4:21/km

13.7. 10km volný běh 4:31/km

12.7. RUN4FUN: 5,2km R, rozcv., 5×200(200mkl), 5×100(100mkl), 2km V, celkem 10,5km

11.7. 2,8km R, 3x100kop., 6,2km tempo kop. Zvičina 29:05min, 6,4km seběh 4:45/km

10.7. Kos: 20,1km volný běh v kopcích 4:33/km

9.7. Kos: 1. fáze 16,1km volný běh 4:20/km, 2. fáze 2,2km s Kačkou

8.7. Kos: 31,8km dlouhý běh v kopcích – Kefala 4:46/km

7.7. Kos: 5km R, 5×100(100)/17s, 6x1km(1,5´mch)/3:22-3:17, 3×100/17s, 6,2km V, celkem 20km 4:29/km

6.7. Kos: 2km R, 9km tempo kop. 42:05min, 9,1km V

5.7. Kos: 16km volný běh 4:54/km

4.7. Kos: 26,3km dlouhý běh v kopcích 5:05/km

3.7. Kos: 5km R, 5×100(100)/20-17s, 6x1km(1:30mch)/3:20-3:17, 3×100(100)/17s,6,2km V, celkem 20km 4:36/km

2.7. Kos: 2km R, 9km tempo kop. 44:42min, 9km V, celkem 20km 4:41/km

1.7. Kos: 21,1km volný běh v kopcích 4:44/km

ZA ČERVEN 466,8km (+ 30,5km kolo)

30.6. Kos: 12,3km volný běh v kopcích 5:00/km

29.6. 17km volný běh v kopcích 4:49/km

28.6. 17km volný běh v kopcích 4:55/km

27.6. 4,4km volný běh do kopce, zpět s batohem, po příjezdu domů 6km volný běh 4:59/km

26.6. 2,3km R, rozcv., 3x rov., o 30´odložen start, 3x rov.,
Běh na Poludňový Grúň, 2. místo, 0,8km sestup + 1,2km výklus

25.6. 3,1km rozklus před závodem, rozcv., 3x rov. před startem, Adrenalin cup, 2. místo, 4km indiánsky sestup. + 1km výklus

24.6. 3,4km R, rozcv., 5x rov.(mkl), 2km V

23.6. RUN4FUN: 4km R, rozcv., 2x6x70rov.(100mkl), 2,6km V, celkem 8,5km 5:00/km

22.6. 11,7km volný běh 4:43/km

21.6. RUN4FUN:2,9km R, rozcv.,3x 60-100-200(mkl) + 600(mkl)200, 2,2km V, celkem 8,9km 5:37/km

20.6. 30,6km vyjetí silnice 23,6km/h + 500m plav.

19.6. 6,1km lehký výklus 5:21/km

18.6. 2km R, rozcv., 3x rov.před startem, WMRA Long Distance Mountain Running Championship, 10.místo, masáž

17.6. 4,3km R, rozcv., 5x rov., 1x200m rov., 2,1km V

16.6. superkomp.dieta (cukry): volno

15.6. superkomp.dieta (cukry): 9,1km lehký klus 4:38/km

14.6. superkomp.dieta (cukry): RUN4FUN: 8,5km lehký klus 4:44/km

13.6. superkomp.dieta (bílkoviny): 1. fáze 7km volný běh 4:35/km, 2. fáze 4km R, 9km lehce tempový běh dle TF do 160, 1km V, celkem 14km 4:09/km

12.6. superkomp.dieta (bílkoviny): 3km R, rozcv., 3x rov.do kopce, 6,2km tempo Zvičina 29:45min, 6,3km V

11.6. superkomp.dieta (bílkoviny): 34,1km volný běh v kopcích 5:17/km

10.6. 6,3km regenerační běh 5:12/km

9.6. 1. fáze 18km volný běh v závěru 5×100 4:38/km, 2. fáze RUN4FUN: 3,1km R, rozcv., 10x320m(200-300mkl), 2,2km V

8.6. 3,3km R, rozcv., 3x rov., test: Běh na Poludňový Grůň (po trati závodu) 37:22min, +850m, 3,6km V, 2,2km sestup s batohem od chaty

7.6. 1. fáze 17,2km volný běh přes Kraviarske, Žitné a Baraniarky +1400m, 2h20min, 2. fáze 3,3km R, rozcv., 5×100 rov., 460m svižně, 1,5km V, celkem 7,5km

6.6. 23,2km volný běh přes Tiesňavy a Stoh +2150m, 3h20min

5.6. 1. fáze 3,8km ranní klus před závodem 5:22/km, 2. fáze 2,7km R, rozcv., 3x rov., 20. běh na Zniev, MSK, 3. místo, 4km V, 3. fáze 4km volný běh na chatu +300m, 25min

4.6. 1. fáze 17,8km volný běh přes Sokolie +1050m, 1h50min, 2. fáze 3,3km R, rozcv., 10x30m SBC, 5×100 rov, 460m svižně, 1,5km V, celkem 7,4km

3.6. 1. fáze 23,8km volný běh hřebenovka Chleb, V+M Kriváň pod Suchý +1800m, 3h10min, 2. fáze 1,9km klus k autu + 5,6km výklus od auta + 350m, 35min

2.6. 1. fáze 20,8km volný běh v dešti přes Rozsutec +1900m, 3h10min, 2. fáze 1,8km procházka před spaním

1.6. 2km rychlovýstup k chatě s batohem +350m, 7,9km volný běh Poludňový Grůň +700m, 1h4min

ZA KVĚTEN 676km

31.5. 1. fáze 9,2km volný běh 4:40/km, 2. fáze RUN4FUN: 2,2km R, rozcv., 7x250kop.+1x360kop., 2,6km V

30.5. 16km volný běh 4:35/km

29.5. 1. fáze 4,4km lehký klus 5:15/km, 2. fáze 2,3km R, rozcv., 4x rov., TRUTNOVSKÝ PŮLMARATON, 3. místo, 1,3km V, 3. fáze 5,1km regenerační klus s Kačkou

28.5. 3,8km R, 5×100(100)/18-16s, 500m/92s, 2,2km V, celkem 7,8km

27.5. VOLNO

26.5. RUN4FUN: 4,8km R, rozcv., 10x30SBC, 12×100(100)/17-16s, 5x30SBC, 2,3km V + 2km výklus s Kačkou

25.5. 3,4km R, 5×100(100)/18-15s, 2-2-1-0,5km(2´P)/6:42-6:39-3:13-1:32min, 2,5km V

24.5. 2,5km R, RUN4FUN:11km fartlek (7x200m), 7km V, celkem 19,8km 4:34/km

23.5. 1. fáze 10km volný běh 4:24/km, 2. fáze 13,7km volný běh 4:19/km

22.5. 3km R, 20km mírné tempo 4:02/km, 1,1km V

21.5. 19,5km volný běh v závěru 7x rov.

20.5. 41,1km maraton Kumburk 4:55/km +954m

19.5. 1. fáze 14,7km volný běh 4:27/km, 2. fáze RUN4FUN: 4,6R, rozcv., 6x30SBC, 3x60rov., 4km stup./14:39, 4,8km V

18.5. Houžvičkovi:1,8km R,rozcv.,5×20 SBC,3×60 rov.,3×450-700-3×450(2´P),1,7km V + 17km volný běh 4:22/km

17.5. 1,7km rozklus na trénink, RUN4FUN: 2km R,rozcv., 5,7km stup.běh, 3km V, 1,7km výklus z tréninku

16.5. 20km volný běh 4:24/km, celkem 23,3km 4:04/km

15.5. 2,4km R, 3x rov., rozcv., 6,2km tempo kopec – Zvičina 28:19min, 7,2km lehký seběh ze Zvičiny

14.5. 37,3km dlouhý běh 4:58/km +823m

13.5. 10km volný běh 4:52/km

12.5. 1. fáze 17,1km volný běh 4:50/km, 2. fáze 1,8km klus na trénink, RUN4FUN:2,6R,5x30SBC,5×150(50mch)5x30SBC5x100(100mkl)5x30SBC5x60(30mch)1,2V, 1,9km výklus z tréninku

11.5. Houžvičkovi: 1,8R, rzcv., 6x20SBC, 2x3x220kop., 3x20výstupy + výpady, 3x60rov., 1V, celkem 8,6km + 17,6km volný běh 4:30/km

10.5. 1. fáze 4km R, 2-4-3-1,5km(1km mkl), 4,5km V, celkem 22km 4:09/km, 2. fáze RUN4FUN: 3km R, 2x4x160m kopec Milíř, 3km V

9.5. 17,3km volný běh 4:32/km

8.5. 41,7km Maraton Stračov – Zvičina – Stračov 4:55/km +770m

7.5. 1. fáze 4,6km lehký klus 5:02/km, 2. fáze 3km R, rozcv., 3x rov., Šárovcova Lhota – Zvičina, 2. místo, 58:51min, 4,2km V

6.5. 4,1km R, rozcv., 5×100(100)/17s, 500m/97s, 2,8km V

5.5. 1,8R, RUN4FUN:3km R+5km fartlek/10-20-10-30-10-40-10-30-10-20-10s/+2km V,2V, celkem 13,3km 4:51/km

4.5. 16,3km volný běh 4:21/km

3.5. 1. fáze 2km R, 8km stup., 2,5km V, celkem 12,5km 4:08/km, 2. fáze RUN4FUN: 1,4R,rozcv.,3x60rov.,2x4x300kop./77-69s,2x60rov.,3,9V

2.5. 4km st.R,Houžvičkovi:2,4R,r,5x30SBC,3×100-150-200,2V,13,3km st.V, celkem 24,3km 4:34/km

1.5. 13,8km volný běh 5:24/km, cesta CH-CZ

ZA DUBEN: 521,5km

30.4. 1. fáze 5,5km lehký klus 5:23/km, 2. fáze 3km R, rozcv., 1x rov., klus, 3x rov. před startem, BRIG stadtlauf 8km 26:19min, 17. místo, 11,1km výklus po závodě 5:08/km

29.4. 4,3km R, rocv., 5×100(100)/18-17s, 370m/64s, 3,3km V, cesta CZ-CH

28.4. RUN4FUN:2,8km R, 5x30SBC, 5x 60rov, 5×30 SBC, 5×80 rov., 4,7km V, celkem 10,3km

27.4. 1. fáze 6km volný běh 4:34/km, 2. fáze 2,8km R, rozcv., 5×30 SBC, 3x50m rov., 4,7km V, celkem 8,3km

26.4. 1. fáze 3km stup.R, 5×100(100)/18-16s, 3x5x500(100mkl/3´P)/93-96, 1,9km V, celkem 15,1km, 2. fáze RUN4FUN: 4,5km R, 5km stříd.běh 500/500m, 4,4km V, celkem 13,9km 4:34/km

25.4. 20km volný běh 4:21/km

24.4. 27,2km lehce stup.dlouhý běh 4:30 – 3:55/km, celkem 4:27/km

23.4. 7km R, 10km tempový běh 3:41/km, 3,8km V, celkem 20,8km 4:10/km

22.4. 1. fáze 6,2km volný běh 4:40/km, 2. fáze 3km R, 5×100(100)/17-16s, 7x1km+2×500(2-3´P)/3:05-1:27min, 2km V, celkem 15,1km, sauna

21.4. 1. fáze 15,4km volný běh 4:38/km, 2. fáze RUN4FUN: 4,7km R,rozcv.,6x220m kop.(220mkl),1,9km mkl,6×100(100mkl),4,7km V, celkem 15,6km

20.4. 1. fáze 10,4km volný běh 4:47/km, 2. fáze 9,2km volný běh 5:21/km (část s Kačkou, závěr okolo 4:30/km), sauna FIT4FUN

19.4. 1. fáze 2x 100/100 kraul/znak, 200kraul, 100znak (celk.700m) + pára, 2. fáze RUN4FUN: 4,5km R, 10×320(300mkl)/63-58s, 3,8km V, celkem 14,9km

18.4. plavání 300m rozpl. + 5x100kraul (celk.800m) + vířivka

17.4. 1. fáze 6,3km lehký klus 5:31/km (av.TF 120), 2. fáze 6,4km lehký klus 5:27/km, sauna Všestary

16.4. 2,9km rozklus před závodem, rozcv., 4x rov., JEŠTĚD SKYRACE 24,5km / +1550m, 6. místo 2:07:13min, 1,4km V

15.4. 3,4km R, rozcv., 5×100(100)/17s, 2,1km V

14.4. RUN4FUN: 1,6km R, rozcv., 6x30SBC, 5,9km V

13.4. volno

12.4. 1. fáze 6,9km volný běh 4:46/km (av.TF 124), 2. fáze RUN4FUN: 14,8km volný běh v kopcích 4:47/km (av.TF 131)

11.4. volno

10.4. 14,5km volný běh 4:18/km

9.4. 3,5km R, rozcv., 4×100, KŘÍŽOVÁ DESÍTKA 33:41min, 3. místo, 2,2km V

8.4. 4,1km R, 5×100(100)/18-17s, 1,7km V

7.4. 1,6km rozklus na trénink, RUN4FUN: 3,4km R, rozcv., 5x30SBC, 5×100(100mkl), 5,1km V

6.4. volno, bazén HK (pára)

za předchozích 10dní 315km (+6600m)

5.4. 1. fáze 3,5km R, 5×100/17-16s, 5x1km(2´P)/3:08-3:09-3:10-3:12-3:12min, 3,2km V, celkem 13,6km, 2. fáze RUN4FUN: 5,2km R, 5x30SBC, 5x60m(60mch), 5×100(100mkl), 4,1km V, celkem 11,6km

4.4. soustředění Orlické hory: 26km svižný běh v kopcích 4:53/km (+815m), sauna Dobruška, solná jeskyně Hradec Králové

3.4. soustředění Orlické hory: 0. fáze 4km volný běh 5:19/km, 1. fáze 1,2km procházka na Špičák + 18,8km volný běh v kopcích 5:20/km (+450m), 2. fáze 1km R, 5x30m SBC, 3x5x100kop.(100mkl), 1,9km V

2.4. soustředění Orlické hory: 0. fáze 2,6km ranní rozcvička se štafetou, 1. fáze 22,5km volný běh 5:30/km (+590m), 2. fáze 5,2km volný běh + 25´strečink, sauna Dobruška

1.4. soustředění Orlické hory: 1. fáze 25,3km běh v kopcích – 4x kopce svižněji 4:52/km (+789m), 2. fáze 13,5km volný běh 5:06/km (+250m)

ZA BŘEZEN 705km

31.3. soustředění Orlické hory: 1. fáze 23,7km volný běh v kopcích 5:11/km (+763m), 2. fáze 3,4km R, 10x120m(120mkl), 1,9km V, sauna Dobruška

30.3. soustředění Orlické hory: 1. fáze 22,6km volný běh v kopcích 5:01/km (+653m), 2. fáze 14,9km lehký fartlek (in 11×100) 4:44/km (+332m)

29.3. 1. fáze 1,6km R, 3×100/16s, 6-4-4-3,5-2,5km(2´P)/20:57-13:55-13:55-12:15-8:35min, 1,7km V, 2. fáze RUN4FUN: 2,7km R, 10x240m kop.(mkl), 3,3km V

28.3. 31,6km volný běh v kopcích 4:51/km

27.3. 1. fáze 29,3km volný běh v kopcích 4:46/km, sauna HC

26.3. 3,4km R, rozcv., 3x rov., GP Dříteč 8,3km = 27:28min, 4km výklus, sauna Dříteč

25.3. 7,5km lehký fartlek (in 5×100) 4:37/km

24.3. RUN4FUN: 10,3km fartlek (in 10×100) 4:44/km

23.3. 1. fáze 5km R, 4-3-1,5km(1km mkl)/13:51-10:34-5:07min, 4,6km V , celkem 20,1km 4:10/km, 2. fáze 6,1km rege běh 5:26/km, sauna FIT4FUN

22.3. 1. fáze 5km R,rozcv.,10x30SBC, 5×100(100mkl)/18-15s, 8x1km(2´P)/ 3:13-3:11-3:14-3:12-3:12-3:11-3:10-3:09min, 3,2km V – celkem 19km, 2. fáze 2,8km rozklus s Kačkou, RUN4FUN: 2,8km R, rozcv., 5x20SBC, 11x190rov.(200mkl)/38-36s, 1,3km V + 1,8km výklus z tréninku, celkem 14km

21.3. 26,1km volný běh 4:27/km

20.3. 2,5km R, rozcv., Vyběhněte s násilím 9,5km – pace – 34:41min, 4,8km V

19.3. 1. fáze 2,6km R, rozcv., 3x rov., Okolo Stračova 10km, 3. místo 33:15min, 1,4km V, 2. fáze 6,6km volný běh 4:38/km, sauna HC

18.3. 4km R, rozcv., 5×100(100mkl)/18s, 2,1km V

17.3. RUN4FUN: 3km R,rozcv.,5x30m SBC,5×100(100)/18s,3×200(2´P)/36-35-35s, 2,3km V, celkem 7,8km

16.3. 15km volný běh 4:25/km, sauna FIT4FUN

15.3. 1. fáze 4,1km R, 5×100(100)/17-15s, 6x1km(2´P)/3:15-12-11-12-12-13min, 3,2km V, 2. fázeRUN4FUN: 2,6km R, rozcv., 3x 100-170-200-150-100(100mkl), 1,3km V

14.3. volno, sauna FIT4FUN

13.3. soustředění Garda – 8,7km volný běh zvlněné 5:32/km

12.3. soustředění Garda – 1. fáze 2,4km R, rozcv., 0,8km klus na start, 17,5km Limone skyrace – simulovaný závod, 2. fáze 6,8km volný běh rovina 5:12/km

11.3. soustředění Garda – 1. fáze 2,8km R, rozcv., 3×100(100mkl) rov. před startem + klus na start, 3,7km Limone Vertikal – simulovaný závod 43:56min, 4,8km seběh, 2. fáze 22,3km volný běh rovina 4:40/km

10.3. soustředění Garda – 1. fáze 19,1km volný běh kopce, 2. fáze 6,1km volný běh rovina 4:56/km

9.3. soustředění Garda – 13km túra v kopcích, 2. fáze 1,5km rozklus, 3,7km Limone Vertikal svižně 49:37min, 5km seběh

8.3. soustředění Garda 1. fáze 3,1km R, 1,5-3-4-1,5km(1km mkl), 3km V, 2. fáze 10km volný běh v kopcích

7.3. soustředění Garda 1. fáze 3,1km R, 10x30m SBC, 5×100(100)/16-15s, 8x700m(2’10P)/2:10-2:06, 1,6km výklus po trávě 5:02/km + 2km rege běh po tréninku, 2. fáze 16,8km volný běh v kopcích

6.3. soustředění Garda 34km dlouhý běh v kopcích, rege plavání a vířivka

5.3. soustředění Garda 1. fáze 3,5km R, 4-3-1,5km(1km mkl)/13:25-10:25-4:59,1,7km V, 2. fáze 13km volný běh v kopcích

4.3. soustředění Garda 0. fáze 3,3km klus na lačno, 1. fáze 6km rozklus, rozcvičení, 10*30m ABC, 5×100(100mkl)/16-15s, 5x1km(1,5’P)/3:00-3:02-3:04-3:05-3:10, 2,4km výklus po tréninku, 2. fáze 22,3km volný běh v kopcích

3.3. soustředění Garda 8,9km průzkumný běh zvlněný

2.3. 17km volný běh 4:22/km

1.3. 2km R, 5×100(100)/17s, 0,2km mkl, 8x1km/1km střídavý běh 3:25/4:25, 3,4km V, 2. fáze 1,8km rozklus na tréninku, RUN4FUN: 3,1R, 8x30m SBC, 2x 200-200-100(100mkl), 2,5km V + 1,9km výklus z tréninku

ZA ÚNOR 635km

29.2. 17km volný běh (druhá pol.svižněji) 4:25/km

28.2. 20km lehce stup. běh 4:08/km + 1km výklus, sauna Fit4fun

27.2. 1. fáze 2,8km R, rozcv., 2. fáze 3,8km R, rozcv., 3x rov., ROHÁLOVSKÁ DESÍTKA 33:51min, 11.místo, 4,4km V

26.2. 4km R, 5×100(100)/20-18s, 2,1km V

25.2. RUN4FUN: 2,5R, 3x60rov, 4x30SBC, 3x 100-160-200(100mkl), 2×100, 4,2V, celkem 10,5km

24.2. 3,1km R, 5×100(100)/18-16s, 8x1km(3´P)/3:19-3:13-3:11-3:12-3:09-3:12-3:07-3:06, 3,2km V, sauna Fit4fun

23.2. 1. fáze 6,1km volný běh 4:30/km, 2. fáze RUN4FUN: 4,1km R, 200-400-600-800-1000-600-400-400-200(200mkl), 3,1km V, celkem 13,6km

22.2. 1. fáze 3km R, 4,4km fartlek in 11×100 = 3:58/km, 3,6km V, celkem 11,1km 4:14/km, 2. fáze 9,1km volný běh 4:44/km

21.2. 3,1km R, 5×100(100)/18-16s, 5×200-6×400-5×200(200mkl)/34-70-33s, 2,9km V, celkem 15km

20.2. 1. fáze 3,3km R, 12km tempový běh 3:38/km = 43:43min, 4,8km V, celkem 20,1km, 2. fáze 7,9km regenerační běh 5:09/km

19.2. 24,2km svižnější běh 4:04/km, sauna FIT4FUN

18.2. 1. fáze 12,2km volný běh 4:20/km, 2. fáze RUN4FUN: 4,3km R, 5km stříd.běh 500/500 // 2:02/2:30 = 22:56min, 4,7km V, celkem 14,2km

17.2. 1. fáze 5km R, 12km tempo 3:41/km = 44:17min, 3,8km V, celkem 20,8km 3:56/km, 2. fáze 10km rege běh

16.2. 1. fáze 12,1km volný běh 4:29/km, 2. fáze RUN4FUN: 4,4R, 3x70rov., 5x1km(400mkl)/4:13-4:14-4:12-4:07-4:00min, 2,8V

15.2. 3km R,5×1/1km stříd.běh / 3:28 (4:05) 3:26 (4:10) 3:30 (4:01) 3:29 (4:03) 3:13 (4:03), 5km V, celkem 18,1km 3:58/km, sauna FIT4FUN

14.2. 25,4km mírně svižnější běh (in 17km 4:05/km)

13.2. 7km R, 11km tempový běh/ 3:43/km = 41:01min, 2,1km V, celkem 20,1km 4:06/km, sauna Vichová

12.2. 6km R, 5×100(100)/18-16s, 6x1km(250mkl=1´30)/3:16-15-16-17-19-16min, 5,2km V, sauna FIT4FUN

11.2. 1. fáze 2km R, 3x100kop./19s, 6,2km tempo Zvič./28:50min, 6,2km V, 2. fáze RUN4FUN: 4,4R,5x60rov.,4x 200-200-100(200mkl)/36-35-17s, 1,9V

10.2. 1. fáze 4km R, 5×100(100)/19-16s, 3x2km(400mkl=2´10)/6:35-6:37-6:37min,3km V, 2. fáze 3,9km R, rozcv., 5x10SBC, 3x50rov., 2×200(200mch), 4,1km V, sauna Dříteč

9.2. 1. fáze 8,7km volný běh 4:24/km, 2. fáze RUN4FUN: 7km R,5x30SBC,3x100rov.,10x150kop./34-36s,5,4km V, celkem 16,8km

8.2. 1. fáze 3km R, 10km stříd.běh 500/500 // 2:05/1:45, 5,1km 3:55/km, celkem 18,1km 3:57/km, 2. fáze 6km volný běh 5:10/km

7.2. 25,7km volný běh 4:47/km + 0,7km výklus 4:48/km, sauna Všestary

6.2. 1. fáze 3km R, 5×100(100)/18-16s, 3,5-1,5-1,5-1-0,5km rozloženě vždy poslední 500m rychle (1,5´P) / 12:19-5:01-4:57-3:10-1:29min, 4km V 4:36/km, 2. fáze 6,7km volný běh 4:54/km

5.2. 15km volný běh 4:34/km, sauna Všestary

4.2. 1. fáze 21,1km volný běh 4:34/km, 2. fáze RUN4FUN: 4,3R, 3x rov., 4x1km(3´mkl)/4:00-3:52-3:54-4:11min, 2,5V, celkem 13,1km 5:03/km

