PARTNEŘI

Jarní soustředění Run4fun

Další oblíbenou zastávkou pro hradeckou tréninkovou skupinu Run4fun se stalo Deštné v Orlických horách. Soustředění se stala pevnou součástí přípravy mnoha členů, ale byli tací, kteří vyrazili s úmysly odpočinku, či relaxace. Vždyť ne každý se chce dřít na doraz a myslím, že každý si našel přesně to své. Vždy je fajn, když se skupina rozrůstá a v Deštné to bylo přesně tak, když se nás sešlo téměř dvacet, abychom se pustili do kempu s podtextem SKYRACE! Někteří už zkusili horské výzvy v podobě Ještědu, jiní se chystají na Kraličák, nebo do zahraničí. Motivace je velká a bylo to cítit z ne jednoho účastníka.

Předplacené slunce v duši!

Nejen v slunce v duších všech bylo znát, když pobíhali krásnou přírodou Orlických hřebenů, ale také nám svítilo na cestu. Jediný kdo zmokl byl ten, kdo přijel v předtermínu ve čtvrtek a odjel až v podvečer poslední den, jinak jsme se i opálili a do kopce  zahřáli. Počasí bylo tedy naprosto optimální a dovolilo nám tak vyzkoušet si například VERTIKAL „KILOMETR“ na Velkou Deštnou, či krásný přeběh po hřebenech. Nevynechali jsme ale ani techniku, která je základem, natočili ji a rozebrali. Fandové místního fotbalového klubu tak asi mohli poprvé v životě sledovat trénink techniky běhu na jejich hřišti. A co regenerace? Dortíky v místní skvělé restauraci, sauna a strečink… na víc prostor už nebyl ani časově, ani v naplněných žaludcích :).

Postupně už se spřádají plány na další letní tréninkový kemp RUN4FUN, který proběhne poslední prodloužený víkend v srpnu. V případě zájmu piště na info@run4fun.cz a my vás rádi vezmeme s sebou!

Archiv příspěvků