3.2. 1. fáze 2. fáze 4,2km R, 5×100(100)/17s, 4-6-3km (5´P) / 14:37-24:59-10:25, 8km výklus po tréninku 4:47/km, celkem 24,2km

2.2. 1. fáze 8,5km volný běh 4:31/km, 2. fáze RUN4FUN: 4,6km R, 7,5km tempový běh / 33:23min, 4,2km V, celkem 16,5km 4:50/km

1.2. 16,2km lehce stup. běh do 4:00/km, celkem 4:34/km

ZA LEDEN 708km běh + 160km běžky skate

31.1. 1. fáze 5,6km volný běh 5:28/km, 2. fáze 30,3km vytrvalostně běžky skate 12,6km/h, 3. fáze 20,8km vytrvalostně běžky skate 18,0km/h + 3,8km volný běh 4:53/km

30.1. 1. fáze 5,5km volný běh 5:20/km, 2. fáze 35,7km vytrvalostně běžky skate 15,6km/h, 3. fáze 12,1km volný běh v kopcích 5:13/km

29.1. 1. fáze 33,3km vytrvalostně běžky skate 15,9km/h, 2. fáze 15,8km vytrvalostně skate/soupaž 15,1km/h + 9,9km volný běh 4:52/km

28.1. 1. fáze 8,2km volný běh 4:45/km, 2. fáze 2,2km R, 3×100 (100mkl) /18s, 4x 4km/1km střídavý běh // 14:58-15:07-14:42-14:18, 5×100/17s, 2,2km V, celkem 24,5km 4:10/km

27.1. 21km volný běh v kopcích 4:44/km

26.1. 1. fáze 10,1km volný běh 4:36/km, 2. fáze 3,1km R, 5×100 (120mkl) / 18-17s, 3x2km (300mkl) / 6:58-6:57-6:55, 7,3km klus + 5x100kop. (100mkl)/22-22-21-20-19s, 2km V, celkem 21km 4:25/km

25.1. 20km volný běh 4:35/km

24.1. 1. fáze 8,6km vytrvalostně běžky skate 11,2km/h, 2. fáze 2,3km R, 6,2km tempo Zvič./32:47min(4,6km)2km tempo kop., 6,2km V, celkem 21,4km

23.1. 1. fáze 20,1km volný běh 4:41/km, 2. fáze 9,9km vytrvalostně běžky skate 9,7km/h, sauna HC

22.1. 23,1km volný běh v kopcích 4:41/km

21.1. 1. fáze 8,5km volný běh 4:54/km, 2. fáze RUN4FUN: 5,4km R, 3x5x schody/po každé sérii výstupy 40-40-60 (800mkl) 2x10x100(100mkl), 8,9km V

20.1. 1. fáze 20,2km fartlek kopce 3x4min, celkem 4:43/km, 2. fáze 8km volný běh 4:47/km

19.1. RUN4FUN: 6,4km R, 3x rov., 8×400(400mkl), 6,7km V, celkem 20,6km 4:55/km

18.1. 21,5km volný běh 4:22/km

17.1. 1. fáze 8,5km volný běh 4:39/km, 2. fáze 20,9km volný běh v kopcích 4:53/km

16.1. 23,5km volný běh v kopcích 4:44/km, sauna HC

15.1. 20,4km volný běh v kopcích 4:36/km

14.1. 1. fáze 6km volný běh 4:58/km, RUN4FUN: 3,3km R, 3x80rov., 3-2-1km(0,5mkl)/11:57-7:43-3:49min, 3,5km V

13.1. 10km volný běh v kopcích, 3x1500kop.Boháňka/6:32-6:29-6:27, 4,3km V

12.1. 1. fáze 9,8km volný běh 4:33/km, RUN4FUN: 7,2km R, 3x80rov., 12x300kop/1:20-1:13min, 7km V, celkem 21,9km 5:09/km

11.1. 20,7km volný běh v kopcích 4:29/km

10.1. 21km volný běh v kopcích 4:52/km

9.1. 1. fáze 2,1km R, 6,4km mírné tempo Zvič., 16,2km lehce stup.běh, 2. fáze 6km soupaž 11,9km/h, sauna Hc

8.1. 9km volný běh, 10km svižně 4:02/km, 1km V

7.1. 1. fáze 8,3km volný běh 4:36/km, 2. fáze RUN4FUN: 7,2km R, 3x80rov., 3x230kop.,6x300kop.,3x230kop., 6,4km V, celkem 20,7km

6.1. 20,5km fartlek (kopce svižně – in 1,5km „Boháňka“ 6:46) 4:42/km

5.1. 1. fáze 10,2km volný běh 4:38/km, 2. fáze RUN4FUN: 3,3km R, 3x100rov., 3,15km/12:24min(0,5mkl)2km/7:42min, 2,4km V, celkem 11,6km

4.1. 22,7km volný běh v kopcích 4:25/km

3.1. 18,4km volný běh v kopcích 4:30/km

2.1. 1. fáze 21,8km fartlek (kopce) 4:34/km, 2. fáze 6,2km volný běh 4:46/km, sauna HC

1.1. 1. fáze 17,3km volný běh v kopcích 4:44/km, 2. fáze 12,2km volný běh v kopcích 4:42/km

2016

ZA PROSINEC 668km

31.12. 23,4km volný běh 4:17/km, sauna Všestary

30.12. 3km R, 3x100kop., 6,2km tempo Zvičina 30:23min, 10,1km V, celkem 20,1km

29.12. 1. fáze 8,4km volný běh 4:31/km, 2. fáze 18km volný běh 4:44/km

28.12. 1. fáze 17,7km fartlek (kopce svižně) 4:26/km,2,2km V, 2. fáze 7,1km volný běh 5:14/km, 4x40b. výstupy, 5x50m SBC, 0,7km V, sauna Sokol HC

27.12. 1. fáze 20km volný běh v kopcích 4:49/km, 2. fáze fáze 6,6km volný běh 4:48/km

26.12. 1. fáze 18km volný běh v kopcích 4:31/km, 2. fáze 4,7km regenerační klus s Kačkou, sauna HC

25.12. 1. fáze 10km volný běh 4:22/km, 2. fáze 16,9km volný běh v kopcích 4:51/km

24.12. 1. fáze 0,4km R, 6,2km mírné tempo Zvičina 31:10min, 8,3km V, 2. fáze 4,1km regenerační běh s Kačkou

23.12. 21km volný běh v kopcích 4:43/km

22.12. 1. fáze 16,6km volný běh 4:24/km, 2. fáze RUN4FUN: 3,4km R, 4x70rov., 10×200(200mkl)/38-34s, 2,2km V

21.12. 1. fáze 16,5km volný běh 4:24/km, 2. fáze 6,3km volný běh 4:33/km

20.12. 19,4km volný běh (lehce svižněji posl. 5km) 4:28/km

19.12. 24km volný běh 4:26/km, sauna HC

18.12. 1. fáze 5,9km volný běh 4:38/km, 2. fáze 15km volný běh 4:18/km

17.12. RUN4FUN: 7km R, 10x300kop., 6,8km V, celkem 20km

16.12. 1. fáze 6km volný běh 4:42/km, 2. fáze 20,2km volný běh 4:16/km

15.12. RUN4FUN: 5,6km R, 3x60rov., 4-1km(0,5mkl)/16:13-3:55min, 6,9km V, celkem 19km

14.12. 1. fáze 16,8km volný běh 4:30/km, 2. fáze 7,3km volný běh 4:59/km

13.12. 25km volný běh 4:47/km

12.12. 1. fáze 8km volný běh 4:30/km, 2. fáze 5km R, 3x100rov., 5,1km Christmas night run HK, 1. místo, 2,4km V

11.12. 14,1km volný běh 4:35/km

10.12. 1. fáze 9,3km volný běh 4:45/km, 2. fáze RUN4FUN: 5,7km R, 4x40rov./4x20SBC/4x60rov/4x20SBC/4x80rov/4x20SBC/4x100rov., 3,8km V

9.12. 1. fáze 8,1km volný běh 4:43/km, 2. fáze 16,4km volný běh 4:39/km

8.12. 1. fáze 6km volný běh 4:30/km, 2. fáze RUN4FUN: 4,3km R, 8x400m (400mkl), 4,1km V

7.12. 12,1km volný běh 4:48/km

6.12. 12km volný běh 4:53/km, bolest v krku, večer zvýšená teplota

5.12. 4,2km R, rozcv., 4x100rov.(100mkl), 21,3km Mikulášský vodácký půlmaraton 3:40/km, 1,3km V

4.12. 8,1km volný běh 4:18/km, sauna FIT4FUN

3.12. 1. fáze 6,1km volný běh 4:29/km, 2. fáze RUN4FUN: 5,6km R, 2x70rov., 1-1-1-0,5km(0,5mkl)/3:59-3:55-3:48-1:42, 4,8km V

2.12. 15km volný běh 4:21/km

1.12. 1. fáze 6km volný běh 4:30/km, 2. fáze RUN4FUN: 7,2km R, 40-60-80rov.kop., 8x300kop.(300mkl), 6,1km V

ZA LISTOPAD 548km BĚH, 210km KOLO, 99km NORDIC SKATE

30.11. 16,1km volný běh 4:39/km

29.11. 26,2km volný běh 4:52/km, sauna

28.11. 21,4km volný běh v kopcích 5:18/km

27.11. 15,4km volný běh 4:38/km

26.11. 1. fáze 8,1km volný běh 4:18/km, 2. fáze RUN4FUN: 4,9km R, 5x 5x67b. schody, 4,7km V

25.11. 1. fáze 8,1km volný běh 4:17/km, 2. fáze 4,1km R, 5×100(100mkl)/18s, 3x2km(200mkl)/6:51-6:52-6:55min, 3,1km

24.11. 1. fáze 6,7km volný běh, 2. fáze RUN4FUN: 4km R, 3×60 rov., 2-1-0,5km(500mkl)/7:53-3:38-1:42min, 5,6km V

23.11. 16,7km volný běh 4:23/km

22.11. KEMP RUN4FUN: 1. fáze 5,3km volný běh 5:51/km, 2. fáze 16,8km volný běh v kopcích – Šerlišský mlýn 5:58/km, 3. fáze 2,1km R, 6x130m kop. + 2x90m kop., 1,3km V

21.11. KEMP RUN4FUN: 1. fáze 5km volný běh 5:44/km, 2. fáze 24,9km volný běh v kopcích (V. Deštná) 5:51/km, 3. fáze 1,3km R, 30´posilování, 1,3km V, sauna

20.11. 1. fáze 6km volný běh 4:36/km, KEMP RUN4FUN: 2. fáze 11,8km volný běh v kopcích 5:27/km

19.11. 1. fáze 6,1km volný běh 4:34/km, 2. fáze RUN4FUN: 4,4km R, rozcv., 10×200(200mkl), 4,9km V

18.11. 1. fáze 10,1km volný běh 4:46/km, 2. fáze 16km nordic skate 16,9km/h

17.11. 1. fáze 8,1km volný běh 4:24/km, 2. fáze RUN4FUN: 7,6km R, rozcv., 2x40m rov., 2x 4x 160m kopec Milíř (mch zpět/5´P), 7,5km V, celkem 18km

16.11. 7,5km regenerační běh 6:01/km (v 2/3 R) + 6,6km volný běh 4:27/km, 2. fáze 12km nordic skate/8km soupaž/3,1km nordic skate, celkem 23,1km 3:25/km, sauna FIT4FUN

15.11. 1. fáze 5,4km lehký klus 5:18/km. 2. fáze 3km R, rozcv., 3x rov., Olympia Alm cross Munchen 6,6km 23:39min, 16. místo, 3,1km V

14.11. 3,3km R, rozcv., 5×120(120mkl), 200-500-200m, 3,1km V

13.11. 11,9km volný běh 4:27/km, sauna Všestary

12.11. 1. fáze 8,3km volný běh 4:29/km, 2. fáze RUN4FUN: 2,5km R, 5x60rov., 6×400(400mkl)/1:23-17, 2,6km V, celkem 11,1km

11.11. 1. fáze 6km volný běh 4:40/km, 2. fáze 2,8km R, 3×100, Kopidlno kros 9,3km 32:40min, 1. místo, 3km V

10.11. 1. fáze 10,1km volný běh 4:23/km, 2. fáze RUN4FUN: 2,2km R, 5×30 sbc, 5×60 rov., 5×30 sbc, 5×100 rov., 2,8km V, celkem 7,2km

9.11. nordic skate: 5km skate/5km soupaž/5km skate/5km soupaž/5km skate/3,9km soupaž/5km skate vyjetí – celkem 33,9km vytrvalostně nordic skate 18,7km/h, sauna FIT4FUN

8.11. volno, 45´strečink

7.11. 81,7km vytrvalostně silnička zvlněný terén 29,2km/h + 4,1km výklus 5:10/km, sauna HC

6.11. 1. fáze 31,3km vytrvalostně nordic skate 19,0km/h, 2. fáze 8,8km volný běh 4:42/km

5.11. 1. fáze 6,9km volný běh 4:31/km, 2. fáze RUN4FUN: rozbor techniky – 3,8km R, rozcv., 5x30sbc, 2×50 rov., 1km V + 1,8km klus 4:29/km + RUN4FUN: 2,2km R, 5x 40-70kop., 5x300kop+150kop., 4,4km V

4.11. 1. fáze 20,6km vytrvalostně nordic skate 17,1km/h, 2. fáze 13km volný běh 4:32/km

3.11. 1. fáze 70km vytrvalostně silnička – rovina/zvlněný terén 28,5km/h, 2. fáze 1,4km klus s Kačkou + RUN4FUN: 2,5km R, rozcv., 5x60rov., 7km fartlek (11×100-150m), 2,9km V

2.11. 1. fáze 13,1km nordic skate vytr. 16,6km/h, 2. fáze 20km volný běh 4:23/km

1.11. 1. fáze 2,9km R, rozcv., 3x120m rov. + klus na start, Horní Ředice 10,2km 34:16min, 2. místo, 2,8km V, 2. fáze 58,4km vyjetí silnička rovina 26,5km/h

ZA ŘÍJEN 323km BĚH, 197km KOLO, 31km NORDIC SKATE

31.10. 4,6km R, 5×100(100mkl)/18-16s, 2km V

30.10. 85km vytrvalostně silnička zvlněný terén 30,6km/h + 2,1km vyjetí + 4km výklus 5:05/km, sauna

29.10. 1. fáze 6,5km volný běh 4:38/km, 2. fáze RUN4FUN: 3,8km R, 5x60rov., 5x // 400m (150mkl) 100m (100mkl)1´P, 5,6km V

28.10. 1. fáze 15km volný běh 4:22/km, 2. fáze 7,5km regenerační běh 5:23/km

27.10. 1. fáze 10,1km volný běh 4:24/km, 2. fáze RUN4FUN: 4,1km R, 5x60rov., 9x300m (100mch=1,5´) / 59-51s, 3,5km V

26.10. 1. fáze 30,6km nordic skate 18,5km/h, 2. fáze 10,3km volný běh 4:21/km

–PŘÍPRAVA 2016–

25.10. 9,5km silnička rozjetí 21km/hm 6,2km klus 4:52/km, 7,3km silnička vyjetí 29,2km/h

24.10. 42km vytrvalostně silnička – rovina 30,7km/h, sauna HC

23.10. volno

22.10. RUN4FUN: 14,9km fartlek 100-200-300-250-150m, celkem 14,9km 4:48/km

21.10. volno, sauna FIT4FUN

20.10. RUN4FUN: 3,6km R, 2x(2×100-3x150kop-2×100), 6km V, celkem 13,9km

19.10. volno, sauna FIT4FUN

18.10. 2,9km R, rozcv., 2x rov., ČEZ city trail Praha 16km 59:43min, 4. místo, 1,1km V

17.10. 3km R, 5×100, 1,7km V, celkem 6km 4:40/km

16.10. volno, sauna HC

15.10. RUN4FUN: 11,4km lehký fartlek (10×100) 4:54/km

14.10. volno, sauna FIT4FUN

13.10. RUN4FUN: 4,2km R, 3×50 rov., 4x 100-200-100(100mkl)/18-38-18s, 4,2km V

12.10. volno

–PŘECHODNÉ OBDOBÍ–

11.10. 3,5km R, rozcv., 3x rov., Hradecký půlmaraton 21,1km 1:13:44min, 8. místo, 1km V

10.10. 2,9km R, rozcv., 4×100, Cena Metuje 10km 33:54min, 6. místo, 3km V, sauna HC

9.10. volno, sauna FIT4FUN

8.10. RUN4FUN: 13,8km lehký běh (v závěru 5x rov.) 5:08/km

7.10. 3,4km R, 3×100, 1-2-1-2-1km(2-3-2-3´P)/3:24-6:52-3:22-6:47-3:16, 4,2km V, celkem 16,5km

6.10. RUN4FUN: 4,5km R, 3x60rov.(60mkl), 3x 200-400-200(200mkl), 4,3km V

5.10. 6,2km volný běh 4:31/km, sauna HC

4.10. 1. fáze 51,3km vytrvalostně silnička (kopce) 29,3km/h, 2. fáze 16,2km volný běh v kopcích 4:59/km

3.10. 1. fáze 5,7km lehký klus 4:59/km, 2. fáze 2,9km R, rozcv., 3x rov., O pohár Sedloňova 33:52min, 1. místo, 3,5km V

2.10. 4km R, 5×100(100mkl)/18-16s, 500m/1:31, 3,4km V, celkem 9,3km

1.10. RUN4FUN: 4,2km R, rozcv., 5×100(100mkl),6x30SBC,5×100(100mkl), 6x30SBC, 3,1km V, celkem 10,4km

ZA ZÁŘÍ 508km

30.9. 1. fáze 6km volný běh 4:23/km, 2. fáze 10,1km volný běh 4:55/km

29.9. cestování TR-CZ, RUN4FUN: 3,4km R, 3x60rov., 1,8-1-1-0,4km (3´P), 4,9km V, celkem 13,9km 5:04/km

28.9. Turecko: 15,4km volný běh 4:10/km

27.9. Turecko: 5km R, 5km/17:25(1km)2km/6:55(1km)1km/3:18, 4,6km V, celkem 19,6km 4:02/km

26.9. Turecko: 1. fáze 17,9 svižnější běh 4:06/km, 2. fáze 4,2km indi.běh s Kačkou

25.9. Turecko: 6km R, 5x1km stříd běh 3:08-3:04/4:06-4:18, 2,5km V, celkem 18,5km 4:08/km

24.9. Turecko: 17,6km lehce stup. běh (last 5km av.3:55/km) 4:13/km

23.9. Turecko: 19,5km Goynuk canyon – volný běh v kopcích 5:59/km

22.9. Turecko: 4km R, 2×100, 5x1700m tempo půlmar., 4km V, celkem 17,5km 4:03/km

21.9. Turecko: 21,7km volný běh 4:24/km

20.9. Turecko: 16,3km volný běh v kopcích 5:19/km + 4,3km klus s Kačkou

19.9. 22,4km lehce stup.běh v kopcích 4:38/km, cestování CZ – TR

17.9. 1. fáze 10km volný běh 4:26/km, 2. fáze RUN4FUN: 3,2km R, rozcv., 5x30m SBC, 5x 3×100(100)/18-15s, 1,8km V, celkem 8,7km

16.9. 1. fáze 6,1km volný běh 4:32/km, 2. fáze 3,2km R, 3x rov., 2x1500m kop.(mkl zpět)/5:52-5:54min, 3km V, celkem 13,7km

15.9. 1. fáze 7,4km volný běh 4:29/km, 2. fáze RUN4FUN: 10,6km fartlek (in 60-90-120-90-60-60-30-30s), celkem 4:43/km

14.9. 16,7km volný běh 4:21/km

13.9. 10km volný běh náročným terénem 5:40/km + 3,7km klus s Kačkou, celkem 13,7km

12.9. 2,6km R, rozcv., 3x rov., Dolomitenmann 12km/+2000m 1:34:32min, 4,5km sestup. + 2,7km výklus 4:52/km

11.9. 4km R, 5×100(100mkl)/18s, 400m svižně, 2,2km V

10.9. volno

9.9. 10km volný běh 4:30/km, cestování CZ- AT

8.9. 1. fáze 6,1km volný běh 4:40/km, 2. fáze RUN4FUN: 2,7km R, 2x rov.,7,2km lehce stup.běh, 1,8km V, celkem 12km

7.9. 5,4km R, 6x úhlopř. (60mkl)/24-25s + 4x rov. (100mkl)/18s, 4,1km, celkem 11,8km, sauna HC

6.9. 18,2km volný běh v kopcích 4:43/km

5.9. 21km volný běh 4:10/km (42:26/10km + 40:28/10km)

4.9. 4km R, 3x130m rov.(mkl)/22-23s, ZVIČINSKÁ VÝZVA 6,4km tempo Zvičina 26:54min (in REKORD 26:22min), 6,4km V, celkem 17,6km

3.9. 1. fáze 6km volný běh 4:49/km, 2. fáze RUN4FUN: 2,5km R, 3x60rov., 4x 100-200-100(100mkl/100mch po sérii)/17-33-16s, 4km V

2.9. 19,2km volný běh 4:18/km, pára HK

1.9. 1. fáze 6km volný běh 4:56/km, 2. fáze RUN4FUN: 2,5km R, rozcv., 3x100kop., 8x250kop./53-52s, 2,2km V, celkem 9,3km

ZA SRPEN 558km BĚH, 15km NORDIC SKATE

31.8. 14,7km volný běh 4:39/km, sauna HC

30.8. 17km volný běh v kopcích (+ 590m) 5:28/km29.8. 2km R, 6x sjezdovka Zvičina / 1,3-0,7-0,7-0,7-0,7-1,3km kop (1,4km seběh), 1,8km V, celkem 17km (+1120m)

28.8. 1. fáze 10km volný běh 4:34/km, 2. fáze 3km R, 5×100(100mkl)/17s, 10×400(200mkl)/70-69-69-69-69-68-68-68-67-65s, 2km V, celkem 11,9km

27.8. 1. fáze 11,6km volný běh 4:27/km, 2. fáze RUN4FUN: 11,2km fartlek (in 6x 600m + 400m + 300m) 4:38/km

26.8. 1. fáze 18,5km volný běh 4:24/km, 2. fáze 2,2km R, 10×200(200mkl)/34s, 2,1km V, celkem 8,6km

25.8. 1. fáze 11,4km volný běh 4:17/km, 2. fáze RUN4FUN: 4km R, rozcv., 3x100rov., 4x6x67schodů (20x dřep/výstupy/výpony), 2,5km V, celkem 9,9km

24.8. 17,6km volný běh 4:09/km, sauna HC

23.8. 19,8km fartek (in 4xkop./1,1km-2km-0,8km-0,3km), celkem 4:43/km

22.8. 1. fáze 14km volný běh 4:21/km, 2. fáze 6km volný běh 4:41/km

21.8. 1. fáze 7,4km volný běh 4:26/km, 2. fáze 3,1km R, 5×100(100)/18-17s, 5x1km(2´P)/3:06-3:05-3:04-3:05-3:02, 4,9km V, celkem 14,5km

20.8. 20km lehce stup.běh 42:08/10km + 39:24/10km, celkem 4:05/km, sauna HC sokol

19.8. 7km R, 8km tempový běh 3:35/km, 5km V, celkem 20km 4:08/km

18.8. 1. fáze 7km volný běh 4:29/km, 2. fáze 2,2km R, RUN4FUN: 3km R, 7,3km fartlek 6x600m, 1,7km V, 1,7km V, celkem 16km 4:30/km

17.8. 16,8km volný běh 4:27/km, sauna HC

16.8. 8,7km volný běh 4:59/km

15.8. 2,3km R, rozcv., 0,8km klus, 3x rov., Outdoor trophy 12km/ +1250m, 5. místo běh, 4. celkem tým, 2km V

14.8. 3,7km R, 5×100(100)/19s, 2km V

13.8. volno

12.8. 10,3km volný běh 4:30/km

11.8. 1. fáze 7km volný běh 4:30/km, 2. fáze 4km R, 6,7km fartlek 14x 30s svižně(1:30 mkl) = 3:53/km, 1,5km V

10.8. 12km volný běh 4:40/km, sauna HC

9.8. 1. fáze 7,2km volný běh 4:31/km, 2. fáze 4,3km R, 3x100kop, 6,2km tempo Zvičina/28:23min, 6,3km seběh, celkem 17,5km

8.8. 2,8km rozklus s Kačkou + 15,3km volný běh v kopcích 4:31/km

7.8. 1. fáze 7km volný běh 4:26/km, 2. fáze 2,2km R, 8km tempo 28:36min = 3:34/km, 1,2km V, celkem 11,4km

6.8. 1. fáze 10km volný běh v kopcích + 9x500m fartlek (1´mkl), celkem 16,7km, 2. fáze 3,6km rege běh s Kačkou + 6,1km volný běh 4:52/km

5.8. 1. fáze 19,1km volný běh v kopcích 5:05/km, 2. fáze 4,1km rege běh s Kačkou

4.8. 1. fáze 16km volný běh 4:30/km, 2. fáze RUN4FUN: 2,7km R, 4x900m(2´P)/2:52-2:51-2:46-2:46min,1,7km V

3.8. 16km lehce stup.běh v kopcích 4:24/km

2.8. 18,6km volný běh v kopcích 5:23/km

1.8. 2,9km R, rozcv., 3x rov., Tatranská šelma 7,1km/+1400m 1:09:20min, 5. místo, 6,6km sestup + 2,6km indiánský běh

ZA ČERVENEC 514,6km

31.7. 3,5km R, 5×100, 2,2km V, celkem 7km

30.7. 15km horská tůrka Tatry 4h čistého času

29.7. 11,4km volný běh 4.32/km

28.7. 1. fáze 2,6km R, 5×100 (100mkl) / 17s, 3x1500m kopec (mkl zpět) / 5:53,5:54,5:54min, 2,6km V, 2. fáze RUN4FUN: 2,3km R, 3x rov., 2x 4×500(2´P) + 1×600, 2,7km V

27.7. 16,6km volný běh v kopcích 4:57/km, sauna Hořice

26.7. 1. fáze 6,1km volný běh 4:56/km, 2. fáze 13,2km volný běh 4:13/km

25.7. 1. fáze 2,4km R, 5×100/17s, 3x2km stup.(3´30P), 3km V, 2. fáze 5km rege klus s Kačkou

24.7. 1. fáze 6,6km volný běh 4:33/km, 2. fáze 1,4km R, 2x rov., 6,2km Zvičina tempo 28:42min, 6,3km V

23.7. 1. fáze 6,2km volný běh 4:20/km, 2. fáze 5km R, 11km mírné tempo 4:00/km, 1km V, celkem 17km 4:08/km

22.7. 2km R, 5km stup. 3:50-3:15/km (18:05min), 8km V, celkem 15km 4:04/km, sauna + vířivka Pce

21.7. 1. fáze 6,7km volný běh 4:20/km, 2. fáze RUN4FUN: 10,2km fartlek (10x15s) 4:52/km

20.7. 10,6km volný běh v kopcích 5:17/km

19.7. 3km R, rozcv., 0,6km klus, 3x rov., Grossglockner berglauf 12,8km 1:24:52min, 9.místo celkem, 2. v kat., 2,6km V

18.7. 3km R, rozcv., 5×100 rov., 2km V, celkem 6,2km

17.7. volno

16.7. 10km volný běh 4:25/km

15.7. 1. fáze 12,6km volný běh v kopcích 4:59/km, 2. fáze 6,1km volný běh 4:59/km

14.7. 1. fáze 7km volný běh 4:25/km, 2. fáze RUN4FUN: 2,8km R, rzc., 2x60kop. rov., 2x5x240kop.(+13m)/56-50s, 1,8km V, celkem 9,9km

13.7. 11km volný běh 4:19/km

12.7. 19km volný běh 4:20/km

11.7. 15,1km volný běh 4:32/km

10.7. 1. fáze 3km R, 2x rov., 6x840m kopec(+95m)/4:33-4:20min, 2,5km V, 2. fáze 1,3km plav.

9.7. 1. fáze 15,1km lehce stup.běh 4:20/km, 2. fáze 1,2km plav., 3. fáze 6,1km volný běh 4:32/km

8.7. 1. fáze 8km R, 10×300 svižně, 4,6km V, 2. fáze 5,2km běžecký výlet s Kačkou

7.7. 1. fáze 5km R, 2x100rov., 10km tempo/38:52min, 2km V, 2. fáze 1,1km plav., 3. fáze 3,4km běžecký výlet s Kačkou

6.7. 1. fáze 19km volný běh na kopec 4:43/km, 2. fáze 1,1km plav., 3. fáze 5,8km volný běh 4:52/km

5.7. 1. fáze 6km R, 3x100kop./21s,1x330kop./1:55+5x840kop.(+95m)/ 4:34-4:20min, 2,5km V, 2. fáze 2,9km regeneračně bosoběh po pláži

4.7. 1. fáze 20,2km stup.běh 4:16/km, 2. fáze 1,2km plav., 3. fáze 6,1km volný běh v kopcích 5:05/km

3.7. 1. fáze 6,7km R, 3×100/18s, 8x700m(2´mkl)/2:15min, 1,5km V, 2. fáze 1,2km plav., 3. fáze 6,9km rege běh s Kačkou

2.7. 1. fáze 15,3km volný běh 4:42/km, 2. fáze 1,1km plav.

1.7. 3km R, 3x rov., 14,9km tempový běh na Sněžku 5:11/km, 1,9km výklus

ZA ČERVEN 412km

30.6. 1. fáze 6,1km volný běh 4:30/km, 2. fáze RUN4FUN: 3km R, rozcv., 4x20SBC, 3x50m rov., 200-300-400-500-400-300-200m + 10×100 stup./zapínaně/ uvlněně, 1km V

29.6. 13,3km volný běh 4:41/km

28.6. 16km volný běh v kopcích 4:54/km

27.6. 2,9km R, rozcv., 1x rov. + 3x rov. před startem, Adrenalin cup 15,3km/+1200m, 2. místo běh, 3. místo celkem, 7km sestup z Lysé hory + 1km výklus

26.6. 3km R, 5×100, 2,4km V, celkem 6,7km

25.6. volno

24.6. 12km volný běh 4:27/km

23.6. 1. fáze 6,7km volný běh 4:39/km, 2. fáze RUN4FUN: 2,5km R, 4x60kop., 8x240m kop./55-53s, 3,8km V, celkem 11km

22.6. 12,3km volný běh 4:20/km, sauna HC

21.6. 1. fáze 10km volný běh 4:22/km, 2. fáze 2,1km R, 3x100kop./19s, 6,2km tempo Zvičina/26:52min (REKORD), 6,3km V, celkem 15,4km

20.6. 1. fáze 10km volný běh 4:22/km, 2. fáze 16,1km volný běh v kopcích 4:42/km

19.6. 3,1km R, 5×100 (100) / 16s, 200-500m (200mkl) / 32-91s, 3,1km V, celkem 8,5km

18.6. volno

17.6. 12km volný běh 4:30/km

16.6. 4,5km R, RUN4FUN: 10km fartlek (in 10x150m), 1,9km V, celkem 16,4km 4:42/km

15.6. 2,1km R, 3x100m kop./19s, 6,2km tempo Zvičina/29:05min, 6,3km seběh, celkem 15,4km

14.6. 2,2km R, 3x100m kop.(100mkl)/19s, 6,2km tempo Zvičina/29:12min, 6,3km seběh, celkem 15,3km

13.6. 1. fáze 4,2km R, 5×100 (100) / 17-16s, 6x1km (2-3´P) / 3:01-3:01-3:03-2:59-3:03-3:04min, 3,2km V, celkem 15,1km, 2. fáze 6,3km volný běh 4:17/km

12.6. 3,8km R, 5×100 (100mkl) / 17-16s, 1500m stup. / 4:32min (1´P) 300m / 58s, 3,2km V, celkem 10km, sauna Hořice

11.6. 1. fáze 6,5km volný běh 4:34/km, 15,1km volný běh v kopcích 4:52/km

10.6. 1. fáze 6km volný běh 4:21/km, 2. fáze 10km volný běh 4:24/km

9.6. 1. fáze 6km lehký běh 4:34/km, 2. fáze RUN4FUN: 2,8km R, rozcv., 4×30 SBC, 2x60m rov., 2x 5×200 (1´45mch) / 34-38s, 1,9km V, celkem 8,2km

8.6. volno

7.6. 3km R, 3x rov., LODRINO – FORCARELLA 11km / + 2500m, 2:03:00min, 3. místo, 10,5km chůze dolů

6.6. 4km R, 5x100m (100mkl) / 17s, 2km V

5.6. volno

4.6. 10km volný běh 4:31/km

3.6. 1. fáze 10,3km volný běh 4:26/km, 2. fáze 6,1km volný běh 4:33/km, pára – bazén HK

2.6. 1. fáze 10,3km volný běh 4:23/km, 2. fáze trénink RUN4FUN: 2,4km R, rozcv., 3x70m kopec, 6x250m kopec, 2km V, 5x100m (1´P) / 17-16s, 1km V, celkem 10,3km

1.6. 1. fáze 6,5km volný běh 4:40/km, 2. fáze 12,1km volný běh 4:21/km

ZA KVĚTEN 521,5km

31.5. 15km lehce stup.běh do 3:40/km, celkem 4:26/km

30.5. 2,5km R, 3x100m kop./18-19s, 6,2km Zvičina/27:23min (REKORD), 6,3km V, celkem 15,8km

29.5. 3km R, 5×100 (100mkl) / 17-16s, 3-2-1-0,5km (4-3-2´P) / 9:27-6:17-3:02-1:27min, 2,5km V, celkem 13,5km

28.5. 10,5km volný běh 4:22/km

27.5. 1. fáze 10,1km volný běh 4:18/km, 2. fáze 5,7km volný běh 4:24/km, sauna FIT4FUN

26.5. 1. fáze 15,8km volný běh 4:18/km, 2. fáze 4,5km rozklus na trénink 4:28/km + RUN4FUN: 1,8km R, rozcv., 4×30 SBC, 3×80 rov./16s, 10x400m (1:30 – 2:30 P) / 1:28-20min, 1,3km V + 1,5km výklus z tréninku, celkem 14,5km

25.5. 1. fáze 6,6km volný běh 4:43/km, 2. fáze 10-12km volný běh

24.5. 2,5km R, rozcv., 3x rov., Peřimovská 10, 1. místo, 32:13min, 3,5km V

23.5. 3km R, 5×100 (100) / 17-16s, 200-500-200(200mkl) / 34-90-33s, 2,1km V, celkem 7,8km

22.5. 10km volný běh 4:15/km

21.5. 11,7km volný běh 4:15/km, 1h volejbal, sauna FIT4FUN

20.5. 1. fáze 7,5km volný běh 4:36/km, 2. fáze 2,1km R, 3×100(100kml)/18-17s, 5x1km (90s mch) / 3:16-3:13-3:11-3:11-3:11min, 3,4km V, celkem 11,8km

19.5. 1. fáze 8km volný běh 4:39/km, 2. fáze 1,1km na trénink RUN4FUN: 2,4km R, rozcv., 4×30 SBC, 2x100m rov., 2×280 / 2×360 / 2x250m tempo 3:15-3:30// 3x3x100 za cca 18-16s, 1,5km V + 1,5km z tréninku, celkem 11,7km

18.5. 20km stup.běh 39:10 + 38:11min + 3,3km V, celkem 23,3km 3:54/km

17.5. 2,4km R, 3x100m kopec rov., 6,2km kopec tempo (Zvičina) / 28:12min, 9km V, celkem 18,2km

16.5. 1. fáze 16,4km lehce stup.běh do 3:45/km, celkem 4:21/km, 2. fáze 5,3km volný běh 5:00/km

15.5. 1. fáze 4,9km volný běh 4:43/km, 2. fáze 2,9km R, 5×100(100) / 17-16s, 3-2-1-0,5km (3-4´P) / 9:38-6:19-3:03-1:27, 3km V

14.5. 1. fáze 14,5km stup.běh 4:20 – 3:15/km, celkem 4:10/km, 2. fáze 1h volejbal + 5km volný běh 4:39/km

13.5. 1. fáze 12km volný běh 4:14/km, 2. fáze 4,3km regenerační běh s Kačkou 6:19/km

12.5. 1. fáze 15km volný běh 4:16/km, 2. fáze trénink RUN4FUN: 3km R, rozcv., 3x 50rov.(50mkl), 3x 5x 50m ostře kopec (zpět lehce mkl)
po 1. sérii 3x50m rovinka uvolněně s mkl
po 2. sérii 3x20m lehké SBC (lifting, běh po zadu, zakopávání)
po 3. sérii 3x50m rovinka uvolněně s mkl, 1,2km V

11.5. 1. fáze 6,5km volný běh 4:26/km, 2. fáze 11,8km lehce stup.běh do 3:50/km, celkem 4:13/km

10.5. 3,1km R, rozcv., 2x rov., Pardubická cross country 9,2km 31:23min tj. 3:25/km, 5. místo, 2,7km V

9.5. 10km volný běh 4:22/km, sauna Hořice

8.5. 1. fáze 15,2km volný běh 4:27/km, 2. fáze 1,8km R, 3x sjezdovka Zvičina (1,5km seběh) / 6:33-6:21-6:25min, 0,9km V, celkem 7,8km

7.5. 1. fáze 6km R, 10x350m kopec (350mkl) / 1:40 – 1:30min, 2km V, 2. fáze 3,4km klus 4:45/km

6.5. 1. fáze 10,2km volný běh 4:22/km, 2. fáze 6,1km volný běh 4:20/km

5.5. 1. fáze 10,1km volný běh 4:26/km, 2. fáze 6km volný běh 4:31/km, sauna/bazén Všestary

4.5. 1. fáze 5,1km volný běh 5:01/km, 2. fáze 10km volný běh 4:24/km

3.5. 10,8km volný běh 4:42/km

2.5. 1. fáze 2,9km klus 5:22/km, rozcvičení, 2. fáze 2,8km R, rozcv., 4×100, Šárovcova Lhota – Zvičina 14,7km 58:24min, 2. místo, 1,6km V, sauna Hořice

1.5. 3,1km R, 5×100(100)/17s, 200-500m/36-93s, 1,9km V

ZA DUBEN 543km

30.4. volno

29.4. 1. fáze 5,1km volný běh 4:48/km, 2. fáze 10,2km volný běh 4:42/km

28.4. 1. fáze 5,4km R, 5x120m (120mkl)/22-21-21-21-21s, 3x 500-1000-500-500 (200mkl) / 94-3:15-93-94 / 94-3:16-94-95 / 94-3:16-94-95s, 1,2km V, 2. fáze 3,2km volný běh 4:42/km, sauna/bazén Všestary

27.4. 1. fáze 6,2km volný běh 4:56/km, 2. fáze 10km volný běh 4:34/km, 5×100(100) / 18s, 2km V, celkem 13km 4:35/km, sauna FIT4FUN

26.4. 15,4km volný běh 4:39/km

25.4. 1. fáze 4,2km klus 5:01/km, 2. fáze 2,5km R, rozcv., 3x100m rov., NIGHT RUN HK 10km 34:00min, 1. místo, 1,5km V

24.4. 3,2km R, 5×100 (100mkl) / 17s, 200-500m (200mkl) / 34-93s, 2,5km V

23.4. 7,4km volný běh 4:38/km

22.4. 1. fáze 10,4km volný běh 4:33/km, 2. fáze 6,2km volný běh 4:37/km

21.4. 1. fáze 6,2km R, 5×100(100)/18-16s, 10x200m (50mkl/mch) / 34-33s, 3,1km V, 2. fáze 6,2km volný běh 4:36/km

20.4. 1. fáze 5,8km volný běh 4:46/km, 2. fáze 2,9km R, 5×100/17s, 8x1km (2´P) / 3:17 – 3:16 – 3:20 – 3:15 – 3:13 – 3:14 – 3:13 – 3:12, 3,6km V, celkem 17km

19.4. 3km R, 3×100(100mkl) / 18s, 3x1500m kopec (seběh) / 6:08 – 6:08 – 5:55min, 3,2km V, celkem 16,2km

18.4. 16,4km volný běh 4:27/km

17.4. 2,5km R,10x400m kopec(400m seběh) / 1:43-1:38min + 3x100m kopec / 22-21s (po 1. – 5. – 9. úseku), 2km V

16.4. 1. fáze 15,3km volný běh 4:24/km, 2. fáze 6km volný běh 4:25/km

15.4. 2,6km R, 3×100 (100mkl) /18-19s, 3x5km (5´P) / 18:33-18:30-18:37min (2,6km klus) 2km / 7:32min, 2,6km V, celkem 26,5km

14.4. 1. fáze 6km R, 8x350m kopec /+37m (350m seběh) / 1:39-1:38-1:37-1:36-1:36-1:34-1:33-1:29min, 2,5km V, celkem 14km, 2. fáze 6km klus, sauna FIT4FUN HK

13.4. 1. fáze 6,1km volný běh 4:46/km, 2. fáze 17,4km volný běh v kopcích 4:52/km

12.4. 2,6km R, 3x100m (100mkl) / 17s, 3x1500m kopec (30´P + 1,5km seběh) / 6:02 – 6:04 – 6:08min, 2,5km V, celkem 14,2km

11.4. 1. fáze 10km lehce stup. běh 4:05 – 3:45/km / 37:28min, 2,5km V 2. fáze 16,6 km nordic skate 15,5 km/h

10.4. 4km R, 5x100m kopec / 22-20s, 8x500m kopec (+42m) / 2:07 – 2:01 min, 1,4km V, celkem 15km

9.4. 1. fáze 14,2km volný běh 4:35/km, 2. fáze 6,6km volný běh 4:50/km

8.4. 5,1km R, 4×100/17-16s, 4x2km(50sP+3´mkl) / 6:59 – 7:00 – 7:02 – 6:59 min, 3,6km V, celkem 19,8km

7.4. 13,7km lehce stup.běh 4:30 – 4:00/km, celkem 4:14/km

6.4. velikonoční soustředění Špindl: 1. fáze 20,1km volný běh – Špindlerovka (+540m) 4:58/km, 2. fáze 6,3km volný běh 4:34/km

5.4. velikonoční soustředění Špindl: 1. fáze 19km expediční běh Výrovka 6:21/km (+761m), 2. fáze 4,4km expediční běh Bílé Labe + 3,6km stup.seběh 3:40 – 3:20/km, 3,1km V, celkem 11,1km 6:10/km (+364m)

4.4. velikonoční soustředění Špindl: 1. fáze 10km stup.kopec Špindlerovka 50:32min + 10km seběh, celkem 20,5km (+542m) 4:55/km, 2. fáze 10,8km volný běh okolo přehrady 5:48/km (+341m), 3. fáze aqua park Špindl, rege vyplavání, vířivka

3.4. velikonoční soustředění Špindl: 1. fáze 6,3km volný běh 4:46/km, 2. fáze 4,8km R, 8x400kopec / 1:50 – 1:45min, 3x120kopec / 25-24s, 1,4km V, celkem 12,9km 5:32/km (+349m)

2.4. 1. fáze 12,1km volný běh 4:35/km, 2. fáze 6,3km volný běh 4:43/km

1.4. 2km R, 3×100 (100mkl) / 18s, 3x5km (5´P) / 18:37-19:05-18:54min, 2,5km V, celkem 21km

Za březen 356km (7dní nemoc)

31.3. 11,2km volný běh 4:27/km, bazén HK 1km kraul/znak

30.3. 3,8km R, 5×100 (100mkl) / 17-16s, 6x1km + 2x500m(2´P/mch) / 3:18-3:21-3:18-3:21-3:19-3:09-1:32-1:30min, 5,3km V, celkem 18km

29.3. 2km R, 4×100 (100mkl) / 16s, 3,4km kopec / 13:54 (in Boháňka 13:12), 1,5km seběh, 1,5km kopec / 6:25min, 4,5km V, celkem 14,2km 4:40/km

28.3. 2km R, 3×100 (100mkl) / 16s, 3,4km kopec / 13:41min (in Boháňka 12:59), 1,5km seběh, 1,5km kopec / 6:16min, 4,7km V, celkem 14,1km 4:34/km, sauna HC

27.3. 2,1km R, 5×100 kopec (100mkl) /22,21,21,20,19, 6x400m kopec(400mkl) / 1:39 – 1:39 – 1:38 – 1:37 – 1:38 – 1:36, 4,9km V, celkem 13km

26.3. 1. fáze 7,5km R 4:30/km, 8x350m kopec(350m seběh)/1:41-1:41-1:39-1:39-1:40-1:39-1:39-1:39min, 2,5km V, vše spojitě, celkem 15,5km 4:48/km

25.3. 1. fáze 13,6km volný běh 4:23/km, 2. fáze 6,1km volný běh 4:39/km, sauna FIT4FUN HK

24.3. 1. fáze 2km R, 3×100/17-16s, 3x2km(3´P)/6:51-6:50-6:50, 1,5km V, 2. fáze 6,1km volný běh 4:59/km

23.3. 1. fáze 7,2km volný běh 4:34/km, 2. fáze 18,4km stup.běh (in 6km 3:56/km), prům. 4:18/km

22.3. 3,8km R, 2×100 lehce, 3,1km kopec stup./13:16min, 7,1km V

21.3. 1. fáze 3,2km R, 2×100 lehce, 3,2km kopec stup./13:18min, 6,4km V, 2. fáze 10,6km nordic skate 16,8 km/h, sauna HC

20.3. 0,2km R, 10km tempo po trati Okolo Stračova 3:44/km = 37:28min, 1,2km V

19.3. 1. fáze 15km stup. běh 4:45 – 3:25/km, prům. 4:20/km, 0,2km výklus, 2. fáze 6km volný běh 4:58/km

18.3. 1. fáze 12,3km volný běh 4:34/km, 2. fáze 6,1km volný běh 4:57/km

17.3. 1. fáze 10,8km volný běh 4:22/km, 2. fáze 3,9km R, 5×100(100mkl)/18s, 6x1km(2´P)/3:17-3:17-3:17-3:21-3:19-3:08, 3,9km V

16.3. 15,5km stup.běh 4:30-3:40/km, prům 4:26/km

15.3. 15,9km stup.běh 4:30 – 3:40/km (Devět skal), prům. 4:29/km

14.3. 1. fáze 7,7km volný běh 4:52/km, 2. fáze 7km volný běh 4:46/km

13.3. 1. fáze sjezdové lyž. Hlinsko 18,2km, 2. fáze 13,2km volný běh v náročném terénu 4:45/km (Svratka – na Čtyři palice)

12.3. 1. fáze 5km turistika na Žaltman, 2. fáze 1km R, 2×100/18s, 2x1km/3:19-3:29, 9,5km V

11.3. 1. fáze 6,2km kopec – Zvičina/32:56 + 7km seběh, 2. fáze 1km procházka

10.3. 1. fáze 3,5km procházka, 2. fáze 1km R, 3×100/17s, 5x1km (3:30P) / 3:29-29-29-28-31, 0,4km V

9.3. 1. fáze 13,8km nordic skate 15,1 km/h, 2. fáze 4,1km klus s Bořkem, 6×100/18-17s, 5×200/33-34s, 0,3km V

8.3. 4,1km klus s Kačkou

7.3. nemoc, první den bez teploty

6.3. nemoc

5.3. nemoc

4.3. nemoc

3.3. nemoc

2.3. nemoc

1.3. nemoc, vysoké teploty až 39,2

28.2. 4,1km veřejné bruslení + 0,9km R, rozcv., 4x rov., 2,1km V s Kačkou

27.2. 6,1km skate 11,9 km/h

26.2. 1. fáze 6,3km nordic skate 17,0 km/h, 2. fáze 0,5km R, 3×100(20sP)/17-16s, 6x500m(1´P)/90-90-91-92-92-92s, 0,5km V, 3. fáze 6km nordic skate

25.2. 1. fáze 6,5km nordic skate, 2. fáze Nordic: 10km R, 5x1km svižně/volněji, 7,7km V

24.2. 1. fáze 20km nordic skate 18,5 km/h, 2. fáze 0,5km R, 3×100(20sP)/17-16s, 5x1km(2´P) / 3:14, 0,5km V

23.2. 1. fáze 6,3km nordic skate 18,1 km/h, 2. fáze Nordic: 5km R, 20km tempo 2:40/km, 13km V, celkem 38km 20,9 km/h

22.2. 28km skate 16,5 km/h

21.2. 1. fáze 31,4km skate 17,5 km/h, 2. fáze 0,5km R, rozcv., 4x30m ABC, 3×100(20sP)/18s, 200-300-500-1km-500 (1-2´P) / 35-53-1:33-3:05-1:38, 0,5km klus, 550m kopec/2:00, 1,1km V, sauna HC

20.2. 23,1km volně skate 17,0 km/h

19.2. 1. fáze 6,5km nordic skate 18,2 km/h + 0,5km R, 3×100(20s pauza)/17s, 5x1km(3´P)/3:13-3:13-3:14-3:13-3:14min, 0,5km V, 2. fáze 6,4km nordic skate 18,8 km/h + 1h volejbal

18.2. 1. fáze 6,8km nordic skate 17,0 km/h, 2. fáze Nordic: 5km R, 20km tempo 2:45/km, 13,1km V, celkem 38,1km nordic skate 20,2 km/h

17.2. 1. fáze 7,2km nordic skate 17,6 km/h, 2. fáze 4,3km nordic skate z práce 18,2 km/h + 21km nordic skate Hradecčnice 19,9 km/h

16.2. 1.fáze 6,7km nordic skate 17,6 km/h, 2. fáze 1km R 4:40/km, rozcv., 3×100(20s pauza)/17-16s, 5x1km(3´P)/ 3:11-3:12-3:14-3:12-3:14, 0,5km V + 8,1km nordic skate 17,0 km/h

15.2. 1. fáze 30,5km vytrvalostně skate 16,6 km/h, 2. fáze 29,2km silniční cyklistika 29,0 km/h

14.2. 1. fáze 30,3km vytrvalostně skate 18,8 km/h, 2. fáze 7km tůra/saně, sauna HC

13.2. 40,3km vytrvalostně skate 17,9 km/h

12.2. Nordic: 5km R, 5*1,7km tempo/1km volněji, 2km V, celkem 20,1km 18,7 km/h

11.2. 1. fáze 25,1km nordic skate 18,9 km/h, 2. fáze 10,4km nordic skate 18,1 km/h

10.2. 1. fáze skate: 4km R, 3*4km kopec tempo, 4km V, 2. fáze 8km nordic skate

9.2. 20km skate

8.2. 1. fáze 30,8km skate, 2. fáze 5,2km lehký běh 4:58/km

7.2. 8*turistická sjezdovka Nová Paka + 3km soupaž, celkem 15km, sauna HC

6.2. 13,4km skate + 1h30min lední hokej (nabrusleno 11,8km)

5.2. 1. fáze 15,1km nordic skate 17,9 km/h, 2. fáze 5km R, 5km tempo, 2km V

4.2. 1. fáze Nordic: 5km R, 5x2km tempo/1km volněji, 5,5km V, 2. fáze Nordic: 5km R, 5km soupaž, 6,4km V

3.2. 1. fáze 4,4km soupaž 14,5 km/h, 2. fáze 21,2km nordic skate 18,2 km/h

2.2. 1. fáze 6,4km nordic skate 16,1 km/h, 2. fáze 10km nordic skate 32:39min, 10km soupaž 34:27 min, 7,5km nordic skate

1.2. 34,2km vytrvalostně skate 14,4 km/h, sauna Všestary

31.1. 5,1km R 13,8 km/h, Orlický maraton 25,6km skate 17,5 km/h, 21. celkem, 15. M39, 4,1km V 12,7 km/h

30.1. 25,9km volně skate – po trati závodu 14,1 km/h

29.1. 1. fáze 10km volný běh 4:43/km (av.TF 128), 2. fáze 10km velmi lehce nordic skate 15,6 km/h, sauna FIT4FUN

28.1. 1. fáze Nordic: 5km R, 12km stup. 2:58/km, 4,5km V, celkem 21,5km 18,9 km/h (av.TF 147), 2. fáze 7,8km nordic skate 17,4 km/h

27.1. 1. fáze 4,2km nordic skate 13,3 km/h (3cm sněhu), 2. fáze 21,6km velmi lehce nordic skate 16,6 km/h

26.1. 1. fáze 6,4km nordic skate 16,9 km/h, 2. fáze Nordic: 7,5km R, 10x 600m kopec (600m sjezd = 1´), 9,5km V – celkem 28,1km 19,1 km/h, večer fyzioterapie Dříteč

25.1. 22,1km vytrvalostně skate 17,6 km/h

24.1. 5,8km vytr.skate – rozjetí 15,9 km/h, Orlický pohár 10km 27:49min 20,5 km/h, 6. místo (ztráta na vítěze 2:09min), 20km vytr.skate – vyjetí 17,9 km/h, večer sauna Všestary

23.1. 30,1km vytrvalostně skate 18,3 km/h

22.1. 28,4km nordic skate 19,1 km/h

21.1. 1. fáze 5km nordic skate – rozjetí, 12km tempo 2:57/km, 4,5km vyjetí – celkem 21,5km 19,6 km/h 2. fáze 7,6km vytr. nordic skate 17,5 km/h

20.1. 1. fáze 15km nordic skate 3:13/km, 4x 700m kopec – max TF 162 (i sjezd zpět), 6km nordic skate, celkem 26,7km 3:08/km avg. TF 150/min, 2. fáze 6km vytr.nordic skate

19.1. 11,8km vytr. nordic skate 16,7 km/h

18.1. 41,1km vytrvalostně skate 20,2 km/h

17.1. 1. fáze 32,1km vytrvalostně skate 17,9 km/h, 2. fáze 7,2km volný běh 4:39/km, sauna HC

16.1. 27,1km vytrvalostně skate 16,4 km/h

15.1. 1. fáze 10,1km volný běh 4:31/km, 2. fáze 2,6km procházka

14.1. 1. fáze 6,1km vytrvalostně nordic skate 16,5 km/h, 2. fáze 21,2km vytrvalostně nordic skate 18,9 km/h

13.1. 1. fáze 22,9km vytrvalostně nordic skate 19,0 km/h, 2. fáze 6,1km vytrvalostně nordic skate 17,0 km/h

12.1. 27,3km vytrvalostně nordic skate 17,0 km/h

11.1. 26,3km vytrvalostně skate v kopcích 13,4 km/h, večer 3h lezení na umělé stěně (cca 10 cest)

10.1. 1. fáze 15,1km vytrvalostně skate – rozjetí 15,3 km/h, Trutnovská Krakonošova 12tka 17,7 km/h, 7. místo (6:31min ztráta na vítěze), 3,2km vytrvalostně skate – vyjetí 13,9 km/h, 2. fáze 5km klus s Kačkou

9.1. 23,6km vytrvalostně skate 16,0 km/h

8.1. 1. fáze 12km volný běh 4:20/km, 2. fáze 4,4km volný běh 5:00/km

7.1. 1. fáze 6,1km volný běh 4:24/km, 2. fáze 13,1km volný běh 4:13/km

6.1. 1. fáze 11,3km volný běh 4:13/km, 2. fáze 7km volný běh 4:17/km

5.1. 8,9km lehký klus 5:07/km

4.1. 6. ZVIČINA 14,9km volný běh 4:58/km + 2,1km výklus s Kačkou, celkem 17km

3.1. 20km tempový běh 3:52/km (38:15+39:04) + 0,6km V, sauna Hořice

2.1. 1. fáze 10,4km lehký klus 4:55/km, 2. fáze 1,3km R, posilovna kruh.trénink 50´: 4* 8 cviků, 7km volný běh 4:09/km, sauna Všestary

1.1. 1. fáze 5. ZVIČINA 18,1km volný běh 4:26/km, 2. fáze 10km stup.běh 3:45/km, 0,3km V

2015

____________________________________________________________________________

31.12. 4. ZVIČINA 17,1km volný běh 4:24/km

30.12. 1. fáze 17,6km volný běh 4:42/km (10km s Bořkem 5:00/km), 2. fáze 6km volný běh 4:17/km

29.12. 15km volný běh 4:28/km

28.12. 3. ZVIČINA 20,3km volný běh 4:37/km

27.12. 16,2km volný běh 4:33/km, sauna HC

26.12. 1. fáze 7,6km volný běh 4:16/km, 2. fáze 16km volný běh 4:12/km

25.12. 1. fáze 2. ZVIČINA (vrchol 5:08) 15km volný běh 4:26/km, 2. fáze 6,4km běh s Kačkou 5:37/km

24.12. 1. fáze 10km svižněji 3:59/km + 5km klus 4:20/km, celkem 15km 4:07/km, 2. fáze 5km klus s Kačkou

23.12. 15,2km volný běh 4:23/km

22.12. 1. fáze 7,5km volný běh 4:23/km, 2. fáze 1. ZVIČINA 12,5km volný běh 4:46/km (terén, bahno)

21.12. 15,1km volný běh 4:21/km, sauna HC

20.12. 1. fáze 5km lehký klus 5:32/km, 2. fáze 10km volný běh 4:29/km

19.12. 12,1km volný běh 4:17/km

18.12. 12,1km volný běh 4:23/km, sauna FIT4FUN

17.12. 10,8km volný běh 4:22/km

16.12. 1. fáze 6,5km 4:30/km, 2. fáze 5,2km 4:29/km

15.12. 8,9km volný běh 4:59/km (3,5km s Bořkem 5:30-40/km)

14.12. 9km volný běh 4:47/km

13.12. 1,7km R, rozcv., 5,1km Night run HK 17:22min tj. 3:26/km, 2. místo, 1km V

12.12. 5,9km lehký klus 4:39/km

11.12. 1. fáze 1km klus 5:10/km, 5´protažení, 5km klus 4:55/km

10.12. 3km klus 5:03/km, 10´protažení, 3,4km klus 5:10/km

9.12. posilovna FIT4FUN: záda/triceps, biceps, břicho (5×6 shyb nadhmat, 5×10 přítah k hrudi na stroji, 5×12 veslo, 3×8 přítahy v předklonu(45kg), 5×12 kladka k hrudi, 5×12 tric.kladka / 5×10 tric.klik na bradlech, 5×8 tric.kladka – provaz v kleče, 5x 6-8 úzký bench press(40kg), 5×10 biceps-scotova lavice, 3×50 zkracovačky, 3×8 rolování v kleče(břicho))

8.12. 1. fáze 4,3km soupaž do práce 4:38/km, 2. fáze 20´posil.s vlastním tělem + 30´ komplexní strečink se zaměřením na IT

7.12. posilovna: prsa/biceps, ramena, břicho (1×15 BP(38kg) + 5×6 BP(58kg), 5×10 tlaky(17,5kg), 5×10 motýl, 5×10 tlaky na ramena v sedě s dvouruč.(20kg+tyč), 5×6 bic.shyby, 5×10 biceps(H tyč), 5×8 tric.klik, 5×50 zkracovačky), sauna HC

6.12. volno, 30´ komplexní strečink se zaměřením na IT

5.12. posilovna: záda/triceps, doplňkově prsa/biceps, břicho (5×6 shyby nadhmatem, 5×12 veslo na kladce(cca27kg), 5×12 R+L pumpování(18kg), 5×12 kladka k hrudi(20-27kg), 5x 4-15 bench press(60,1-37kg), 5×12 tric.kladka, 5×12 tric.v sedě za hlavou dvouruč.s jednoručkou(18kg), 5×6-8 tric.klik na bradlech, 5×10 biceps ve stoje s w tyčí(15kg+tyč), 5×10 scotova lavice (15kg+W tyč), 5×50 zkracovačky)

4.12. volno, 30´ komplexní strečink se zaměřením na IT

3.12. návštěva lékaře = týden klid + injekce, posilovna: prsa/biceps, břicho (5×6-10 bench press(50-55kg), 5×10 tlaky na šikmé lavici (17,5kg), 5×12 prsa-tlak v sedě na na stroji(45kg), 5×10 rozpažky(10kg), 5×10 scotova lavice(12,5kg+jističe), 5×6 biceps s dvouruč.tyčí ve stoje(pouze tyč=20kg), 5×50 zkracovačky)

2.12. 1. fáze 10,8km volný běh 4:35/km – ledovka, 2. fáze 1,7km volný běh 5:03/km – bolest kolene

1.12. 1. fáze 6,1km volný běh 4:31/km, 2. fáze 6km volný běh 4:25/km, 3. fáze posilovna FIT4FUN: prsa/biceps, záda/triceps, břicho (5x 6-10 bench press (50-55kg), 5x 8-10 tlaky na šikmé lavici (17,5 – 15kg), 5x 10-12 biceps-scottova lavice (15kg + w tyč), 5x 10 kladiva (7,5-10kg), 5x 10 přítahy v předklonu (40kg), 5x 12 kladka k hrudi (40kg), 5x 12 kladka triceps (35-45kg), 5x 8 francouzský tlak (10kg + w tyč), 3x 6 tric.kliky, 5×10 předkopávání ve visu, 5x 30s orkno, 5x 6 rolování ze stoje do vzporu-břicho, 3x 50 zkracovačky, 5x 25 dřepy na otočeném bosu)

ZAČÁTEK PŘÍPRAVY 2015

ZA LISTOPAD 371km běh (114km nordic skate)

30.11. 27,9km nordic skate 3:27/km

29.11. 28,1km nordic skate 3:26/km, sauna Hořice

28.11. posilovna Stračov: prsa/biceps, nohy/břicho – 6x 4-15 bench press (67 – 38kg), 5x 10 tlaky na šikmé lavici (17,5kg), 3x kladka k břichu – veslo, 3x 12 přítahy v předklonu (35 kg), 5x 12 kladka k hrudi, 5x 12 tric.kladka, 5x 10 izolovaný biceps scottova lavice, 3x supersérie kladiva/tric.kliky na bradlech – 10/6, 5x 50 zkracovačky, 5x 30s prkno (30s pauza), 3x 50 spodní břicho, zvedání pánve, 2x hrazda 6,4 (podhmat, nadhmat)

27.11. 12,3km volný běh 4:24/km

26.11. 1. fáze 11km volný běh 4:25/km, 2. fáze 3,2km volný běh 4:52/km

25.11. 7,9km volný běh 4:38/km

24.11. posilovna FIT4FUN: prsa/biceps, záda/triceps, nohy/břicho (5x 6-10 bench (40-55kg), 5x 8-10 tlaky šikmo v leže (15-17,5kg), 5x 8 dvouruč.W bic., 5x 10 přítahy v předklonu (40kg), 5x 10 kladka k hrudi (35kg), 5x 10 kladka triceps (20kg), 2x 10 superserie biceps kladiva (10kg) + kladka triceps s provazem, 5x 50 bricho zkracovačky, mezi tím 5x 20 dřep. (20 kg) + 3x sauna

23.11. 1. fáze 25,3km nordic skate 3:29/km, 4x sauna Všestary

22.11. 1. fáze 23,4km nordic skate 3:30/km, 2. fáze 200m rozpl., 5x150m kraul (25+25m prsa/znak mpl), 200m vypl., celk. 1,4km + 3x pára

21.11. 1. fáze 6km volný běh 4:53/km, 2. fáze 10km nordic skate 4:35/km

20.11. 1. fáze 6km volný běh 4:50/km, 2. fáze 30´posilování s vlastním tělem

19.11. volno, sauna FIT4FUN

18.11. 2,7km klus 5:07/km – bolest kolene

——přechodné období 18.11. – 30.11.——

17.11. 1. fáze 4,5km lehký klus 4:55/km, 2. fáze 3,5km R, rozcv., 3x rov., Běh městem HK 9,7km 33:19min, 2. místo, 3,8km V

16.11. 4,2km R, 5×100 (100) / 17-16s, 200-500m (200mkl) / 35-92s, 2,2km V

15.11. volno

14.11. 1. fáze 6,2km volný běh 4:27/km, 2. fáze 10km volný běh 4:29/km

13.11. 1. fáze 15,1km volný běh 4:21/km, 2. fáze 3km R, 4×100 (100mkl) / 18s, 6x1km (2´P) / 3:11-3:09-3:07-3:10-3:12-3:14min, 1,5km V

12.11. 1. fáze 15km fartlek (15x 100 – 150m) 4:16/km, 2. fáze 6km volný běh 4:31/km

11.11. 1. fáze 23,2km volný běh 4:17/km, 2. fáze 3,2km volný běh 4:33/km + 4,8km klus s Kačkou

10.11. 1. fáze 6,1km volný běh 4:45/km, 2. fáze 17,5km stup.běh 4:20 – 3:50/km, celkem 4:07/km

9.11. 31,5km volný běh v kopcích 4:28/km

8.11. 1. fáze 3,5km volný běh 5:04/km, 2. fáze 3,3km R, rozcv., 3x rov., Běh Dlouhými záhony 6,9km 25:59min, 1. místo, 4km V

7.11. 4,1km R, 5×100 (100) / 17s, 200-500m (200mkl) / 35-92s, 1,9km V

6.11. 1. fáze 11,3km volný běh 4:26/km, 2. fáze 6,5km volný běh 4:22/km, večer sauna FIT4FUN HK

5.11. 1. fáze 5,6km volný běh 5:00/km, 2. fáze 3,2km R, rozcv., 3x rov., Sršská devítka 9,05 km (změna trati) 30:25min, 1. místo, 4,8km V

4.11. 1. fáze 6,1km volný běh 4:44/km, 2. fáze 5km volný běh 4:32/km, 10×100 (100mkl) / 18-17s, 200m / 35s, 1,3km V

3.11. 1. fáze 8,4km volný běh 4:36/km, 2. fáze 11,6km volný běh 4:26/km, večer sauna FIT4FUN HK

2.11. 1. fáze 3km R, rozcv., 3x rov., Běh Horními Ředicemi 10,3km 33:38min, 1. místo, 4km V, 2. fáze 10,5km volný běh 5:25/km

1.11. 1. fáze 4km klus 5:01/km, 2. fáze 4,5km R, 3x rov., rozcv., Malá pardubická cross-country 4km 13:05min, 1. místo, 3,2km V, 3. fáze 4,5km lehký klus 4:53/km

ZA ŘÍJEN 577,5 km

31.10. 4km R, 5×100 (100) / 17s, 200-500m / 34-92s, 2km V

30.10. 1. fáze 10,1km volný běh 4:26/km, 2. fáze 3km R, 5×100 (100mkl) / 18s, 1,1km V

29.10. 20,4km volný běh v kopcích(26. Zvičnia) 4:30/km, večer sauna Fit4fun HK

28.10. 1. fáze 3,2km R, rozcv., 3x rov., Týnišťská desítka 10km 32:50min, 2. místo (3.celk.), 4,2km V

27.10. 4,5km R, 5×100 (100mkl) / 17-18s, 300m / 57s, 2km V

26.10. 1. fáze 10,2km volný běh 4:34/km, 2. fáze 4,5km volný běh 4:59/km, sauna Všestary

25.10. 1. fáze 3,8km lehký klus 5:15/km, 2. fáze 3km R, rozcv., 3x rov., Hronov – Náchod 8,85km 28:32min, 8. místo (9. celkem), 2,6km V

24.10. 4km R, 5×100 (100mkl) / 17s, 200-500m (200mkl) / 35-93s, 2,1km V

23.10. volno

22.10. 1. fáze 12,4km volný běh 4:30/km, 3km V, 2. fáze 4km R, 12×100 (100mkl) / 17s, 1,7km V, sauna FIT4FUN

21.10. 1. fáze 8,7km volný běh 4:40 – 4:10/km, prům.4:30/km, 15x200m (200mkl) / 33 – 40s, prům.37s, 2,5km V, celkem 17km 4:21/km, 2. fáze 7,9km volný běh 4:33/km

20.10. 1. fáze 6,4km volný běh 5:19/km, 2. fáze 15,5km volný běh 4:31/km + 0,8km klus s Kačkou

19.10. 12,1km volný běh 4:30/km (6km kopec cca 5:05/km // 6km seběh 3:55/km) + 5,3km klus s Kačkou, celkem 17,4km

18.10. 1. fáze 3,2km lehký klus 5:30/km, 2. fáze 2,9km R, rozcv., 3x rov., Malá cena Špindlerova Mlýna 14,2km 1:03:10min, 1. místo (19s za TR rekordem Jana Havlíčka), 2,7km V

17.10. 4,2km R, 5×100 (100mkl) / 17s, 500m / 1:28min, 1,4km V

16.10. 1. fáze 10,1km volný běh 4:24/km, 2. fáze 4km R 4:39/km, 5×100 (100mkl) / 17s, 1km V

15.10. 1. fáze 12,8km volný běh 4:29/km, 2. fáze 9km volný běh 4:33/km

14.10. 1. fáze 10,2km volný běh 4:27/km + 14x200m (200mkl) / 36-38s, 3,3km volný běh – spojitě jako fartlek, celkem 19,1km 4:17/km, 2. fáze 6,1km volný běh 4:40/km, 3. fáze SPOLEČNÝ TRÉNINK RUN4FUN: 7,2km volný stup.běh 6:30 – 4:20/km, 5x100m rov.(100mkl) / 18s, 2,5km výklus 7:20/km

13.10. 1. fáze 6,4km volný běh 4:54/km, 2. fáze 16km volný běh 4:22/km

12.10. 1. fáze 3,2km lehký běh 5:25/km, 2. fáze 2,8km R, rozcv., 3x rov., Hradecký půlmaraton 21,1km 1:11:31min, 2. místo kat., 3. místo celkem, 2km V

11.10. 1. fáze 2,9km R, rozcv., 3x rov., Cena Metuje 10km 33:57min, 1. místo, 3km V, 2. fáze 3,5km klus, rozcv., 2km klus

10.10. VOLNO

9.10. 1. fáze 12,5km volný běh 4:20/km, 2. fáze 4km R, 5×100 (100mkl), 1km V

8.10. 1. fáze 4km R, 3×100 (100mkl) / 18-17s, 4-1,5-1,5-0,5km (2´ až 2´30P) / 13:35-4:58-4:53-1:32min, 3,1km V, 2. fáze 6km volný běh 4:27/km

7.10. 1. fáze 20,7km lehce stup.běh 4:30 – 3:45/km, celkem 4:12/km, 2. fáze 6km volný běh 4:27/km + 3,9km klus s Kačkou, sauna FIT4FUN

6.10. 1. fáze 6,4km volný běh 4:50/km, 2. fáze 16km volný běh (v závěru 12x 150-200m svižně), celkem 4:17/km

5.10. 34,3km dlouhý běh 4:23/km

4.10. 1. fáze 4,6km lehký běh 5:04/km, 2. fáze 3km R, rozcv., 3x rov., O pohár Sedloňova 10km 33:14min, 1. místo, 3,6km V, 3. fáze 7,2km volný běh 4:41/km

3.10. 4,3km R, 5x100m (100mkl) / 17-16s, 200-500m (200mkl) / 34-89s, 2,1km V

2.10. 10,3km volný běh 4:26/km

1.10. 1. fáze 12km volný běh 4:25/km, 2. fáze 6,1km volný běh 4:25/km, sauna FIT4FUN

ZA ZÁŘÍ 540km

30.9. 1. fáze 6,2km volný běh 4:39/km, 2. fáze 4,1km R, 5x100m (100mkl) / 18-16s, 6x1km + 0,5km (2´P) / 3:16 – 3:11 – 3:09 – 3:10 – 3:10 – 3:09 – 1:34min, 2,1km V

29.9. 1. fáze 16km volný běh (v závěru 8x150m) 4:29/km, 2. fáze 6km volný běh 4:22/km

28.9. 27,9km volný běh 4:22/km + 3,7km indiánský běh s Kačkou

27.9. 1. fáze 4km volný běh, 2. fáze 3,4km R, rozcv., 3x rov., Běžíme na hrady – Kunětická hora 10,3km 35:57min, 1. místo, 4,2km V, 3. fáze 6,2km volný běh 4:54/km

26.9. 4,5km R, 5×100 (100mkl) / 17s, 200-500m (200mkl) / 34-90s, 2km V

25.9. 1. fáze 10,3km volný běh 4:25/km, 2. fáze 4km volný běh, 5×100 (100mkl) / 17s, 1,1km V

24.9. 1. fáze 12km volný běh 4:29/km, 2. fáze 10,4km lehce stup.běh 4:40 – 4:00/km, celkem 4:21/km, sauna HK

23.9. 1. fáze 4km R, 5×100, 4x2km (2´mkl) / 6:50-6:40-6:30-6:20min, 3km V, 2. fáze 6km volný běh

22.9. 1. fáze 6,4km volný běh 4:45/km, 2. fáze 25,8km lehce stup.běh 4:40 – 3:40/km, posledních 9km pod 4min/km, celk.průměr 4:15/km

21.9. 1. fáze 20,1km volný běh 4:35/km, 2. fáze 5,6km indiánský běh s Kačkou (v tom chůze 1km, běh 7:00/km) + 4,5km volný běh 4:27/km

20.9. 2,8km R, rozcv., 3x rov., Jilemnice – Žalý 10km 42:01min, 3. místo, 1,7km V

19.9. 17,4km volný běh 4:40/km

18.9. 1,4km klus s dětmi v rámci TV 5:27/km + 17,1km lehce stup.běh 4:30-4:00/km (po pětkách 22:55-21:30-20:21 + 2km výklus 4:18/km), celkem 4:18/km

17.9. 1. fáze 5km volný běh 4:59/km, 2. fáze 3,2km R, rozcv., 2x100m rov., 5000m PCE 16:09min, 1. místo, 5,4km volný běh 4:36/km, 5km svižně / 16:39 min, 2,8km volný běh 4:56/km

16.9. 1. fáze 4,3km R, 5×100 (100mkl) / 17-16s, 200-500m (200mkl) / 34-87s, 2km V, 2. fáze 3km výklus z práce 4:54/km

15.9. volno

14.9. 12km volný běh 4:45/km, večer sauna Všestary

13.9. 4km R, 5×100 (100mkl) / 16-15s, 2x5x série 300-200-150m (mkl 100m, pauza 3min po 5. sérii) / 48 až 51s – 32 až 33s – 24 až 25s, 2,2km V, celkem 18,2km

12.9. 1. fáze 6,2km volný běh 5:00/km, 2. fáze 3km volný běh z práce 4:50/km, 3. fáze 12,3km volný běh 4:44/km

11.9. 1. fáze 15,1km volný běh 4:17/km, 2. fáze 6km volný běh 4:38/km

10.9. 1. fáze 7,3km volný běh 4:40/km, 2. fáze 4km R, 5×100 (100mkl) / 17-16s , 3x500m, 2x1km, 3x500m (mkl 250m) / 88 – 88 – 89 – 3:03 – 3:01 – 88 – 88 – 87 – 50s, 3,3km V

9.9. 15km volný běh 4:23/km

8.9. 1. fáze 5,6km volný běh 5:00/km, 2. fáze 10,1km volný běh 4:40/km + 2,3km výklus s Kačkou

7.9. 10,3km klus (4km s Kačkou) 7:00 – 4:30/km, cestování AT – ČR

6.9. 3km R, rozcv., 3x rov., REDBULLDOLOMITENMANN 12km / +1800m, 1:38:07min, 4. místo (amatér), 21. celkem, 3,8km sestup + 3,5km výklus s vodákem podél řeky

5.9. 4km R, 5x100m (100mkl) / 18s, 400m / 1:15min, 2,5km V

4.9. VOLNO – cestování ČR – AT (Dolomitenmann)

3.9. 10,1km volný běh 4:40/km

2.9. 15km volný běh 4:27/km

1.9. 4km R, 5×100 (100mkl) / 18-16s, 20x200m (100mkl) / 36-34s, 3km V, celkem 14,2km

ZA SRPEN 619,4km

31.8. 11,5km volný běh 4:30/km

30.8. 1. fáze 4km R, 5×100 (100) / 17-16s, 4-6-1km (4´a4´30P) / 12:59-19:34-3:01min, 2km V, 2. fáze 6km regenerační běh 5:10/km

29.8. 1. fáze 5,8km volný běh 4:40/km, 2. fáze 10,1km volný běh 4:40/km

28.8. 1. fáze 6km volný běh 4:40/km, 2. fáze 16km volný běh 4:18/km

27.8. 1. fáze 4,3km volný běh, 3×100(100)/19-18s, 0,6km V, 2. fáze 3km R, rozcv., 4×100 (100mkl) / 18s, Nové Město nad Metují 5000m 15:53, 1. místo, 6km V

26.8. 4km R, 5×100 (100mkl) / 18-16s, 200-500m (200mkl) / 33-86s, 2,1km V, natežený sval, večer sauna Všestary

25.8. 15,1km volný běh 4:24/km

24.8. 15km lehce stup.běh 4:55-3:50/km, celkem 4:17/km + 1,4km klus s Kačkou, cestování Bulharsko – Pardubice

23.8. 1. fáze 16,2km volný běh (v závěru 5x100m svižně/100mkl), celkem 4:24/km, 2. fáze 7,7km volný běh 4:25/km + 1km ABC, 5×100(100mkl) / 18-17s, 0,5km V

22.8. 1. fáze 4,3km R, 5×100 (100mkl) / 17s, 3x serie 3×200 (100mkl) 2×500 (200mkl) 3×200 (100mkl) / 34 – 91-až 88 – 34s, (i 3´P), 2km V, 2. fáze 6km volný běh 4:44/km

21.8. 1. fáze 23,7km volný běh v terénu 4:15/km, 2. fáze 2,8km klus s Kačkou, 5×100 (100) / 17s, 6,2km volný běh 4:29/km

20.8. 1. fáze 4km R, 5×100(100) / 18s, 5km/16:47 (5´P) 3x1km (2´-2´30P) / 3:09 – 3:10 – 3:10min, 2,8km V, 2. fáze 10km volný běh 4:51/km

19.8. 1. fáze 3km R, 5×100 (100mkl) /17s, 3,4km kopec (+190m) / 15:11min, 3x1km kopec (+56m) / 4:07 – 4:02 – 3:58min, 3×100 (100mkl) / 19s, 2,1km V, 2. fáze 6km lehce stup.běh 4:44-3:50/km, celkem prům. 4:17/km + 10×100 (100mkl) / 17s, 1,3km V s Kačkou (v tom ABC)

18.8. 1. fáze 20,1km fartlek v kopcích (20x 150-200m) celkem 4:15/km, 2. fáze 10,4km volný běh (v závěru 7x100m svižně/100mkl), celkem prům.4:05/km + 0,9km výklus s Kačkou (v tom ABC)

17.8. 23,7km volný běh 4:41/km, cestování Pardubice – Bulharsko

16.8. 1. fáze 4,1km klus 5:12/km, 2. fáze 2,8km R, rozcv., 3x rov., Jánské lázně – Černá hora 8,6km / +650m, 38:15min, 3.místo, 2km V nahoře + 2,1km V dole, 3. fáze 7,3km klus

15.8. 4km R, 5×100 (100mkl), 200-500m svižně, 2km V

14.8. 10,1km klus 4:34/km, sauna Hořice

13.8. 13,9km volný běh (v závěru 3x rov.) 4:28/km

12.8. 1. fáze 9,4km volný běh 4:28/km, 2. fáze 2,8km R, 5×100 (100) /17s, 10x400m kopec/1:41-1:33min, 2km V

11.8. 1. fáze 4,3km R, 15x100m (100)/ 16-17s, 8,1km V, 2. fáze 7,3km volný běh (začátek a konec S Kačkou) 5:30/km

10.8. 20km volný běh 4:46/km

9.8. 1. fáze 4km lehký klus 5:04/km, 2. fáze 3km R, rozcv., 3x rov., Běh na Šerák (kval.MS) 9km 47:20s, 7.místo MČR, 9km seběh zpět, 3. fáze 7,3km volný běh 4:58/km

8.8. 4km R, 5×100(100mkl) / 17s, 200-500m (200mkl) / 33-90s, 2km V

7.8. volno, vířivka + pára HK

6.8. 11,4km volný běh 4:31/km

5.8. 1. fáze 4km R 5:00-4:11/km, 5×100 (100mkl) / 16-17s,1200-1000-800-600-400-200m (2´30P) / 3:35 – 2:59 – 2:23 – 1:42 – 64 – 30s , 2,1km V, 2. fáze 4km R, 10x100m (100mkl), 4km V

4.8. 1. fáze 12km volný běh 4:34/km, 2. fáze 6,5km volný běh 4:31/km + 10×100 (100mkl) / 17-15s, 0,6km V, celkem 9,6km

3.8. 23,2km volný běh 4:51/km

2.8. 1. fáze 4km klus 5:16/km, 2. fáze 3km R 4:55/km, rozcv., 4x rov.cestou na start, Dolní Morava – Kralický Sněžník 13,1km / + 963m, 2. místo 1:02:04min, 4,6km V, 3. fáze 6,6km lehký klus 4:57/km

1.8. 4,1km R, 5x100m (100mkl) / 17s, 200-500m(200mkl) / 34-91s, 2,4km V, celkem 8,8km

ZA ČERVENEC 744,5km (+ 30km kolo)

31.7. volno, sauna HC

30.7. 11,5km volný běh 4:41/km

29.7. 1. fáze 4km R, 5×100(100mkl)/17-16s, 6x1km (2´30´´pauza) / 3:01-3:01-3:00-3:00-2:59-2:57min, 2,1km V, 2. fáze 2,3km R, 5×100(100mkl) / 18-17s, 3x 200-200-200-100(200mkl/i 2´pauza) / 36-35-34-17/ 34-34-33-17/ 33-33-33-15s, 2,8km V

28.7. 1. fáze 12km volný běh 4:20/km + 10x100m (100mkl) / 17-16s, 0,7km V, 2. fáze 6,3km volný běh 4:25/km + 1km klus s Kačkou, 1km ABC, 3x100m rov.(mkl)/ 18s, 0,6km V

27.7. 1 fáze 15,7km volný běh v kopcích 4:33/km, 2. fáze 7,2km volný běh 4:47/km

26.7. 8,1km R, 3×100 (100)/17s, 4x 1530m kopec + 71m / 6:00-6:03-6:03-5:58min, 6km V, celkem 27,1km

25.7. 1. fáze 3km R, 3x 100m (100mkl) / 17s, 6km tempový běh 3:28/km, 4,5km V, 2. fáze 3,1km R, 5×100 (100) / 17-15s, 200-500-500-200m(200mkl)/33-90-85-29s, 1,7km V

24.7. 1. fáze 16,3km volný běh 4:07/km, 2. fáze 15,8km volný běh 4:45/km, sauna HC

23.7. 1. fáze 12,3km lehce stup.běh 4:07/km + 6,4km volný běh 4:45/km, celkem 18,7km 4:21/km, 2. fáze 4km R 4:50/km, 1km ABC, 10x lehká rov. s mkl, 0,7km V – vše spojitě celkem 8,4km

22.7. 4,2km R, 10×100 (100mkl) / 17-16s, 1km/3:02min, 8,3km stup. V, celkem 16,1km, ráno cestování Kréta – ČR

21.7. 1. fáze 20,3km volný běh 4:28/km, 2. fáze 6,7km volný běh 4:13/km

20.7. 1. fáze 3,1km R, 1,4km kopec +137m/7:21min (500m mkl), 4x750m kopec +76m/4:19-4:17-4:14-4:09min (mel se běh 750m), 7,8km V, 5×100(100)/17s, 2. fáze 6km klus

19.7. 1. fáze 18km volný běh 4:16/km (v tom 2km kopec svižně+ 140m) + 5x100m rovinka (100mkl)/17s

18.7. 1. fáze 24,8km dlouhý běh v kopcích +560m 4:28/km, 2. fáze 4,3km procházka na Arsani + 2km klus s Kačkou, 1km ABC, odrazy, 0,8km klus, 2x rovinka, 1km chůze, celkem 9,4km 1h30min

17.7. 1. fáze 9km R kopec +400m, 3km/9:56min (1.6km klus) 2km/6:43min (1km klu) 1km/3:08min, 2km V, vše spojitě, celkem 19,8km 4:23/km, 2. fáze 2km R, 5×100(100)/18s, 1km klus s Kačkou, 1km ABC, odrazy, 2km klus

16.7. 1. fáze 12,1km volný běh 4:17/km (+110m), 2. fáze 30km cyklovýlet na Arkadi monasteri (1h50min výjezd, 38min sjezd), 3. fáze 12,8km volný běh 4:08/km (+110m)

15.7. 1. fáze 24,5km volný běh v kopcích +390m, 4:23/km

14.7. 1.fáze 8 km R, 5×100(100)/17s, 6x1km(2’mkl)/3:16-3:14-3:13-3:17-3:16-3:17min, 2,2 km V, 2. fáze 11,1km volný běh v kopcích +120m 4:09/km, 3. fáze 9km indiánský běh – výlet do Maroulas 1h40min

13.7. 1. fáze 22,6km stupňovaný běh 4:30-3:40/km, celkem 4:18/km kopec +430m, 2. fáze 6, 5km volný běh 4:40/km (závod Xopateras zrušen pořadatelem)

12.7. 1. fáze 20, 2km volný běh v kopcích 4:25/km (9 km výběh + 11km seběh 3:55/km) kopec +450m, 2. fáze 2km volný běh 4:20/km, 5×100(100)/17s, 0,4km + klus + 1 km klus s Kačkou + 1km ABC + odrazy, 1 km regenerační klus po pláži naboso + 0,8 km chůze

11.7. 10,6km stup. běh 5:00-3:40/km, celkem 4:18/km + 3,6km klus s Kačkou(in 1km abc+odrazy) + 5×100/17s, ráno cestování ČR – Kréta

10.7. 1. fáze 7,3km volný běh 4:40/km, 2. fáze 20, 7km volný běh-kopec (25. Zvičina , 4:48) 4:13/km

9.7. 1. fáze 7,3km volný běh 4:30/km, 2. fáze 5.1km R, 2×100(100)/17s, 3x100kopec (100)/21,20,19s, 8x400kopec/1:40,38,37,36,36,34,34,30min, 3×100/18s, 2km V

8.7. 20km volný běh 4:23/km

7.7. 1. fáze 8,7km fartlek (15x100m / 17s) 3:56/km, 2. fáze 18,6km stup.běh 4:40 – 3:40/km, celkem 4:06/km

6.7. 1. fáze 20,2km lehce stup.běh 4:50 – 3:29/km, celkem 4:22/km, 2. fáze 1,3km klus s Kačkou, 5,2km lehce stup.běh do 3:55/km, 1,8km indiánský běh s Kačkou

5.7. 1. fáze 4km lehký klus 5:08/km, 2. fáze 2,3km R, rozcv., 3x100m rov., Běh Kladským pomezím 10km 32:16min, 1. místo, 2,7km V, 3. fáze 7,3km volný běh 4:20/km

4.7. 3,5km stup. R 4:45 – 3:57/km, 5×100 (100) / 17-16s, 200-500m (200mkl) / 34-91s, 2km V

3.7. 19,5km volný běh v kopcích + 520m (24. Zvičina) 5:00/km

2.7. 1. fáze 15,8km volný běh v kopcích + 380m (23. Zvičina) 4:53/km, 2. fáze 7,1km volný běh 4:45/km

1.7. 1. fáze 20,2km volný běh v kopcích + 600m (21. a 22. Zvična) 4:53/km, 2. fáze 4km R, 10x100m (100mkl) / 16s, 5x300m (300mkl) / 49s, 5x100m (100mkl) / 17s, 2km V

ZA ČERVEN 579,9km (46km kolo)

30.6. 1. fáze 6km volný běh 4:52/km, 2. fáze 20km lehce stup.běh 4:17/km

29.6. 16km volný běh 4:34/km

28.6. 3km volný běh, rozcv., 3x100m rov., Adrenalin cup cca 14km 1:11:51min, 5. místo (běh), 4. místo celkem, 8,2km indiánský seběh do ostravice

27.6. 4km R, 5x100m rov. (100mkl) / 17s, 500m / 1:35 min, 2km V

26.6. volno, večer bazén/pára HK

25.6. 1. fáze 5,8km volný běh 4:59/km, 2. fáze 10km volný běh 4:26/km + 5x100m (100mkl) / 18-17s, 0,8km V

24.6. 1. fáze 6,4km volný běh 4:25/km, 2. fáze 1,3km klus z práce 5:12/km, 3. fáze 7,3km volný běh 4:27/km, rozcv., 5x100m rov. (100mkl) / 18-17s, RM HRADECKÝ POHÁR 7,5km 3:30/km = 26:20min (TR), 1. místo, 7km volný běh 4:22/km

23.6. 1. fáze 6,3km volný běh 4:47/km, 2. fáze 5,1km R 4:33/km, 10km fartlek 17x150m svižně, celk.prům.3:56/km, 1,2km V, celkem 16,4km 4:08/km

22.6. 1. fáze 23,1km volný běh v kopcích 4:29/km (20. Zvičina – vrchol 4:03 – REKORD o 12s), 2. fáze 6,5km volný běh 4:39/km

21.6. 1. fáze 20km lehce stup.běh ve zvlněném profilu 4:19/km (+182m), 2. fáze 6km volný běh v kopcích 4:45/km (+100m)

20.6. 1. fáze 4km R, 5x100m (100mkl) / 18-16s, 6x1km (2´P) / 3:07 – 3:02 – 3:01 – 3:01 – 3:01 – 2:59, 2,3kmV, 2. fáze 5km volný běh

19.6. 1. fáze 24,9km st.běh 4:50 – 3:45/km, prům.4:27/km , 2. fáze 23,6km sil.cyklistika-lehké vyjetí prům. 17,6km/h + 5,1km volný běh 4:36/km

18.6. 1. fáze 22km sil.cyklistika-vytr. prům. 31,4km/h + 4,3km volný běh 4:51/km, 2. fáze 24,7km volný běh 4:24/km

17.6. 1. fáze 12,4km volný běh 4:32/km, 2. fáze , 5,3km R, 5×100 (100)/ 17-15s, 13x 500/500m stříd.běh / 10x 1:40/2:12 + 89,87,87s / 2:10, 3,4km V

16.6. 1. fáze 15,2km volný běh 4:17/km, 2. fáze 2,7km klus s klukama na TV 5:23/km 3. fáze 6km volný běh 4:27/km

15.6. 1. fáze 2,3km R, rozcv., 3x rov., HRADECKÝ KROS 10km 34:22min, 2. místo, 3,4km V, 2. fáze 7,3km volný běh 4:42/km

14.6. 1,5km R, 3x rov., BIEG NA WIELKA SOWE 9,4km (+ 570m), 4.misto, 40:03min, 8,2km V

13.6. 3,5km R, 5×100 (100)/17s, 300m/56s, 1,9km V

12.6. volno, večer pára – bazén HK

11.6. 1. fáze 6,4km volný běh 5:01/km, 2. fáze 12km volný běh 4:50/km

10.6. 1. fáze 10km volný běh 4:51/km, 2. fáze 6km volný běh 4:59/km

9.6. 1. fáze 4,8km lehký běh 5:37/km, 2. fáze 12km volný běh 4:55/km

8.6. 2,6km R, rozcv., 3x rov., LODRINO – LAVERTEZZO (FORCARELLA) 11,5km / + 1928m – 1.místo 2:03:33min, 9,5km indiánský seběh z cíle do Lavertezza 1h40min

7.6. 4km R 4:45/km, rozcv., 5x100m rov., 2km V, celkem 7,4km

6.6. volno – přesun do Švýcarska

5.6. 11,8km volný běh 4:22/km, večer bazén / pára

4.6. 1. fáze 6,5km volný běh 4:44/km, 2. fáze 10,3km volný běh 4:20/km + 10x100m rov. (100mkl) / 18-16s, 3,4km volný běh, celkem 16km vše spojitě 4:19/km

3.6. 1. fáze 6,3km volný běh 4:46/km, 2. fáze 15,8km volný běh (v závěru 10x100m rov. (200m mkl)) 4:28/km
mezi tréninky turistika celkem 9km

2.6. 1. fáze 6,3km volný běh 4:49/km, 2. fáze 15,2km volný běh 4:21/km

1.6. 26km volný běh v kopcích 4:44/km (19. Zvičina, vrchovl 4:54)

ZA KVĚTEN 609,5 km

31.5. 1. fáze 7,2km volný běh 4:55/km, 2. fáze 1,2km R, BĚH DEMOKRACIE HK 10km 34:26min (stupňovaně 3:32 – 3:13/km, 17:48 + 16:38), 4km V

30.5. 1. fáze 6km volný běh 4:47/km, 2. fáze 3km R 4:59/km, rozcv., 3×100 m rov., DACHOVSKÝ KROS 7,8km 26:46min TR! (překonán tr.rek. Kynčl 27:12 z roku 1999), 2,1km V + 4,6km volný běh do Miletína po vyhlášení 4:26/km

29.5. 4,1km R 4:20/km, 5×100 (100mkl) / 17-16s, 200-500-200m (200mkl) / 35-92-35s, 2km V 4:45/km, večer sauna HK

28.5. 12,1km volný běh 4:29/km

27.5. 1. fáze 8,2km stup. R 4:30-4:00/km, prům.4:20/km, 25×100 (100mkl) / 2x18s , 6x17s , 8x16s , 9x15s (pům.16,5s) , 4,6km V 4:29/km, 2. fáze 6,1km volný běh 4:29/km

26.5. 1. fáze 6,4km volný běh 4:37/km, 2. fáze 20,1km volný běh v kopcích (+152m) 4:22/km

25.5. 25,2km volný běh v kopcích (+ 315m) 4:50/km

24.5. 1. fáze 4km lehký klus 5:04/km, 2. fáze 2,8km R, rozcv., 0,6km klus, 3x rov., BĚH KRÁLE JIŘÍHO 10km 33:04min, 5. místo, 4,6km V, 3. fáze 7,2km volný běh 4:52/km

23.5. 4,2km R 4:23/km, 5×100 (100mkl) / 18-16s, 200-500 (200mkl) / 35-88s, 2,1km V 4:45/km

22.5. volno, sauna Všestary

21.5. 1. fáze 6km volný běh 4:45/km, 2. fáze 13,6km volný běh 4:36/km

20.5. 1. fáze 11,3km volný běh 4:42/km, 2. fáze 6,4km R, 5x100m (100mkl) / 17-16s, 10x800m (2´P) / 2:30-2:25min – průměr 2:28min, 1,3km V (na boso po trávě) + 3,9km V

19.5. 1. fáze 6,3km volný běh 4:56/km, 2. fáze 12,1km volný běh 4:31/km + 10×100 (100mkl) / 20-18s, 3,4km volný běh 4:30/km

18.5. 1. fáze 4km klus 5:06/km, 2. fáze 2,7km R, rozcv., 3x rov.cestou na start 17s/100m, PEŘIMOVSKÁ DESÍTKA 32:00min, 2. místo, 5km V 5:00/km, 3. fáze 10,1km volný běh 4:25/km

17.5. 4,1km R 4:37/km, 5×100 (100mkl) / 17-16s, 200-500 (200mkl) / 35-89s, 2,1km V 4:50/km

16.5. 6,3km volný běh 4:40/km

15.5. 1. fáze 12,1km volný běh 4:27/km, 2. fáze 3km regenerační klus 4:53/km

14.5. 1. fáze 6,3km volný běh 4:41/km, 2. fáze 3km R 4:18/km, 5×100 (100mkl) / 17-16s, 3x 400-300-200 (250mkl, série 1´P) / 70-52-33 / 68-50-32 / 67-51-33 / , 3×100 (100mkl) / 16s , 2,2km V 4:34/km, 3. fáze 3km klus z práce 4:39/km

13.5. 1. fáze 5,1km R 4:19/km, 5×100 (100mkl) / 17s, 8x 1km (2´P) / 3:17-3:15-3:13-3:14-3:11-3:11-3:09-3:05, 5,3km V 4:22/km, 2. fáze 6km volný lehce stup.běh 4:37 až 3:58 – déšť celkem 4:22/km

12.5. 1. fáze 6,3km volný běh 4:53/km, 2. fáze 15km volný běh 4:18/km + 10×100 (100mkl) / 17s, 0,4km V

11.5. 20,2km volný běh 4:28/km

10.5. 1. fáze 3km volný klus 4:59/km, 2. fáze 2,2km R 5:22/km, rozcv., 0,5km klus + 2x100m rov., Běh rytíře Zbyhoně 7,5km 26:26min 3:33/km, 1. místo, 3km V 5:27/km + 2,4km 4:18/km seběh do Miletína po vyhlášení 3. fáze 6km lehký klus 4:57/km

9.5. 1. fáze 12km volný běh 4:50/km, 2. fáze 6km volný běh 4:55 /km, 10x100m (100mkl) / 17s

8.5. 1. fáze 4,1km lehký klus 5:11/km, 2. fáze 3km R 5:13/km, 3×100, Patnáctka Hvězdy Pardubice 15km 49:55min, PB, 3.místo, 3,1km V 5:20/km, 3. fáze 6km lehký klus

7.5. 1. fáze 5,3km volný běh 4:47/km, 2. fáze 3km R, 5×100 (100mkl) / 18,17,17,16,16s, 200-500 (200mkl) / 34-92s, 3,6km V

6.5. 1. fáze 6,1km R, 12×100 (100mkl) / 17s, 4,3km V

5.5. 1. fáze 6,3km volný běh 4:58/km, 2. fáze 15km volný běh 4:21/km, sauna HK

4.5. 25km volný běh 4:44/km

3.5. 1. fáze 4km klus 5:02/km, 2. fáze 3km R, rozcv., 3x100m rov. / 18s, Šárovcova Lhota – Zvičina 14,2km 56:22min tj.prům.3:59/km, 1. místo, 2,7km V, 3. fáze 7km volný běh 4:56/km

2.5. 4km R, 5×100, 200-500-200, 2km V

1.5. volno, sauna

ZA DUBEN 640,2km

30.4. 1. fáze 6,1km volný běh 4:42/km, 2. fáze 12km volný běh 4:20/km + 5×100 (100mkl) / 18s, 0,4km výklus

29.4. 1. fáze 5km R 4:29/km, 5×100 (100mkl) / 18-18-17-17-16s, 6x1km (250mkl=80-110s) / 3:24 – 3:16 – 3:15 – 3:11 – 3:12 – 3:06min, 2,1km V 4:45/km, 2. fáze 7km volný běh 4:22/km

28.4. 1. fáze 6,3km volný běh 4:52/km, 2. fáze 17km volný běh 4:07/km

27.4. 2,2km R, 9,6km kopec-tempo 4:06/km = 39:37min (rekord 39:13), 9,5km V 4:11/km, celkem 21,5km (17. Zvičina, vrchol 4:38)

26.4. 1. fáze 7,2km volný běh 4:37/km, 2. fáze 5km R 4:23/km, 10km fartlek 26x 100-150m celk.prům.3:51/km, 3,3km V 4:23/km, celkem 18,3km 4:06/km

25.4. 1. fáze 6km volný běh 4:33/km, 2. fáze 0,9km R, 10km mírně svižně 4:02/km, 1km mkl 4:57/km, 10,5km mírně stup. 3:50/km, celkem 22,4km 4:02/km

24.4. 1. fáze 5,2km R, 10×100 (100mkl) / 17s, 2,3km V, 2. fáze 3,2km volný běh 4:31/km, 3. fáze 3,5km R, rozcv., 1x100m, BĚH PRO VODU 4km = 13:03min, 1. místo, 1,6km V + 6,2km volný běh 4:36/km

23.4. 1. fáze 6km volný běh 4:45/km, 2. fáze 17,7km volný běh 4:17/km

22.4. 1. fáze 5,1km R, 5×100(100mkl) / 17-16s, 5x 200-200-100 (50mkl/serie 100mkl) / 34-33-17s, 3x250m(250mkl) / 43s, 5×100(100mkl) / 17s, 2,5km V, 2. fáze 12,4km volný běh 4:29/km

21.4. 20km volný běh – kopce 4:44/km (16. Zvičina, vrchol 5:29)

20.4. 10,2km volný běh, 4x400m kopec lehce / 2:03-2:01-1:56-1:51 min, 9,6km volný běh, celkem 22,5km 4:52/km

19.4. 1. fáze 4km lehký běh 5:13/km, 2. fáze 3,4km R, rozcv., 4x100m rov. (100mkl) / 17-18s, MČR 1/2 MAR. PARDUBICE 1:13:04min, 12. místo MČR, 1,5km V, 3. fáze 6,3km lehký běh 5:24/km

18.4. 4,3km R, 5x100m (100mkl) / 17-16s, 200-500-200m (200mkl) / 37-88-36s, 2,4km V, celkem 9,4km

17.4. volno (strečink, sauna Všestary)

16.4. 13,2km volný běh 4:23/km

15.4. 1. fáze 5km R 4:25/km, 5x100m (100mkl) / 17s, 3-2-1-0,5km (2-3´P) / 10:15-6:43-3:12-1:31min, 2km V 4:26/km, 2. fáze 6km volný běh 4:25/km

14.4. 1. fáze 6,1km lehký běh 4:54/km, 2. fáze 13km volný běh 4:17/km + 10x100m (100mkl) / 18s, 0,3km V, celkem 15,7km 4:20/km

13.4. 8,1km volný běh, 5×100(100mkl) / 18s, 2x 1km (200mkl,2´P) / 4:03-3:49min, 9km volný běh, celkem 21km volný běh, večer sauna HC

12.4. 1. fáze 4km lehký klus 5:21/km, 2. fáze 3,7km R 4:53/km, 3x100m rov./18-17s, ZÁVOD: BĚH SAFARI DVŮR KRÁLOVÉ n. L. 10,8km 35:33min (10km 32:52min), 2.místo, 0,6km V, 11x100m (100mkl) / 17-16s, 2km V, 3. fáze 10km volný běh 4:41/km

11.4. 4km R, 5x100m (100mkl) / 17-16s, 200-500-200m (200mkl) / 39-87-38s, 2x100m (100mkl) / 17s, 2,6km V, celkem 10,3km

10.4. 1. fáze 6km volný běh 4:49/km, 2. fáze 5km R, 5×100(100mkl)/ 17-18s, 3km V, celkem 10km 4:23/km

9.4. 1. fáze 6,3km volný běh 4:41/km, 2. fáze 15,4km volný běh 4:20/km

8.4. 1. fáze 4,8km R, 5×100(100mkl)/17-16s, 3x3km (3´P) / 10:11-10:14-10:14min, 2,5km V, 2. fáze 6km volný běh 4:35/km

7.4. 1. fáze 6,5km volný běh 4:42/km, 2. fáze 26,5km volný běh 4:30/km

6.4. 1. fáze 3,8km lehký klus 5:15/km, 2. fáze 2,6km R, rozcv., 4×100/18s, ZÁVOD: BĚH LIPOVOU ALEJÍ NYMBURK 10km 32:56min, 4.místo, 2,6km V, 3. fáze 10,1km volný klus 4:41/km

5.4. 4,1km R, 5x100m (100mkl) / 17,17,16,16,16s, 500m / 1:31,0min, 2,5km V

4.4. volno

3.4. 1. fáze 6,3km volný běh 4:42/km, 2. fáze 11km volný běh 4:24/km + 5x100m rov. (100mkl) / 18s, 0,6km výklus

2.4. 1. fáze 6,3km volný běh 4:51/km, 2. fáze 3,1km R 4:25/km, 5×100 (100mkl) / 17,18,16,16,16s, 12x500m (250mkl) / 1:33-1:29min, 4,8km V 4:30/km

1.4. 1. fáze 5,5km R, 5×100(100mkl) / 18-17s, 4x200m kopec / 42s + 1x500m / 1:32min, 1km mkl 5:08min, 4x200m kopec / 42s + 1x500m / 1:30min + 1x200m / 36s, 5,5km V, 2. fáze 11,1km volný běh 4:28/km

ZA BŘEZEN 683,8km

31.3. 1. fáze 6,2km volný běh 5:02/km, 2. fáze 5km R 4:26/km, 9x180m rov.(180mkl) / 35-32s, 1x400m / 1:15 min, 4,4km V 4:25/km, celkem 13,4km 4:24/km

30.3. 30,2km volný běh 4:35/km

29.3. 2km R, 3x rov., 5x1km (500mkl) / 3:20-3:24-3:10-3:21-3:23min, 17km volný běh, celkem 27km 4:23/km

28.3. 1. fáze 6km volný běh 4:38/km, 2. fáze 0,6km R, 9,6km kopec-tempo REKORD MILETÍN-ZVIČINA 39:13min, 9,7km seběh (15. Zvičina, vrchol 4:32)

27.3. 1. fáze 5km R, 13km fartlek (20x 200m) 4:05/km, 2km V, celkem 20,4km 4:12/km, 2. fáze 8km volný běh 4:28/km

26.3. 1. fáze 6,5km volný běh 4:26/km, 2. fáze 20,7km volný běh 4:17/km

25.3. 1. fáze 3km R, 15km stup., 2km V, celkem 20,2km lehký tempový běh 4:05/km, 2. fáze 6km volný běh

24.3. 1. fáze 6km volný běh 4:41/km, 2. fáze 20,1km lehký tempový běh 4:06/km

23.3. 20,2km volný běh – kopec 4:26/km (14. Zvičina, vrchol 5:22)

22.3. 1. fáze 3,5km R, 2x rov. 0,5km mkl, rozcv., 2x rov., OKOLO STRAČOVA 10km 33:29min, 3.místo, 1km V, 2. fáze 3km rege.klus 3´chůze, 3km rege.klus (s Káťou a Bořkem)

21.3. 4,2km R, 5×100(100mkl) / 17-16s (400m mkl) 500m / 1:30min, 1,8km V

20.3. volno

19.3. 1. fáze 4,9km volný běh 4:59/km, 2. fáze 12km volný běh 4:24/km, 5x 100m rov. (100mkl) / 18s, 0,4km V

18.3. 1. fáze 5,1km R, 5×100 (100mkl) / 17-16s, 2-1,5-.1-1-0,5-0,5km (2´30P) / 6:33 – 4:51 – 3:14 – 3:11 – 1:31 – 1:29min, 3,2km V, 2. fáze 6km volný běh 4:30/km, večer sauna HC

17.3. 1. fáze 6,2km volný běh 4:53/km, 2. fáze 3,2km R, 5×100 (100mkl) / 17-16s, 5x 300-200-100 (250-100-200mkl) / 53 – 34 – 16s, 5,4km V

16.3. 22,8km volný běh – kopce +583m 4:40/km (13. Zvičina – sjezdovkou)

15.3. 9,3km volný běh 4:16/km, 8x 120m úhlopříčka (rege mkl) / 22-23s, 9km volný běh 4:16/km, celkem 21km 4:24/km, večer sauna HC

14.3. 1. fáze 4km R, 5×100/19s, 2km V, celkem 6,8km 4:20/km, 2. fáze 2,5km R s Káťou, 3×100(100mkl) / 19s, 15km stup.běh 3:43/km (po 5km: 19:46 + 18:27 + 17:32), 2km V

13.3. 1. fáze 5km R 4:15/km, 5×100/18-16s, 12×500 (250mkl) / 1:33 min, 2km V 4:16/km, 2. fáze 10km volný běh 4:13/km

12.3. 1. fáze 8,3km volný běh 4:39/km, 2. fáze 15,1km volný běh 4:22/km, 3. fáze 3,1km regenerační běh 5:09/km

11.3. 1. fáze 5km R, 5×100 (100mkl) / 18-17s, 3-2-1-1-0,5km (2´30´´P) / 10:13 – 6:30 – 3:10 – 3:08 – 1:29 min, 5km V, 2. fáze 6km volný běh

10.3. 1. fáze 6,1km volný běh 4:52/km, 2. fáze 5km R, 5×100(100mkl) / 18s, 10x 200m kopec +15m (200mkl) / 43-42-41-39-40-40-41-40-40-39s, 7km V

9.3. 1. fáze 9,6km kopec na 75% za 42:17min, zpět 9,8km volně, celkem 20km 4:14/km (12. Zvičina – vrchol 4:37), 2. fáze 7,7km volný běh (v druhé části 10x100m rov.)

8.3. 10km lehký klus 4:50/km + 5x100m(100mkl) / 18-19s

7.3. 14km volný běh 4:53/km, celý den nevolnost i s teplotou, totožné jako v říjnu 2013 před Pardubickou 10

6.3. 1. fáze 23,7km volný běh 4:21/km, 2. fáze 9,6km volný běh 4:43/km

5.3. 1. fáze 6,8km klus 4:50/km, 2. fáze 3,2km R, 5×100/18s, PCE 5000m, 4.místo, 16:03min, 6,5km V

4.3. 1. fáze 3,2km R 4:20/km, 5×100(100mkl) / 18s, 5x 300-200-100 (100mkl) / 54 – 36 – 18s, 4,2km V 4:40/km, 2. fáze 6km klus 4:52/km, večer sauna Hořice

3.3. 1. fáze 17km volný běh 4:30/km, 2. fáze 10km volný běh 4:39/km

2.3. 1. fáze 5km lehký klus 4:58/km, 2. fáze 3km R, 4x rov., ZÁVOD: Úpická 10km 32:21min, 2.místo, 5km V

1.3. 4km R, 5×100/18,17,17,16,16, 500m/1:32min, 2,3km V

ZA ÚNOR 680km

28.2. volno – po 94dnech v kterých jsem odběhl 2241,6km, tj. 23,8km/den

27.2. 1. fáze 15,1km volný běh 4:33/km, 2. fáze 3km R, 5×100/19s, 3,4km V, celkem 7,4km 4:33/km

26.2. 1. fáze 6km volný běh 4:47/km, 2. fáze 3km R 4:25/km, 5×100(100mkl) / 17,17,16,16,15s, 2-1,5-1-1-0,5km (300m mkl = 2´) / 6:37 – 4:55 – 3:12 – 3:13 – 1:31min, 5,5km V 4:35/km

25.2. 1. fáze 22,6km volný běh 4:16/km, 2. fáze 6km volný běh 4:40/km

24.2. 1. fáze 6,4km volný běh 4:57/km, 2 fáze 4,2km R 4:35/km, 5×100 (100mkl) / 19-18s, 8x 200 (50mkl) 200 (80mkl) 100 (80mkl) / 36-36-18s (po 5.serii 3´P), 5,5km V 4:20/km

23.2. 3km R, 4x rov., 10km stup. (18:08+17:46) PO TRATI OKOLO STRAČOVA = 35:54min, 5,8km V

22.3. 1. fáze 4km R, 5x100m rov., 3x2km (3´30mkl) / 6:31, 6:30, 6:35min, 5,7km V, 2. fáze 2,4km veřejné bruslení DK + 8km volný běh 4:41/km

21.2. 1. fáze 7,2km volný běh 4:44/km, 2. fáze 20,4km volný běh-kopec 4:30/km (11.Zvičina – vrchol 4:59)

20.2. 1. fáze 18km volný běh 4:17/km, 2. fáze 5,9km volný běh 4:45/km

19.2. 1. fáze 7,5km volný běh 4:37/km, 2. fáze 4km R, 10 x 400m kopec (+29m) / 1:44-1:33min, 4,5km V (in 5×100 rov.)

18.2. 1. 21km fartlek 24x 100m/18-20s, celkem 4:09/km, 2. fáze 7,2km volný běh 4:24/km

17.2. 1. fáze 6,1km volný běh 4:47/km, 2. fáze 3km R 4:19/km, 5×100(100mkl)/17-15s, 5x500m (250mkl) / 93-91-91-91-90s (2´P) 5x250m (250mkl) / 45-43-42-42-42s, 7,4km V 4:43/km

16.2. 1. fáze 21,6km volný běh 4:15/km, 2. fáze 7,2km volný běh 4:26/km

15.2. 1. fáze 20km volný běh 4:17/km, 2. fáze 4,8km klus s Káťou + 5×100/18s

14.2. 1. fáze 6,1km volný běh 4:22/km, 2. fáze 0,6km R, 9,6km tempově kopec 4:11/km (rekord Miletín-Zvičina 40:18min), 9,7km svižně seběh 3:44/km, celkem 20km 3:59/km (10.Zvičina – vrchol 4:35)

13.2. 1. fáze 18,2km stup.běh 4:15 – 3:50/km celkem 4:05/km, 2. fáze 4,5km volný běh 4:03/km

12.2. 1. fáze 6,6km volný běh 4:52/km, 2. fáze 16,5km fartlek 31×100/16-20s celkem 4:01/km, 3. fáze 3,1km volný běh 4:01/km

11.2. 23,7km volný běh – kopec 4:22/km (9. Zvičina – vrchol 5:13)

10.2. 1. fáze 6,6km volný běh 4:40/km, 2. fáze 15km stu.běh 4:40 – 3:30/km + 5,2km volný běh, celkem 20,2km 4:09/km

9.2. 1. fáze 20km volný běh – kopec 4:24/km (8. Zvičina – vrchol 4:15,1), 2. fáze 7,5km regenerační klus 4:28/km

8.2. 1. fáze 8km volný běh 4:25/km, 3×400, 3×800, 3×400 kopec, 2km volný běh, 2. fáze 6,7km regenerační klus s Káťou

7.2. 1. fáze 6,2km volný běh 4:20/km, 2. fáze 10km volný běh – kopec 4:50/km + 10km stup.seběh 19:52/5km + 16:57/5km = 36:49min tj. 3:40/km (7. Zvičina, vrchol 4:57), celkem 20km 4:14/km

6.2. 1. fáze 15,3km volný běh 4:27/km, 2. fáze 15,1km volný běh 4:26/km

5.2. 1. fáze 6,1km volný běh 4:46/km, 2. fáze 3,3km R 4:40/km, rozcv., 5x100m(100)/18s, ZÁVOD: PCE 10 000m 33:38min, 1.místo, 8km výklus 4:50/km

4.2. 1. fáze 7km R 4:27/km, 5x100m(100)/19,18,17,16,15s, 500m/1:28,8min, 6,1km klus 4:28/km (celkem 15km 4:24/km), 2. fáze 5km volný běh 4:41/km

3.2. 1. fáze 4,8km volný běh 4:58/km, 2. fáze 14km volný běh 4:15/km + 5x100m(100mkl)/20-17s , 0,5km V, celkem 15,8km 4:15/km, večer sauna HK

2.2. 1. fáze 8km volný běh 4:34/km, 2. fáze BĚHÁTKO: 3km R 4:13/km, 2-1-2-1-2km stříd.běh/6:29-4:14-6:25-4:20-6:17, 6km V 4:00/km – vše spojitě, celkem 17km prům. 3:48/km

1.2. 1. fáze 22,2km volný běh 4:29/km, 2. fáze 7,5km procházka – vyměřování trati „Okolo Stračova“

ZA LEDEN 760,3km

31.1. 1. fáze 0,6km R, 9,7km stup.kopec 43:06min tj. 4:27/km, 9,5km seběh 4:02/km (6.Zvičina, vrchol 5:01), 2. fáze 8km lehký běh 5:01/km

30.1. 1. fáze 8,1km volný běh 4:47/km, 2. fáze 15,5km volný běh 4:50/km, 5x400m kopec (+30m) / 1:54 – 1:41min, 2km výklus

29.1. 1. fáze 11,7km volný běh 4:27/km, 2. fáze 11,5km volný běh 4:23/km, 3. fáze 10km stup.běh na běhátku 3:45/km, mzč.: 5km / 20:10min (4:02/km), 4km / 13:18min (3:19/km), 1km / 3:59min

28.1. 1. fáze 11,1km volný běh 4:35/km, 10x 350m kopec (+28m) / 1:39 – 1:22min, 2,3km výklus, 2. fáze 4km volný běh 4:36/km, večer sauna Všestary

27.1. 1. fáze 6,4km volný běh 4:45/km, 2. fáze 21km fartlek (kopce svižně) 4:24/km

26.1. 23,1km volný běh 4:38/km

25.1. 22km volný běh 4:43/km

24.1. 26,1km volný běh 4:46/km

23.1. 1. fáze 12,2km volný běh 4:24/km, 2. fáze 17,1km volný běh 4:13/km

22.1. 1. fáze 6,2km volný běh 4:26/km, 2. fáze 20,6km volný běh (posl. 13km prům.4:02/km) celkem 4:10/km

21.1. 1. fáze 23,3km stup.běh (posl.15km prům.3:55/km) celkem 4:05/km, 2. fáze 4,1km volný běh 4:32/km

20.1. 1. fáze 6,4km volný běh 4:44/km, 2. fáze 20,8km stup.běh (last 5km prům. 3:44/km) celkem 4:25/km

19.1. 20km volný běh 4:18/km

18.1. 24,3km volný běh 4:14/km, večer sauna HC

17.1. 21,4km volný běh 4:29/km

16.1. 1. fáze 15,3km volný běh 4:27/km, 2. fáze 10,7km volný běh 4:31/km

15.1. 1. fáze 4km lehký běh 5:05/km, 2. fáze 16,5km volný běh 4:11/km, 3. fáze 3km lehký běh 4:51/km

14.1. 1. fáze 21,3km volný běh 4:15/km, 2. fáze 4km volný běh 4:26/km, večer sauna

13.1. 1. fáze 5km lehký běh 4:49/km, 2. fáze 23,2km volný běh 4:13/km

12.1. 20,1km volný běh 4:32/km

11.1. 21,3km volný běh 4:17/km

10.1. 1. fáze 12km volný běh – kopce +156m 4:49/km, 2. fáze 16km volný běh 4:48/km

9.1. 1. fáze 10km volný běh – kopec +235m 4:54/km , 2. fáze 16km volný běh – kopec +428m 4:48/km

8.1. 1. fáze 6,4km klus 5:07/km, 2. fáze 17km volný běh – kopec +302m 4:40/km

7.1. 1. fáze 6,4km klus 5:00/km, 2. fáze 17,1km volný běh – kopec +397m 4:52/km

6.1. 17,1km volný běh – kopec +378m 4:36/km

5.1. 21km volný běh 4:22/km (5. Zvičina, vrchol 4:16)

4.1. 17,2km volný běh 4:45/km (in 6km s Bořkem 5:30/km)

3.1. 1. fáze 17,1km volný běh 4:24/km, 2. fáze 5,2km regenerační výklus s Bořkem 5:34/km

2.1. 1. fáze 20,9km volný běh na Velkou Deštnou 4:44/km (+ 600m), 2. fáze 1,1km R, rozcv., 40´posilovna (3x 12 cviků kruhový tr.), 7km V 4:56/km

1.1. 18,3km volný běh 4:32/km


ZA PROSINEC 2013: 671 km

31.12. 3km R, rozcv., 3×100 rov., SILVESTROVSKÝ BĚH HAVLOVICE 10,6km 36:38min tj. 3:28/km, 6,4km V

30.12.1. fáze 15,3km volný běh 4:28/km, 2. fáze 3km R, rozcv., 5×100(100)/17-16s, 500m/1:27min, 2,2km V

29.12. 1. fáze 15,2km volný běh (stup.posl.5km 4:08/km) 4:34/km, 2. fáze 12,3km volný běh 4:34/km

28.12. 17,2km lehký běh 4:49/km, sauna HC

27.12. 20km volný běh 4:15/km

26.12. 20km volný běh 4:25/km, sauna Všestary

25.12. 1. fáze 18km lehký běh 4:44/km (4. Zvičina, vrchol 5:23), 2. fáze 1,1km R, rozcv., 45´posilovna, 7km V 4:57/km

24.12. 20km svižnější běh 4:13/km

23.12. 20,6km svižnější běh 4:19/km (3. Zvičina, vrchol 4:15 REKORD)

22.12. 30km volný běh 4:34/km (v 9.km 5×100/20-16s, 12,3km s Bořkem)

21.12. 20,5km volný běh 4:30/km (2. Zvičina, vrchol 4:36)

20.12. 22,5km volný běh 4:40/km (14km s Bořkem)

19.12. 1. fáze 4km běh do práce 4:35/km, 2. fáze 17km volný běh 4:12/km (posledních 10km prům. 4:02/km)

18.12. 1. fáze 4,1km běh do práce 4:44/km, 2. fáze 21,9km volný běh 4:21/km

17.12. 1. fáze 16km volný běh 4:35/km, 2. fáze 4km běh z práce 4:37/km, sauna

16.12. 1. fáze 4km běh do práce 5:30/km, 2. fáze 4km běh z práce s Káťou 7:20/km + 18km volný běh 4:15/km

15.12. 22km volný běh 4:35/km (1. Zvičina, vrchol 4:53min)

14.12. 20,3km volný běh 4:36/km

13.12. 1. fáze 14,5km volný běh 4:27/km, 2. fáze 1,1km R, rozcv., 45´posilovna, 5km V 5:05/km

12.12. 1. fáze 4,1km běh do práce 4:39/km, 2. fáze 17,3km svižnější běh 4:03/km

11.12. 1. fáze 4km běh do práce 4:49/km, 2. fáze 22,3km volný běh 4:14/km

10.12. 1. fáze 14,7km volný běh 4:25/km, 2. fáze 4km běh z práce 4:39/km, večer sauna

9.12. 1. fáze 4,6km běh do práce 4.48/km , 2. fáze 17,3km volný běh 4:27/km

8.12. 15km běh na Zvičinu 5:06/km (sníh)

7.12. 2,5km rozklus, rozcv., 1,1km in 3×100, 21,35km MIKULÁŠSKÝ BĚH HK 3:50/km, 1.místo, 2,5km V

6.12. 1. fáze 13,9km volný běh (v závěru 10x100m) 4:18/km, 2. fáze 3,4km volný běh z práce 4:32/km

5.12. 10,2km volný běh 4:21/km, večer sauna

4.12. 18,3km volný běh 4:05/km

3.12. 1. fáze 15,4km volný běh 4:19/km, 2. fáze 3km klus z práce 4:40/km + 7,5km volný běh 4:27/km

2.12. 1. fáze 3,1km klus do práce 4:55/km, 2. fáze 20,1km volný běh 4:14/km

1.12. 22,8km dl.běh (in 10km 4:01/km /20:56+19:16/)

za LISTOPAD 385,5km

30.11. 16,1km lehký běh (in 10km s Bořkem) 4:32/km – stup. závěr

29.11. 16km lehký běh (in 10km s Bořkem) 4:43/km – stup. závěr

28.11. 1. fáze 3,2km klus do práce, 2. fáze 13,3km volný běh 4:14/km

27.11. 1. fáze 3,2km klus do práce 4:46/km, 2. fáze 16,1km lehce stup.běh 4:13/km (posl.3km 3:55,3:50,3:37)

26.11. 1. fáze 15,5km volný běh 4:15/km, 2. fáze 3,2km klus z práce

– – – nové boty Mizuno wave Fortis 5 – – –

25.11. volno – bolest pravého kolene (vnější vaz – zatejpováno)

24.11. 11km lehký klus

23.11. 1. fáze 26km lehký běh 4:46/km ( in 10km s Bořkem), 2. fáze 8km lehký běh 4:55/km

22.11. 1. fáze 15,2km volný běh 4:25/km, 2. fáze 7,5km běh s Bořkem a Káťou

21.11. 15km volný běh 4:15/km, večer sauna

20.11. 17km svižnější běh 4:10/km

19.11. 16km volný běh 4:21/km

18.11. 1. fáze 13,5km volný běh 4:22/km, 2. fáze 5km běh s Káťou

17.11. 2km R, rozcv., 2×100, BĚH MĚSTEM HK 9,7km 33:50min, 5.místo, 2km V

16.11. 3km R, 5×100, 2km V

15.11. volno

14.11. 10,4km volný běh 4:29/km, večer sauna

13.11. 2,5km R, rozcv., 2x rov., BĚH 17.LISTOPADU KOPIDLNO 9,3km 32:20min, 2.místo, 2,5km V

12.11. 3km R, 5×100/17s, 500m/ 1:28min, 2km V

11.11. volno

10.11. 15,7km lehký běh 4:41/km

9.11. 1. fáze 4,2km klus 5:30/km, 2. fáze 1km R, rozcv., 2x rov., BĚH DLOUHÝMI ZÁHONY 6,9km 27:13min, 1.místo, 2,5km výklus

8.11. 3km R, 5×100, 2km V

7.11. 10km volný běh 4:35/km

6.11. 1. fáze 5km klus, rozcv., 2×100/18s, 2. fáze 2,5km R, rozcv., 2×100, ZÁVOD: SRŠSKÁ 9km 29:41min, 1.místo (2.celkově), 2,5km V

5.11. volno

4.11. 5km běh s Káťou + 6,5km lehký běh 4:40/km

3.11. 2km R, rozcv., 0,5km klus na start, 2×100, ZÁVOD: HORNÍ ŘEDICE 10,2km 34:25min (10km 33:43min – 17:01/5km + 16:42/5km), 2km V

2.11. 2km R, 2×100, ZÁVOD: MALÁ PARDUBICKÁ CROSS COUNTRY 3,9km = 13:06min, 2.místo, 0,5km V, večer sauna

1.11. 3km R, 5×100/17s, 450m/1:16min, 1,8km V

ZA ŘÍJEN: běh 318km, kolo 62km

31.10 volno

30.10. 18,4km lehký běh 4:45/km, večer sauna

29.10. 1. fáze 13,1km klus 4:57/km, 2. fáze 45km silniční cyklistika 1h29min avg. 30,5km/h

28.10. 2,5km R, 2×100, ZÁVOD: TÝNIŠTĚ 10km 34:55min, 2km V

27.10. 3km R, 5×100(100mkl)/17s , 500m/1:36min, 2km V

26.10. 2,3km regenerační klus, rozcv., ABC, 2,3km regenerační výklus

25.10. 10km lehký běh 4:30/km

24.10. 3,3km R, 5×100(100mkl) / 16s, 1-2-1-0,5-0,5km (400mkl) / 3:10 – 6:33 – 3:08 – 1:31 – 1:27min, 3,3km V

23.10. 10km volný běh 4:31/km

22.10. 3km R, 5×100(100mkl) / 16-15s, 4×400 (400mkl) / 67, 66, 64, 64s, 2,1km V

21.10. 10km klus 4:27/km

20.10 2,9km R, 3x rov., ZÁVOD: HRUŠTICE 8.místo, 15km/53:45min, 1,3km V

19.10. 3km R, 5×100(100mkl)/16s, 500m/1:31min, 2km V

18.10. volno

17.10. 8km lehký běh 4:33/km

16.10. 3,1km R, 5×100(100mkl)/16s, 3x 1000m / 3:10 – 3:08 – 3:07min, 2,6km V (mokrá a velmi kluzká dráha „Na Sokole“)

15.10. 3km R, 5×100(100mkl)/17-15s, 5 x 450m(400mkl) / 75 – 76 – 75 – 76 – 76s , 2km V

14.10. 10,1km lehký běh 4:33/km, 2.fáze 3,2km běh s Káťou

13.10. 1.fáze 12,8km volný běh 4:34/km, 2.fáze 3,6km běh s Káťou

12.10. 3km R, 5×100, ZÁVOD: CENA METUJE 10km 34:37min, 4.místo, 2,1km V

11.10. 3km R 4:35/km, 5×100/18s, 2km V 4:45/km

10.10. 8km klus 4:44/km

9.10. 2,8km R, 5×100/17s, ZÁVOD: PARDUBICE 10000m 33:57min, 6.místo, 2,1km V

8.10. 3km R 4:59/km, 5×100/20-17s, 1,2km V

7.10. volno – nemoc, vysoká teplota

6.10. 1. fáze 18km regeneračně sil.cyklistika tempo 21km/h, 2. fáze 2km běh s Káťou, 6,6km 4:30/km, 2km běh s Káťou

5.10. 2km R, rozcv., 5x rov., ZÁVOD: SEDLOŇOV 10km 33:51min, 1.místo, 2,5km V

4.10. 3km R 4:30/km, 5×100(100)/17s, 500m/1:33, 2,2km V

3.10. volno

2.10. 1. fáze 10km volný běh 4:24/km, 2. fáze 4,6km klus s Káťou

1.10. 3km R 4:10/km, 5×100(100mkl)/16-15s, 1km – 2km – 1km – 500m – 500m (i 400mkl) / 3:09 – 6:22 – 3:07 – 1:27 – 1:27, 2km V 4:35/km, celkem

ZA ZÁŘÍ 321km

30.9. 10km lehký běh 4:29/km

29.9. 14km volný běh 4:12/km

28.9. 3,1km R, 5×100/15s, 5×400(400mkl)/70-66-67-66-66, 3km V

27.9. 10km lehký běh 4:30/km

26.9. 13,4km lehký běh 4:27/km

25.9. 1. fáze 4km lehký klus na lačno 4:58/km, 2. fáze 2km R, rozcv., 5x rov.(mkl zpět), 5000m PARDUBICE 15:56min, 3,2km V 4:43/km

24.9. 3,3km R, 5×100/16-15s, 500m/1:34min, 1,9km V

23.9. volno

22.9. 8km klus

21.9. 3,3km R, 5×100/16-16-15-15-15, 4x400m(400mkl)/ 68,5-66,1-65,3-65,1, 2,3km V

20.9. 1km rozklus s Káťou, 6km volný běh 4:18/km, 1km výklus s Káťou, celkem 8km 4:41/km

19.9. 12km volný běh 4:38/km

18.9. 2km R, 5×100, 10x (500m 1:45/500m 2:30) stříd.běh, 3km V, celkem 16,8km

17.9. VOLNO – léčivé zábaly, koupele

16.9. VOLNO – od maratonu přetrvávající bolesti levého kolene, po závodě zhoršené

15.9. 2,2km R, rozcv., 3×100, SILNIČNÍ BĚH MEZIMĚSTÍM 10km 5.místo, 33:42min, 2,7km V

14.9. 2,2km R, 5×100(100mkl)/17s, 500m/1:32min, 2,2km V

13.9. 7,3km volný běh 4:26/km + běh s Káťou: 2,5km klus, 5x50m rov.(mch), 1km klus, protažení, 0,3km klus

12.9. 2km R, 5×100(100)/16s, 0,5-1-1-1-0,5km (i2´p) / 1:29 – 3:08 – 3:07 – 3:06 – 1:27 , 2km V

11.9. 5km volný běh 4:08/km, sauna

10.9. 2km R, 5×100(100)/17s, 4x 400-300-200 (i100mkl) / 1:12-55-33 / 2´p / 1:10-52-33 / 2´p / 1:08-52-33 / 2´p / 1:06-51-31 , 2km V

9.9. 10,4km lehký stup.běh 4:25 – 3:45/km, prům. 4:06/km + 5×100 (100) / 17s, 0,6km V

8.9. 2km R, 3×100(100)/17s, 5km temp.běh/16:35min, 3,3km V

7.9. 12km stup.běh 4:20 – 3:40/km (prům.3:58/km), 5×100(100)/17s, 0,7km V, celkem 13,7km

6.9. 3km R, 5×100(100)/17s, 5x1km(i2´) / 3:08, 3:07, 3:06, 3:04, 2:55, 2x60m rov.s Káťou, 1,7km V

5.9. 12km stup.běh 4:40 – 3:20/km (prům. 3:59/km) + 2,5km V, celkem 14,5km 4:02/km

4.9. 6km stup.rozklus 4:40 – 3:40/km, 10x200m(1´mch)/32s, 3km V

3.9. 2,5km R, 8km střídavý běh 8x500m rychle 1:49-1:31 / 8x500m pomalu 2:15, 1,5km V, celkem 12,6km 4:12/km

2.9. 15km volný běh s rovinkami(11×100) 4:13/km

1.9. 1. fáze 2,6km R, rozcv., 3x rov., 5000m HK 16:34min, 1.místo, 1,3km V, 2. 7,7km běh s Káťou (2,1km běh/10´rozcv./1,3km běh/5x100m rov.(100mkl)/0,9km běh/2´ch/2×2´rychle/3×1´rychle/3x40m rov.(40mch))

ZA SRPEN 531km

31.8. 3,2km R, rozcv., 4x rov., MČR v běhu do vrchu Jánské Lázně 42:22min, 8.místo, 0,6km V

30.8. 1. fáze 10,4km lehký běh 4:57/km, 2. fáze 7,2km s Káťou (1,6km R, rozcv., 5x20m sbc, 1km b/3´ch/0,4km b/2´ch/10x100m rov.(100mkl)/4´b/1km indi.běh)

29.8. 3,3km R, 5×100/19-17s, 500/1:36min, 5×100/17s, 3,7km V

28.8. 10,1km lehký běh 4:43/km + 6,1km běh s Káťou

27.8. 9,4km lehký klus 4:56/km

26.8. 7km regenerační klus 5:10/km

25.8. 2km R, rozcv., 3x rov., RYCHNOV CLASSIC MARATHON 42,2km za 2:47:26min, 2.místo

24.8. 3km R, 5×100/18-17s, 1km/3:23min, 2,5km V s Káťou

23.8. VOLNO, SUPERKOMPENZAČNÍ DIETA: sacharidová část

22.8. 10km regenerační běh 4:59/km
SUPERKOMPENZAČNÍ DIETA: trénink na lačno, poté sacharidová část, váha po tr 63,3Kg

21.8. 0,75km klus, 8,1km běh po trati MS Jánské Lázně 54:54min, 4,4km výklus 4:56/km, celkem 13,3km
SUPERKOMPENZAČNÍ DIETA: bilkovinná část

20.8. 2,4km R, rozcv., 5×100/17-15s, TEST 5000m/15:49min PB!, 3,1km V
mezičasy: 3:08, 6:16, 9:26, 12:40, 15:49 (po km: 3:08, 3:08, 3:10, 3:14, 3:09), první polovina 7:50min, druhá 7:59min
SUPERKOMPENZAČNÍ DIETA: po testu začátek bilkovinné části, již v průběhu dne snížen příjem potravin

19.8. 1. fáze 6,8km regenerační klus 4:55/km, 2. fáze 4km R, 5×100/18s, 500-400-300m (i1´30) / 1:32-71-51s, 1,5km V

18.8. 12,7km regenerační klus 4:44/km, večer bazén HC

17.8. 1. fáze 2km klus, 5x100m/18-17s, 5x400m (i200mkl) / 72-71s (2´p) 200 – 300 – 400 – 300 – 200 (i200mkl) / 32 – 49 – 68 – 51 – 31s , 2km V, 2. fáze 5,4km běh s Káťou (2´ch/34´b/3´ch/5x50m rov.)

16.8. 1. fáze 2km klus, 5×100, 4x 1500m kopec/ 6:04, 6:01, 6:00, 5:51, 2km V, 2. fáze 5,6km běh s Káťou (2´ch/10´b/5´cv./15´b/18´ch/5´b)

15.8. 30km volný běh (na 20.km 10×60 schodů) 4:26/km

14.8. 1. fáze 17km volný běh (v závěru 10×100) 4:27/km, 2. fáze 5km běh s Káťou (2´ch/20´b 7:30/km/5´ch/10,5´b 7:15/km/3´ch)

13.8. 1. fáze 12km volný běh (v závěru 5×100/18s) 4:24/km, 2. fáze 3km klus, 5×100/17s, 11km stup. 3:47 – 3:10/km, celkem 3:33/km, 2km V + 6,1km volný běh do Miletína 4:27/km
mezičasy: 18:12,2/5km + 17:48,1/5km + 3:10,6/km
– bez prvního pomalejšího km (3:47) 10km v tr osobáku 35:23,7 (last 5km 17:21,7)

12.8. 1.fáze 15km volný běh 4:12/km, 2.fáze 67km cykloturistika

11.8. 15,8km fartlek 22x 100-150m, celkem 4:09/km

10.8. 1. fáze 30km stup.běh 4:40 – 3:40/km, celkem 4:08/km + 0,8km V
mezič.po 5km: 1. 22:11 / 2. 21:16 / 3. 20:52 / 4. 20:24 / 5. 20:20 / 6. 18:57
mezič.po 10km: 1. 43:28,7 / 2. 41:17,1 / 3. 39:18,1
mezič.po 15km: 1. 1:04:21,4 / 2. 59:42,5
2.fáze 5km běh s Káťou (2´ch / 3´b / 7´rozcv.+ABC / 30´b / 3´ch / 3×50 rov.)

9.8. 1 fáze 6,8km volný běh (v závěru 2x rov.) 4:36/km, 2. fáze 9,4km volný běh (v závěru 5x rov.) 4:29/km

8.8. 1. fáze 14,7km volný běh (v závěru 7x rov.) 4:25/km, 2. fáze 2,6km veslování + 4,1km indiánský běh s Káťou (souvisle 26´)

7.8. 24km svižný běh náročným terénem 4:20/km (místy až k 3:30/km), převýšenní + 546m!

6.8. 19,6km volný běh (v závěru 10x100m/18s) 4:30/km

5.8. 1. fáze Turistika po trati MS Jánské Lázně 7,6km 2h10´ (+725m), 2. fáze 21,5km svižnější běh 4:08/km

4.8. 2,3km R, rozcv., 3×100, Běh údolím řeky Bělé PB! 10km = 33:08,1min, 2,2km V s Káťou
mezič.: 5km 16:45min

3.8. 1. fáze 3km R, 5×100/17s, 500m/1:38min, 2,3km V, 2. fáze 4,6km indiánský běh s Káťou

2.8. VOLNO

1.8. 13,9km volný běh ( v závěru 5×100) 4:23/km
________________________
ZA ČERVENEC 621,9km běh, 111km kolo
________________________
1.7. 17,6km lehký běh 4:36/km

30.7. 1. fáze 10km volný běh (v závěru 5×100) 4:28/km, 2. fáze 3,1km R, 5×100/17, 1,2-2-1-500 (i3´) / 3:52 – 6:31 – 3:06 – 1:27 , 2km V

29.7. 21,9km volný běh 4:28/km

28.7. 1. fáze 3km R, 5×100/18-17s, 5-4-4km (i 2´30 a 5´) / 18:15 (3:39/km) – 14:11 (3:32/km) – 13-45 (3:26/km) , 2km V , 2. fáze 5,7km indiánský běh s Káťou, 200m chůze / 700m běh

27.7. 1. fáze 2km R, 5x100m kopec / 23, 22, 21, 20, 19s , 6x400m kopec (i 400mkl) / 1:41 – 1:38s , 2,2km R, 5×100/17s, PRÁZDNINOVÝ KILOMETR 2:48min, 2.místo, 2,3km V

26.7. 1. fáze 10km klus 4:42/km, 2. fáze 2km R, 5×100/16s, 4x 5x400m (i 200mkl, série 4´30 pauza) / průměr 1:14,0s , 1km V

25.7. 15,2km volný běh 4:23/km

24.7. 32,1km dlouhý běh 4:26/km

23.7. 1. fáze 11,3km volný běh 4:37/km, 2. fáze 3km R, 5x100m (100mkl) / 17-16s, 10x500m (i2´) / 1:24,3 – 1:31,5 – průměr 1:27,6min, 2km V naboso po trávě, celkem 13km

22.7. 5,1km indiánský běh s Káťou 2´běh / 2´chůze, 2km R 4:25/km, 11km fartlek (20x 100-150m) 44:05min tj. 4:00,4/km, 2,3km V 4:15/km, celkem 15,3km 4:06/km

21.7. 1. fáze 73,2km silniční cyklistika-kopce tempo 25,3km/h, 2. fáze 15,3km volný běh 4:23/km

20.7. 1. fáze 15,8km lehký běh 4:43/km, 2. fáze 20,0km silniční cyklistika-rovina tempo 30,1km/h (pauza cca 30-45min) 17,5km silniční cyklistika-rovina tempo 26,1km/h, celkem 37,5km kolo

19.7. 1. fáze 9,1km lehký běh 4:36/km, 2. fáze 3km R, 5×100, 3x 2km/ 6:20min, 2km V

18.7. 15km stup.běh 3:56/km, 2,5km V 4:20/km
mezič.po 5km: 21:08, 20:01, 18:01 (poslední pětka: 3:46, 3:48, 3:39, 3:31, 3:15)

Tréninky na Korfu od 6:30 – 7:00h, na lačno

17.7. KORFU: 16,5km běh v kopcích +400m 1h17min, 10×100( 100mkl) / 18s , 0,5km V, celkem 18,8km 4:39/km

16.7. KORFU: 10km R 4:24/km, 3x1km kopec + cca 95m (mkl zpět) / 4:57, 4:47, 4:40 , 4km V, celkem 20,1km 4:33/km

15.7. KORFU: 10km volný běh 4:17/km, 13×200 (i1´mkl) / 33-34s, 3,7km V, celkem 18,7km 4:19/km

14.7. KORFU: 20,4km běh v kopcích 4:40/km, 2. fáze 3km indiánský běh s Káťou (regenerační běh)

13.7. KORFU: 12,4km stup.rozkl. 4:40-4:00/km, celk. 4:15/km, 4x1km (i2´30mkl) / 3:16, 3:15, 3:22, 3:18, 2,4km V 4:20/km, vse spojite, celkove 20,7km 4:09/km

12.7. KORFU: 20,3km fartlek (14x 100-200m), celkem 4:24/km

11.7. KORFU: 2km R, 6,5km tempo-kopec s převýšením 400m, 8km V seběh, celkem 16,6km 4:30/km

10.7. KORFU: 17,2km volný běh se závěrem 4:27/km

9.7. KORFU: 15,5km běh v kopcích 4:51/km

8.7. KORFU: 15,2km běh v kopcích se závěrem 4:49/km (+ 499m) – běh na hrad Archangelos

7.7. KORFU: 13,3km volný běh v kopcích 4:54/km (+ 449m) – běh k vysílačům nad Agios Georgios

6.7. 15,2km volný běh 4:24/km, večer odlet na Korfu

5.7. 1. fáze 3km R, 5×100, TEST na 5000m = 16:10min, 2km V, 2. fáze 11,3km volný běh 4:33/km

4.7. 13,5km 4:38/km, 8×100(100)/19s, 0,5km V

3.7. 17,6km/+434m volný běh v kopcích 4:58/km

2.7. 1. fáze 7,2km (3km R, 5×100, 3km V), celkem 4:26/km, 2. fáze 8,3km volný běh (v závěru 5×100) celkem 4:24/km, 3x1km + 500m (i3´pauza) / 3:01,7 / 2:59,8 / 2:59,8 / 1:28,8, 11×100 (100mkl) / 17-15s, 4km výklus na dráze 4:42/km, 8,2km volný běh 4:33/km

1.7. 16,6km volný běh 4:21/km

ZA ČERVEN 2013 562,0km

30.6. 31,3km dlouhý běh 4:34/km
mezičasy: 1. 10km tempo 4:20,4/km, 14km volné tempo v kopcích cca 4:50-5:00/km, 7,3km tempo 4:11/km

29.6. 1. fáze 5km lehký klus 4:58/km, 2. fáze 2km R, rozcv., 2x rov., Běh lužanskými hvozdy 8km = 28:33min, 3.místo, 2km V

28.6. 3km R, 5×100/18-16s, 500/1:36, 2km V

27.6 7km procházka, volno

26.6. 15km volný běh 4:29/km

25.6. 1,5km R 4:30/km, 5×100/18,18,17,17,16s, 10x600m(i400mkl)/průměrem 1:55,2min, 1,5km V 5:08/km

24.6. 12km lehce stup.běh 3:57/km, 3km V 4:27/km

23.6. 1.fáze 2km R, 5×100/18-17s, 2-4-2-1km(i3´)/6:58,14:10,6:49,3:10, 2km V, 2.fáze 7,1km volný běh 7:34/km

22.6. 10,4km R 4:22/km, 5x100kopec/22-20s, 5x400kopec/1:36,6 , 9,8km V 4:19/km, celkem 25,8km

21.6. 15,2km volný běh 4:13/km

20.6. 1. fáze 6km klus 4:49/km, 2. fáze 2,2km R 4:35/km, 5×100/16s, 15x400m(i200mkl)/prům.1:13,6, 2km V 5:00/km

19.6. 15,2km volný běh 4:17/km

18.6. 1.fáze 10km klus 4:24/km, 2.fáze 22km lehký běh se závěrem 4:41/km (poslední 2km: 4:02,3:51)

17.6.15,3km fartlek (v druhé pol. 15×100), celkem 4:05/km

16.6. 18,2km volný běh 4:36/km

15.6. 1. fáze 10,2km volný běh 4:14/km, 2. fáze 15,9km stříd.běh(6x1km 3:25/4:20, 2x500m 1:40/4:30), celkem 3:58/km

14.6. 1.fáze 10,1km volný běh 4:18/km, 2. fáze 3,1km R, 5×100/19,18,18,17,17, 6x400m (i 200mkl) / 69, 69, 69, 68, 69, 69, 2km V

13.6. 1. fáze 15,9km volný běh 4:18/km, 2. fáze 1,9km R 4:39/km, 15×100(i100mkl)/ 17,3 / 17,0 / 17,0 / 16,5 / 15,8 / 15,6 / 15,4 / 14,7 / 14,3 / 13,8 / 19,3 / 19,0 / 19,0 / 18,9 / 18,8 , 1,9km V 4:55/km, celkem 6,8km

12.6. 1. fáze 10km svižnější běh 4:03/km, 2. fáze 18,9km volný běh (3km před cílem 400m za 67s), celkově 4:29/km

11.6. 13,37km lehký fartlek (v druhé polovině 15×100), celkově 4:08/km

10.6. 15km svižnější běh (předposlední km za 3:25), celkově 4:08/km

9.6. 24km pohodový běh v kopcích přes Zvičinu nejtěžší cestou od Třemešné, celkem tempo 5:00/km

8.6. 1.fáze 11,25km volný běh 4:26/km, 5×100/17,17,15,15,14, 2x 500-400-200 (i200mkl)/ 96-72-32(3´)94-70-30, 8,25km V 4:57/km, 2. fáze 6km klus 4:38/km

7.6. 1.fáze 10,18km lehký fartlek (v druhé polovině 12x100m svižně), první půlka za 22:25min, celkově 42:03min = 4:08/km, 2. fáze 15km tempový běh 3:53/km = 58:18min + 0,6km V

6.6. 15km volný běh 4:25/km

5.6. 1.fáze 10km volný běh 4:33/km, 2.fáze 2km R, 5×100/19-16s, 5x1km(i3´)/3:26, 3:26, 3:26, 3:25, 3:22, 1km V

4.6. 12km lehce stup.běh (8km 4:55-4:50/km, 4km 4:15-3:31/km), 3km V 4:20/km

3.6. 10,1km klus 4:33/km

2.6. 3km R, rozcv., BĚH DEMOKRACIE HK 10km 35:12min, 3.místo, 1,4km V

1.6. 2km R, 4×100/20s, 2km V, večer sauna Hořice

ZA KVĚTEN 2013 316,8km

31.5. 1.fáze 3,1km R, 4x rov., 1km V, 2. fáze 2km R, DACHOVSKÝ KROS 1.místo, 27:47min(34s za traťovým rekordem), 2km V

30.5. 5km procházka, volno

29.5. 11,3km klus 4:46/km

28.5. 9km procházka, volno

27.5. 7,8km klus 4:52/km, 5km procházka

26.5. 2,4km R, 3×100, 1/2MAR.ÚPICE 2.místo, 1:15:22min, 3km V

25.5. 2km R 4:40/km, 5x100m/17s, 500m/1:33min, 1km V 4:55/km

24.5. volno

23.5. 10km regenerační klus 4:54/km

22.5. 2km R 4:40/km, 5×100/18s, 4km/14:02min(3:27, 3:34, 3:32, 3:29) 3´P, 1km/3:23 3´P, 500m/1:40min, 2km V, celkem 11,5km

21.5. volno

20.5. 10km klus 4:38/km

19.5. 2km R, rozcv., 3×100, PEŘIMOVSKÁ 10km za 33:56min, 3.místo celkově, 2. kat, 2km V

18.5. 4km klus, 5×100, 500/1:35, 2km V

17.5. volno

16.5. 1,4km výklus s dětmi při TV 5:20/km, 10km klus 4:35/km

15.5. 2km R 4:39/km, 5×100/19-17s, 2x 500-500-1000-500 (i200mkl//3´) / 98-98-3:21-93 // 98-96-3:19-93, 2km V 4:41/km, celkem 12,3km

14.5. 5,7km R 4:22/km, 5×100/17-18s, 3km stup./10:01min(3:25, 3:20, 3:16), 3×100/18, 1,6km V 4:42/km, celkem 12,7km

13.5. 12km lehký fartlek (5×200 + 5×100), 4:13/km

12.5. 18km volný klus 4:37/km

11.5. 2,2km R, rozcv., 3×100, ŠÁROVCOVA L. – ZVIČINA 13,6km = 58:07min, 4.místo celkově, 2.místo kat., 1,8km V

10.5. 3km R 4:48/km, 5×100/18-19s, 500/1:39, 1,8km V 4:33/km, celkem 6,6km

9.5. volno

8.5. 10km lehký klus 4:45/km

7.5. 2km R 4:34/km, 5×100(100mkl)/18-17s, 1200-800-600-400-200(i 200mkl)/3:57-2:39-2:00-1:18-40,0-31,8-29,8, 2km V 5:04/km, celkem 10km

6.5. 12km volný běh 4:22/km, sauna Hořice

5.5. 15km lehce stup.běh(po pětkách: 22:14, 21:35, 20:23) 4:16/km, 2km V, celkem 17km 4:18/km

4.5. 3km R 4:36/km, 3×100/18s, Hořice-test na 5000m 16:29,8min, 5km V 4:33/km

3.5. 2km R 4:44/km, 5×100/19-17s, 2km V 4:52/km

2.5. 2km R, 1x rov., rozcv., Hradecký koloběh 19km 3:36/km = 1:07:58min, 1km V, 2.místo celkově

1.5. 2,2km R 4:53/km, 5×100(100)/18, 10×200(200)/37-35,poslední 33, 15x100m kopec(100)/19-20, 1,3km V 5:10/km, celkem 12,8km

ZA DUBEN 2013 406,5km

30.4. 12,4km lehký fartlek 5x200m, celkem 4:22/km

29.4. 15km volný běh(v závěru 5×100/20s), celkem 4:10/km

28.4. 10,2km regeberační klus 4:43/km

27.4. 5,3km rozkl., v závěru 3x rov, rozcv., generálka: Šárovcova Lhota – Zvičina 13,6km = 57:43min, 7,5km výklus 5:20/km

26.4. 16,2km volný běh v kopcích 4:38/km

25.4. 1. fáze 2,3km R 4:40/km, 11,3km volný běh 4:15/km = celkem 13,6km, 2. fáze 6km „Hradec na bruslích“

24.4. 7km klus 4:27/km, 5km tempo 3:37/km = 18:04min, 4,2km výklus 4:34/km, celkem 16,2km 4:13/km

23.4. 1. fáze 35km sil.kolo – vytrvalost prům 31,4km/h, 2. fáze 9,8km klus 4:29/km, 15×100(100)/18s, 5,6km klus 4:35/km, celkem 19km

22.4. 62km silniční kolo – vytrvalost průměrem 30,6km/h + 3km výklus 4:40/km

21.4. 1. fáze 10km výklus 4:44/km, 2. fáze 30,4km/1h silniční kolo vytrvalost + 5km vyjetí

20.4. 3,3km R 4:38/km, rozcv., 3x rovinka, ZÁVOD: 1/2 MAR.PCE 1:14:03, 11.místo, vodič, 1,7km V 5:40/km

19.4. dopoledne 5km procházka, 3km R 4:50/km, 5×100/19-18s, 500/1:40, 2km V

18.4. volno (po 47 dnech), 4,5km procházka

17.4. 8,2km lehký fartlek 6×200/38-40s, celkem 4:17/km

16.4. 12km lehký klus 4:23/km

15.4. 4km R 4:23/km, 5×100(100mkl)/17-16s, 4km/13:46(3:26/km), 3´pauza, 4×500(200m mkl)/1:38, 1:36, 1:37, 1:33, 2km V 4:34/km

14.4. 1. fáze 15km lehký klus 4:39/km, regeneračně, 2. fáze 30,7km/1h vytrvalost silniční cyklistika + 0,8km vyjetí

13.4. 2km R, 3×100, ZÁVOD: KŘÍŽOVÁ DESÍTKA 34:33min, 2.místo, 2km V

12.4. 6km velmi lehkký klus 4:49/km

11.4. 2km R 4:34/km, 5×100(100)/18-16s, 10x1km stříd.běh 10x1km 3:25/ 10x1km 4:25, 2km V
rychlé km / pomalé km
1. 3:28/4:37
2. 3:29/4:35
3. 3:29/4:38
4. 3:28/4:32
5. 3:25/4:32
6. 3:26/4:28
7. 3:26/4:33
8. 3:24/4:34
9. 3:25/4:28
10. 3:16/4:29
pozn.: v pomalém km zahrnuté obrátky = cca 10s

10.4. 4km klus 4:16/km, 15×100(100)/18, 2km V 4:15/km, celkem 9,5km 4:17/km

9.4. 10km fartlek 8x200m/38s, celkem 4:06/km + 2km V 4:47/km

8.4. 12km volný běh 4:18/km

7.4. 25km stupňovaný běh 3:59/km = 1:39:56, 0,7km V
stupňování:
1. 21:24/5km (4:16/km)
2. 20:59/5km (4:11/km)
3. 20:06/5km (4:01/km)
4. 19:07/5km (3:49/km)
5. 18:17/5km (3:39/km)

6.4. 2,2km R, 3x rov., ZÁVOD: BĚH SAFARI 10,7km, 3.místo, 3:32/km, 2,2km V

5.4. 6km regenerační klus 4:48/km

4.4. 2km R 4:35/km, 5×100(100)/18,18,17,17,16s, stříd.běh 8x1km rychle/1km pomalu, 2km V 4:35/km, celkem 21,6km
mzč.:
1. 3:29/4:21
2. 3:29/4:20
3. 3:27/4:12
4. 3:27/4:22
5. 3:25/4:21
6. 3:24/4:20
7. 3:23/4:21
8. 3:21/4:11

3.4. 4km klus 4:27/km, 15×100(100) / 18s, 2km V, celkem 9,6km 4:25/km

2.4. 12,3km volný běh 4:21/km, večer sauna Hořice

1.4. 10km fartlek 8x200m / 41s, celkem 4:25/km

ZA BŘEZEN 2013 : 601,5km

31.3. 32,7km dlouhý běh 4:17/km

1.pol.: 16,36km = 1:16:31 (4:40,6/km)

2.pol.: 16,36km = 1:03:55 (3:54,4/km)

 

30.3. 15km volný běh (v závěru 10×100/18s), celkem 4:23/km

 

29.3. 1. fáze 11km volný běh 4:24/km, 2. fáze 16,2km (v tom cca 8km tempo 4´/km), celkem 4:14/km

 

28.3. 1. fáze 10km volný běh 4:27/km (v závěru 6×100/18s), 2. fáze 2km R 4:24/km, 5×100(100) / 17-16s, 10x1km (i 2´15) / 3:27, 3:24, 3:25, 3:22, 3:21, 3:21, 3:20, 3:21, 3:15, 3:10 , 2km V 4:08/km

 

27.3. 15km volný běh 4:32/km (z části v terénu – led!!!)

 

26.3. 1. fáze 10,1km volný běh 4:22,/km, 2. fáze 15km fartlek 4:12/km (kopce 1-2-1,5-0,5km do TF 166/min)

 

25.3. 15km volný běh 4:26/km

 

24.3. 30km dlouhý běh 4:20/km, pocitově -11st, velmi silný vítr, obtížný běh

 

23.3. 10km volný běh 4:27/km, souvisle 10×100(100)/18-17s, 2km V, celkem 14,5km 4:29/km

 

22.3. 1. fáze 12km lehký běh 4:29/km, 2. fáze 8km lehce stup (2km R, 5km tempo cca 4´/km, 1km V)

 

21.3. 1. fáze 10km lehký běh 4:30/km, 2. fáze 2km R, 5×100/18-17s, 8x1km(i3´)/3:21, 3:23, 3:21, 3:21, 3:21, 3:18, 3:16, 3:12 , 1,9km V

 

20.3. 15km volný běh 4:25/km

 

19.3. 1. fáze 10km klus 4:36/km (na lačno), 2.fáze 15,1km (kopce:1-2-1-1km/3:40-7:21-3:48-3:53) celkem tempo 4:04/km, prům TF 148/min, TF max 168/min

 

18.3. 1. fáze 8,2km klus 4:19/km, 2. fáze 6km klus 4:38/km, večer sauna Hořice

 

17.3. 30,1km dlouhý běh 4:13/km

po 10km: 42:49, 42:10, 41:25min

 

16.3. 6km kopec(Zvičina přes Růžovky) 31:29min, spojitě klus, od 10.km 10×100-150 v tempu 3:00-3:10, 1km V – celkem 15,3km 4:31/km

 

15.3. 1. fáze 9km klus 4:35/km, 2. fáze 2km R, 5×100/18-16s, 6km/ 21:24 (4´) 2km/ 6:50 (3´) 1km/ 3:13,9, 1,5km V

 

14.3. 1. fáze 10km klus 4:42/km, 2. fáze 4km R 4:29/km, 25×100(100mkl)/17s, 2km V 4:32/km

 

13.3. 14,6km volný běh 4:11/km (in 5x500m/1:40-45min)

 

12.3. 1. fáze 10km klus-regeneračně 4:45/km, 2. fáze 1km R, 9km stup. po km: 4:01, 3:59, 4:00, 3:56, 3:51, 3:49, 3:38, 3:31, 3:42 = 34:31min (3:50/km),

2km V

 

11.3. 15km volný běh 4:22/km (na lačno v 5:30h)

 

10.3. 30,1km dlouhý běh 4:12/km

mezičasy:

42:33/10km

42:01/10km

41:12/10km

 

9.3. 15km fartlek 4:19/km (in 13×100-150m v tempu 3:20/km)

 

8.3. 1. fáze 8km klus 4:46/km, 2.fáze 2km R 4:22/km, 5×100100)/17, 1-1-2-1-1km (i300mkl) / 3:23 – 3:26 – 6:53 – 3:24 – 3:20, 1,8km V 4:28/km

 

7.3. 1.fáze 9,1km klus 4:41/km, 2.fáze 2km R 4:21/km, 5×100(100) /17s, 8km stup. 4:07/km = 33:01min, prům.TF 148 (kiláky: 4:42, 4:44, 4:21, 4:23, 3:58, 3:49, 3:42, 3:20), 2km V 4:25/km

 

6.3. 15km volný běh 4:17/km

 

5.3. 1.fáze 8km klus na lačno 4:38/km, 2.fáze 2km R 4:12/km, 5×100/17s, 3x 500-1km-300/1:36-3:25-54/1:36-3:23-53/1:36-3:13-50(i 200mkl, po sérii 2´pauza), 2km V

 

4.3. 15,2km volný běh 4:26/km, veřer sauna Hořice

 

3.3. 2,3km R, rozcv., 3×100/18-19s, ZÁVOD: ÚPICKÁ DESÍTKA 34:12min tempo 3:25/km, 6.místo celkově, 2,1km V

 

2.3. 3km R 4:46/km, 5×100/18s, 1km stup./3:28min, 2km V

 

1.3. VOLNO

ZA ÚNOR 520km

28.2. 10,4km lehký běh 4:39/km (prům.TF 131!)

 

27.2.  1.fáze 6km klus 4:54/km, 2.fáze 3km R, 5×100/18-17s, 5x1km

(i 2:30)/ 3:27,3:28,3:24,

3:26,3:18, 2,2km V

 

26.2. 1.fáze 8km klus 4:52/km, 2.fáze 2,2km R, 3x120m/24-22s, kopec 3,2km/13:33(mkl) 2,85km/11:44(mkl), celkem 15,35km

 

25.2. 1.fáze 7km klus 4:50/km, 2.fáze 2km R, 5×100/18-16, 2x 8×200(100mkl)/35-36 + 3×100(100mkl)/17, 1,5km V

 

24.2. 25,3km volný běh 4:28/km

 

23.2. 21,3km volný běh 4:25/km (těžké podmínky)

 

22.2. 15,3km svižnější běh ve velmi náročných podmínkách 4:09/km

 

21.2. 1.fáze 7,6km klus 4:54/km (v závěru 4×100), 2.fáze 4km R 4:34/km, 5×100/18,17,17,16,16, 3x 500-300-200-200 (i200mkl/1´P) / 99,55,36,35/ 97,57,35,35/ 96,56,35,35, 2km V 4:45/km

 

20.2. 15km lehký běh 4:29/km

 

19.2. 1.fáze 7,5km klus 4:49/km(v závěru 4×100/22s), 2.fáze 3km R 4:28/km, 5×100/18-17s, 6x1km (i 2:30) / 3:29, 3:23, 3:26, 3:23, 3:26, 3:25, 1,7km V

 

18.2. 1.fáze 12,8km volný běh 4:29/km, 2.fáze 10,5km volný běh 4:26/km(v závěru 14×80-100m)

 

17.2. 23,3km běh v náročném terénu 4:24/km

 

16.2. 3km R 4:46/km, 2×100/18s, 10km/prům.tempo 3:47,6/km=37:56min(19:15,8/5km+18:40,2/5km, prům.TF z tempového běhu 156), 2,2km V 4:10/km

kiláky tempové desítky: 3:56,3:52,3:53,3:45,3:48

3:55,3:51,3:48,3:39,3:25

 

15.2. 1.fáze 15,2km volný běh 4:24/km (v závěru 5×100/18s), 2.fáze 6km lehký běh 4:35/km

 

14.2. 1.fáze 8,1km volný běh 4:24/km, 2.fáze 3km R 4:14/km, 5×100/18-16s, 3x2km/7:01,7:00,7:01, 2km V 4:21/km

 

13.2. 15km volný běh 4:30/km

 

12.2. 1.fáze 10km lehký klus 4:53/km, 2.fáze 2km R, 3x120m/26s, 3,2km kopec/13:31min(2,8km seběh)2,8km kopec/12:17(3,2km seběh), celkem 15,4km

 

11.2. 4km R 4:27/km, 5×100/17-16s, série úseků do 400m v celkové délce 3,2km, 2km V, celkem 13,5km

 

10.2. 20km volný běh 4:36/km (in v závěru 5x100kopec/18-22s)

 

9.2. ráno 4km R 4:24/km, 5×100/18-17s, série úseků do 300m v celkovém součtu 4km, 2km V, celkemza trénink 14km, odpol. 6km regenerační klus 4:49/km

 

8.2. 17km lehký běh 4:37/km

 

7.2. 3km 4:40/km, 10km stup.4:00-3:36/km=celkem 3:50,9/km, 2km 4:21/km

 

6.2. 1.fáze 9,3km 4:24/km(in v závěru 3×100), 2.fáze 3km R 4:17/km, 5×100/17-18s, 3x2km/7:05,7:09,7:07, 1,7km V 4:40/km

 

5.2. 15km volný běh 4:40/km(6km 5:00/km, 9km 4:20/km)

 

4.2. 1.fáze 10km volný běh 4:37/km, 2.fáze 4km R, 5×100, 3,2km v úsecích do 300m – nejrychlejší 100 = 16,1s, nejrychlejší 200 = 35s, nejrychlejší 300 = 55s, 2km V, celkem 14km

 

3.2. 16,5km volný běh 4:21/km

 

2.2. 4,2km rozjetí, ZÁVOD: ORLICKÝ PŮLMARATON VOLNOU TECH. 25,5km 1:41:08min, 49.místo celkem, 33. v kat (195 účastníků), 6km výklus 5:01/km

 

1.2. 8km volně 4:22/km, 10×100(100)/17-18s, 2,5km volně 4:05/km

ZA LEDEN 468km

31.1. VOLNO

 

30.1. 15km volný běh 4:24/km

 

29.1. 8km volný běh cca 4:20/km, 10x100m cca 18s(100m mkl), 2km výklus, celkem 11,9km tempo 4:24/km, večer sauna Hořice

 

28.1. 1. fáze 12,4km skate Dub 1:00h, 2.fáze 10,4km klus 4:48/km

 

27.1. 1. fáze 24,1km „Krkonošská vyhlídka“ 4:30/km-stup závěr, 2.fáze 12,8km běžky skate volně

 

26.1. 1.fáze 24,1km stup.běh 4:30-3:35/km, celkem 4:20/km, 2.fáze 12km běžky skate volně, sauna HC

 

25.1. 1.fáze 16km běžky skate, 2.fáze 17km volný běh 4:36/km

 

24.1. 1.fáze 11,5km klus 5:07/km, 2.fáze 23km běžky skate

 

23.1. 1.fáze 11,6km klus v náročném terénu 5:13/km, 2.fáze 18,3km běžky skate, sauna

 

22.1. 1.fáze 13,5km klus v náročném terénu 5:10/km, 2.fáze 17,5km běžky skate

 

21.1. 1.fáze 15km km volný běh na lačno 4:42/km, 2.fáze 14km běžky skate

 

20.1. 24,2km dlouhý běh „Krkonošská vyhlídka“ 4:37/km

 

19.1. 24,1km dlouhý běh v terénu 4:29/km

 

18.1. 17,8km volný běh 4:34/km

 

17.1. 15km km lehce stup. 4:40-3:50/km, celkem 4:28/km

 

16.1. 15km fartlek 4:29/km(10x150m)

 

15.1. 8km klus na lačno 4:59/km, 18:30h sauna HC

 

14.1. 14km lehký běh 4:38/km

 

13.1. 18,2km běh na Zvičinu 4:44/km

 

12.1. 24,5km dl.běh 4:29/km

 

11.1. 16,1km volný běh 4:41/km

 

10.1. 15,5km klus 4:36/km (in 10x rovinka)

 

9.1. 15km volný běh 4:27/km(in 3x 400m kopec)

 

8.1. 6km regeneračně tempo 5:06/km, večer sauna HC

 

7.1. 12km volný běh 4:31/km

 

6.1. 18,2km běh na Zvičinu 4:48/km

 

5.1. 20km dl.běh 4:42/km + 0,4km výklus

 

4.1. 12km klus (in 6x rov. v závěru běhu)

 

3.1. 12km klus 4:54/km

 

2.1. 2km R, r, 4x rov., RTYŇSKÉ OKRUHY SÍDLIŠTĚM 6km = 21:52min, 5km V

 

1.1. 10km klus 4:40/km

ROK 2013 

31.12. 2km R, r, 3x rov., SILVESTROVSKÝ BĚH HAVLOVICEMI 10,6km = 41:11min, 3km V

30.12. 4km R, 5×100(100), 500m/1:42, 2km V

29.12. volno

28.12. 11,2km klus

27.12. 10km klus + 10x100m na stadionu

26.12. 20,7km běh na Zvičinu tempo 4:40/km

25.12. 10km klus + 7x rov. – celkem 11,5km

24.12. 10km klus

23.12. 17,2km běh Miletín – Zvičina: 1:29:28min, tempo 5:12/km, na silnici sníh, místy dost kluzké…s Bořkem, závěr dost usilovný díky podmínkám – sněžení, vítr…

22.12. 12,2km klus v Hořicích, tempo 4:56/km

21.12. 12km klus v Miletíně, tempo 4:48/km

20.12. 10km klus na lačno, tempo 4:56/km

19.12. 12,4km klus, tempo 4:39/km

18.12. volno

17.12. 12km klus v Hradci, tempo 4:54/km

16.12. 12,2km klus v Hořicích, tempo 4:50/km

15.12. 11,6km klus, 4:57/km

14.12. 5,2km klus, pauza, 5,5km klus, celkem 10,5km tempem 4:55/km

13.12. 3km klus, pauza, 3km klus

12.12. 3x2km klus

ZAČÁTEK BĚŽECKÉ SEZÓNY 2012/2013

27.7. – 3.9.2009

31.8. – 24.9.2009
25.9. – 16.11.2009
26.9. – 30.11.2009
30.11. – 3.1.2010
1.2. – 2.3.2010
1.3. – 1.4.2010
1.4. – 9.5.2010
10.5. – 27.5.2010
27.5. – 23.6.2010

PLÁNOVANÉ AKCE

12.11. Malta halfmarathon (MLT)

OSOBNÍ REKORDY

absolutní

5km - 15:49
10km - 32:00
15km - 49:55
21,1km - 1:11:31
42,2km - 2:36:28

tréninkové

100m - 13,5
200m - 29,8
300m – 46,7
400m - 61,3
500m - 1:23,4
800m - 2:23,5
1km - 2:57,6
1,5km - 4:35,7
2km - 6:07,4
3km - 9:33,2
4km - 12:53,9
5km - 15:49,1
7km - 24:32,6
10km - 35:23,7
12km - 43:34,4

Archiv příspěvků